|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zadovoljitev partnerja
6.1.2013 20:48:21   
Anonimen
V zakonski zvezi, ki traja 7 let pride do faze, ko postane seks navada. Enake poze, enake ure, monotonost. Kar se pozna tudi na odnosu. Obojestransko seveda. Moški, ki potrebuje vzburjenje in akcijo se umakne, postane manj pozoren in ljubeč, ženski zaradi pomanjkanja pozornosti ni do splolnosti. Se je to zgodilo tudi vam?
Nama se je in sedaj sem v precepu, ali se potruditi, da bo spolnost bolj pestra in on ponovno bolj pozoren ali njega pripraviti do več nežnosti (kar je težko, saj bi on takoj seksal) in želja pride sama od sebe.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zadovoljitev partnerja
6.1.2013 22:10:30   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nama se je in sedaj sem v precepu, ali se potruditi, da bo spolnost bolj pestra in on ponovno bolj pozoren ali njega pripraviti do več nežnosti (kar je težko, saj bi on takoj seksal) in želja pride sama od sebe.


Zagrizene feministke se ne bodo strinjale, ampak po moje je moški tisti, ki mora dati nekaj več v taki neodločeni poziciji. Če je moški je moški in naj bo tudi takrat, ko ni vse nabolj lepo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zadovoljitev partnerja
7.1.2013 12:19:44   
Mamaja
Jaz bi v tem primeru najprej skušala vzet stvari v svoje roke, ne bi čakala na partnerja. Po izkušnjah je najbolje, da z nečim malo drugačnim prekineta rutino, ki se vama je verjetno zajedla v vse življenje, ne le v postelji. Privoščita si dan ali večer samo zase, pojdita v gledališče/savno/ plesat.. Pač nekam, kjer se fajn počutita in že dolgo nista bila. Po luštnem zrelaksiranem večeru običajno pride tudi vroča noč, še posebej če večer začiniš z novim seksi spodnjim perilom in/ali hrano, ki je naravni afrodiziak. Take zadeve običajno ravno prav spodbudijo domišljijo, da se človek v postelji domisli še česa razen ustaljenih poz user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zadovoljitev partnerja
7.1.2013 14:59:53   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
..., postane manj pozoren in ljubeč, ženski zaradi pomanjkanja pozornosti ni do splolnosti....

Odgovor je v poglobitvi odnosa, ne v novih pozah. S poglobitvijo odnosa, povezanostjo, medsebojno odprtost, ranljivost, čutnost .... se poveča pozornost in "ljubečnost" v spolnosti. To potem pride samo od sebe, vse drugo je le "zdravljenje" posledice in ne vzroka.

No, potem sploh ni vprašanje ali naj ženska naredi korak v tej smeri - ker odnos je pri ženski prvi. Ženska kliče moža po telefonu, kje je, kaj dela, kako mu je, ne da bi ga preverjala (vsaj v normalnem odnosu) ampak ker na ta način vzdržuje odnos, ostaja v odnosu, je v povezavi. Torej problem ali vprašanje je kako moškega vspodbuditi k pogolobitvi odnosa, ne pa "popravljanje" spolnosti.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 7.1.2013 15:04:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zadovoljitev partnerja
7.1.2013 15:08:54   
kalbo
Uh, mene pa po 12 letih še vedno uniči v razvlečeni nekje toliko stari pižami, dvakrat pomiga z ritko pa me ima, pomoje me noben kos perila tok ne užge :)

Rutina je hudič vem, in dokler ne dojameš, da se seks se ne začne pet minut po tem ko gredo otroci spat, ampak traja cel čas oziroma cel dan, se dogajajo tud takšne stvari. Govorim o malih pozornostih, poljubčkih, komplimentih in podobnem.

Men je hudo dobro videt kak par, ki ima že davno odrasle otroke, ko jo on še vedno tko lepo poboža po ritki, pa ji reče....no ženka, kako je blo dons v službi.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.1.2013 15:12:02 >

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zadovoljitev partnerja
7.1.2013 15:11:56   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Uh, mene pa po 12 letih še vedno uniči v razvlečeni nekje toliko stari pižami, dvakrat pomiga z ritko pa me ima, pomoje me noben kos perila tok ne užge :)

Rutina je hudič vem, in dokler ne dojameš, da se seks se ne začne pet minut po tem ko gredo otroci spat, ampak traja cel čas oziroma cel dan, se dogajajo tud takšne stvari.



Se strinjam ja user posted image RAvno včeraj sem zlagala v novo omaro svoje spodnjice in ugotovila, da je vse skupaj ena žalost, v smislu, da ni nič erotičnega ampak same bele ali črne bombažne športne spodnjice in sem navrgla, da je že cajt, da si kaj bolj seksi kupim, pa je rekel, da dokler ga te tastare rajcajo, naj ne menjam user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zadovoljitev partnerja
10.1.2013 1:04:00   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
..., postane manj pozoren in ljubeč, ženski zaradi pomanjkanja pozornosti ni do splolnosti....

Odgovor je v poglobitvi odnosa, ne v novih pozah. S poglobitvijo odnosa, povezanostjo, medsebojno odprtost, ranljivost, čutnost .... se poveča pozornost in "ljubečnost" v spolnosti. To potem pride samo od sebe, vse drugo je le "zdravljenje" posledice in ne vzroka.

No, potem sploh ni vprašanje ali naj ženska naredi korak v tej smeri - ker odnos je pri ženski prvi. Ženska kliče moža po telefonu, kje je, kaj dela, kako mu je, ne da bi ga preverjala (vsaj v normalnem odnosu) ampak ker na ta način vzdržuje odnos, ostaja v odnosu, je v povezavi. Torej problem ali vprašanje je kako moškega vspodbuditi k pogolobitvi odnosa, ne pa "popravljanje" spolnosti.


Najs...user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zadovoljitev partnerja
10.1.2013 1:05:56   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Rutina je hudič vem, in dokler ne dojameš, da se seks se ne začne pet minut po tem ko gredo otroci spat, ampak traja cel čas oziroma cel dan, se dogajajo tud takšne stvari. Govorim o malih pozornostih, poljubčkih, komplimentih in podobnem.



Tut tole velja popolnoma popolnoma...Moški, ki ga ženska čustveno ne začuti čez dan, ga bo težko čustveno začutila tudi zvečer...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zadovoljitev partnerja
14.1.2013 13:28:50   
sombrero
Ja, moški smo malo različni. Žensko lahko vedno poseksamo, ne glede na to ali smo z njo na bojni nogi ali ne. Če mi pusti, da jo primem za rit, je to običajno zame znak, da hoče seks, ampak ona bi se samo lubčkala...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zadovoljitev partnerja
29.1.2013 9:55:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
..., postane manj pozoren in ljubeč, ženski zaradi pomanjkanja pozornosti ni do splolnosti....

Odgovor je v poglobitvi odnosa, ne v novih pozah. S poglobitvijo odnosa, povezanostjo, medsebojno odprtost, ranljivost, čutnost .... se poveča pozornost in "ljubečnost" v spolnosti. To potem pride samo od sebe, vse drugo je le "zdravljenje" posledice in ne vzroka.

No, potem sploh ni vprašanje ali naj ženska naredi korak v tej smeri - ker odnos je pri ženski prvi. Ženska kliče moža po telefonu, kje je, kaj dela, kako mu je, ne da bi ga preverjala (vsaj v normalnem odnosu) ampak ker na ta način vzdržuje odnos, ostaja v odnosu, je v povezavi. Torej problem ali vprašanje je kako moškega vspodbuditi k pogolobitvi odnosa, ne pa "popravljanje" spolnosti.

user posted image Se popolnoma strinjam in to sem tudi želela povedati. Želela sem samo potrditev tega v kar sem nekoč vrjela.

In kako vzpodbuditi moškega? Namreč ko pogovor nanese na to, jaz povem točno to, kar sta napisala tehnofil in kalbo, da nežnost, pozornost čez dan meni da veliko željo po njem....ležanje na kavču, odtujevanje, zapiranje vase, me žal odbije...njegov odgovor na to je, da ko bova seksala bo tak postal....kot da sva par od včeraj user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zadovoljitev partnerja
29.1.2013 15:18:46   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
...Želela sem samo potrditev tega ...

Potrditev tega, kar si nekoč verjela ali ne - je nepomembna. Dejstvo je, da imata ne glede na "pravilnost", težave. In te težave 'morata' začeti reševati. Se pa ne rešujejo s seksom. Vsak od vaju se bo moral potruditi. Nekaj narediti za drugega (v bistvu s tem, za sebe). Verjamem pa da je to težko, še posebej za tistega, ki tega ne pozna, 'v to ni verjel' in tudi ne vidi poante v tem. Tako da reševanje tega problema bo v bistvu rešilo vse tiste "druge" probleme za katere se danes sploh ne zavedata - če bosta seveda v to vložila napor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
29.1.2013 17:20:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 8:09:14   
Anonimen
Jaz zase vem, da sem se zelo pripravljena potrduditi, zase, zanj, za naju in za najino družino...ampak ko jaz rečem, da sem se pripravljena potruditi on misli, da bo zvečer akcija...in ko mu želim razložiti, da se želim potruditi, da mu pokažem, da če imava krasen odnos čez dan pripelje do večerne akcije, se čudi kaj je narobe z najinim odnosom. On ne vidi stvari, kot jih vidim jaz, žal jih tudi velikokrat ne sliši.

Naprimer včeraj, je naredil nekaj, kar je v meni zbudilo strah (me spomnilo na podobno ampka ne isto situacijo) in očutek prizadetosti iz nekega dejanja v prekteklosti. Odreagirala sem burno, vem, da moja reakcija ni bila niti približno na mestu. Ampak tako sem odreagirala, ne glede na to kako mi je bilo še isto sekundo hudo, sem to že naredila. Hotela sem se opravičiti in se mu odpla, povedala, da sem bila takrat zelo prizadeta in da se bojim, da je strah ostal v meni...on je pa gonil naprej včerajšni problem in kaka sem jaz, da tako odreagiram. Sem ga prosila, da mi prisluhne in gre naproti, da se mu opravičujem in mu razlagam, da vem, da imajo naša dejanja posledice in da si samo želim, da mi da občutuek, da se takšna stvar ne bo ponovila. Pa si ni dal rečt. Seveda sem potem žalostna in odmaknjena. Jaz vem, da si tudi on želi se potruditi, da nam bo lepo, samo ne vem kako naj najdem način, da bova šla vzporedno.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 8:48:26   
pelin
V bistvu te lahko nekako dobro razumem, saj sem (sva) pred leti nekaj podobnega dala skozi tudi midva...Sicer ni bilo neke rutine, pomanjkanja želje ( z njegove strani sploh ne) in interesa po popestritvi, temveč le nekakšna kriza v postelji ( ki je v bistvu bila alarm zaradi krize v medsebojnih odnosih nasploh)...na videz zaradi mene, če pa si malo pobrskal pa tudi zaradi njega....To je bilo v obdobju ko sta bila mulčka še oba zelo mala (3 in 1 leto) in sta me dobesedno izmozgala....tega še sama nekako nisem opazila, moj pa še manj....vsak po svoje sva bila zaposlena do viška...jaz večinoma z otroci on z gradnjo hiše....razlika je bila le v tem, da sem jaz zvečer padla v posteljo z željo po spanju on pa še zdaleč ne....jaz sem pač tip ženske, kjer je sex najprej v glavi in šele potem spodaj ,on tip moškega, ki po celodnevnem zidarjenju, prekrivanju strehe, zvečer kljub temu še zdaleč ni preutrujen za to.... Prejel je toliko "posteljnih" košaric, da bi mene v njegovem primeru minil sex za celo življenje...njega to sicer ni....je imel pa počasi vsega dovolj...postal je jezen, sumničav...odrezav...skratka...namesto, da bi se pogovorila, sva se vedno bolj oddaljevala, ...potem sva pristala v začaranem krogu...jaz sem njemu tumbala, da potebujem več drobnih pozornosti, nežnosti, intimnosti tudi čez dan in ne le zvečer tik pred akcijo...on je trmasto vlekel k sebi, da nima časa skakati okrog mene , da se ja samo po sebi razume, da me ima rad, da je pač normalno da jaz večino dneva prenašam mulčke, ko pa ne znam zidarit user posted image ...skratka obdobje za ponoret....nikakor ni razumel ( v bistvu še danes mislim da v svoji trmi in užaljenosti ni želel razumeti), da jaz pač v svoji glavi in srcu rabim več, kot pa le tisto..."saj se samo po sebi razume, da te imam rad"....skratka... dala sva skozi....skupaj z otroki sva nekako odrasla tudi midva....precej nama je pomagala tudi moja mama, ki je seveda opazila da nekaj ne štima, še posebej, ko je moj enkrat čisto mimogrede izustil nekaj v smislu, da ženske tako ali tako sex ne zanima preveč....kljub temu , da je mojemu možu zelo naklonjena in ga v večini sto na uro zagovarja, je takrat ustrelila kar naravnost in zadela bistvo: "Da vsak moški ve (očitno ne vsiuser posted image ), da se sex začne že zjutraj z jutranjo kavico in se nadaljuje čez cel dan...ne pa šele ob udarcu na gong oz. ob padcu v posteljo..."
Ja, ja...Kalbo že ve..user posted image ....kar njega poslušaj ( beri)...on je idealen moški za virtualno simpatijo....samo v reali malo spusti kriterije...da ne boš preveč razočaranauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 10:31:11   
Anonimen
pelin hvala, da si delila z mano....to je to, nebi mogla boljše opisati najinega stanja. Samo, da midva nimava mame, ki bi mu to povedala, če rečem jaz, pa ne šteje, kar vrjetno že veš user posted image user posted image
torej je še upanje za naju....rada bi spet zbudila tisto krasno zvezo, ki sva jo imela včasih, sedaj se mi včasih zdi, da samo še sobivava...sej so dobri dnevi, morda jih niti ni tako malo, definitvno pa premalo.
Če ima kak moški nasvet, kako pristopit k pogovoru, da bom dejansko slišana, ga bom zelo hvaležna.

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 11:48:29   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
... Hotela sem se opravičiti in se mu odpla, povedala, da sem bila takrat zelo prizadeta in da se bojim, da je strah ostal v meni...on je pa gonil naprej včerajšni problem in kaka sem jaz, .... Pa si ni dal rečt. ...., samo ne vem kako naj najdem način, da bova šla vzporedno.

Če sama ne znata (to ni nič nenavadnega) morata poiskati pomoč, da se bosta naučila. Tvoje odpiranje ima lahko za posledico le še večjo ranjenost, saj on ne ve kaj bi s tvojo ranjenostjo počel. Res se tako rešujejo problemi v odnosih ampak pred tem mora tudi on priti do spozanja kaj pa njega ovira, da bi to tvojo bolečino, strah začutil. Pa ta ovira ni pomanjkanje spolnosti ampak pomanjkanje čutenja bližine, sočutja, rahločutnosti. Šele ko se bo pri njem odprla rahločutnost bo takšno "odpiranje" imelo pomen.

Se mi zdi da sta oba ujeta vsak v svoj vzorec. verjamem pa da on težko vidi povezanost brez spolnosti. Moški in ženska se glede izvora dojemanja zelo razlikujeta. Bom povedal bolj nerodno, zato me ne čisto za vsako besedo vlečt.

Ženska je kot otrok telesno navezana na mamo, čustveno na očeta. Kasneje v odraslosti potrebuje za navezavo na partnerja prvo čustveno navezanost, nato šele pride telesna (lahko je kje tudi drugače ampak je tam ponavadi zraven tudi neka oblika zlorabe), ker čustveni del prenaša iz očeta na partnerja.

Moški je kot otrok telesno navezan na mamo in čustveno na očeta. Zato mu je v odraslosti primarna povezava na partnerko telesna in šele nato čustvena. Zato je moškemu telesnost pomembna in tudi preko telesnosti razume "ljubezen", pa čeprav se ravno zato lahko spusti v telesen odnos ne da bi bila pri tem vključena čustva, ker telesni del prenaša iz mame na partnerko.

Toliko v razumevanje zakaj njemu telesnost "toliko pomeni". Torej če rahločutnosti nikoli prej ni okusil je tudi ne zmore razumeti, ker tega ni v slovarju. V slovarju je telesnost. Torej izkusiti mora rahločutnost (njega do tebe), brez spolnosti, da bo lahko razumel. Nekako začaran krog. No, ravno zato pa je pač potrebno vlagati napor in pri tem koristi strokovno vodstvo terapevta. Ker gre za odnose predlagam relacijsko terapijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 12:19:08   
pelin
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil


Ženska je kot otrok telesno navezana na mamo, čustveno na očeta.[/b] Kasneje v odraslosti potrebuje za navezavo na partnerja prvo čustveno navezanost, nato šele pride telesna (lahko je kje tudi drugače ampak je tam ponavadi zraven tudi neka oblika zlorabe), ker čustveni del prenaša iz očeta na partnerja.

Moški je kot otrok telesno navezan na mamo in čustveno na očeta. Zato mu je v odraslosti primarna povezava na partnerko telesna in šele nato čustvena. Zato je moškemu telesnost pomembna in tudi preko telesnosti razume "ljubezen", pa čeprav se ravno zato lahko spusti v telesen odnos ne da bi bila pri tem vključena čustva, ker telesni del prenaša iz mame na partnerko.


A to je tako simpl?user posted image
Da vidim, če sem prav razumela...jaz bom tko po domače...po otročje...mi bolj ležiuser posted image ...
Ženska mora met moškega najprej rada...tako ji more biti všeč po srcu, po obnašanju....šele potem ko ji je všeč tako, ji postane všeč tudi telesno in gre z njim v posteljo....
Moškemu pa čisto normalno najprej začnejo pri postli in šele potem pristaneju pri srcu... user posted image

Tehnofil, kje si bil pred parimi leti....user posted image

< Sporočilo je popravil pelin -- 30.1.2013 12:22:47 >

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 13:07:44   
sombrero
Oba se bosta morala potrudit. On bo moral pristat na cartanje in žensko pogovarjanje, dogovarjanje itd., ti pa na redno ali pa zate celo prekomerno seksanje. Pri nama je tako, da bolj se tišči zraven mene, večkrat bi jo poseksal. Taki smo pač moški. In se slabši... :-) Jaz za seks ne rabim pogovora, dovolj je, če jo primem za joške ali rit ali pa, da se že malo bolj seksi obleče. Poseksal bi jo pa tudi že, če je malo preveč prijazna do moške družbe... Le kdo bi nas razumel, ane? Ona pa morat slišat vse mogoče in nemogoče litanije. Edino kar ji ne dovolim se pogovarjat je služba, ker potem postanem slabe vole in slabo voljo prenašam nanjo ona pa nazaj name in se mi potem vse skupaj zduplicira. Seveda jo to moti, očita mi, da ji delam nekaj za hrbtom. Pa ni nič takega. Sicer je pa tako, da jo poskušam cartat čez dan, jo malo polubčkam, kakšno rečem o tem ali onem, popizdevam na žensko logiko, bemtim čez politiko, se malo pogovorim o opremljanju stanovanja, o kakšnih prijateljih, šoli itd. Vse to ji zadostuje, da mi potem nastavi in jo lahko dobro obdelam, kot da sploh ne bi bila moja... A je moja ljubica, žena in pra... ;-) Nevem kako je z drugimi, ampak jaz rabim seks vsak dan, prej 2x dnevno kot 1x. No, vmes imam lahko kakšen dan ali dva oddiha :-)

Ne strinjam se ravno s Pelinom glede oče-mati. Mislim, da je moški bolj dovzeten za oplajanje zaradi zgodovinskih genov.

< Sporočilo je popravil sombrero -- 30.1.2013 13:13:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 13:14:22   
pelin
Ej ti Sombrero...saj nič ne rečem ljudje smo si pač različni..ne samo po spolu...ampak če tvoja prenaša takšno packasto govorjenje in se ji še da sexat s tabo...je ali gluha...ali pa ne vem...precej drugačna od mene...očitno res prava zate...od mene bi ob takem blebetanju dobil le vile v rit....sori...ampak tako je...user posted image

In tisto zgoraj si nisem zmislila jaz....o tem nas je razsvetlil Tehnofil in ne morem reči, da nima prav...

< Sporočilo je popravil pelin -- 30.1.2013 13:15:43 >

(odgovor članu sombrero)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 13:50:49   
sombrero
Tako je to pri nama in se kar štekava.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 14:13:26   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: pelin
Ženska mora met moškega... ... najprej začnejo pri

Nič ne mora. Pri obeh sta pomembni obe navezavi. Telesna in čustvena. Vendar ima pri ženski ena malo večjo prednost kot druga in obratno pri moškem. Razlog za to prednost pa izhaja iz prvinskih navezav mati-otrok-oče.



(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 14:26:29   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Ja, ja...Kalbo že ve..user posted image ....kar njega poslušaj ( beri)...on je idealen moški za virtualno simpatijo....samo v reali malo spusti kriterije...da ne boš preveč razočaranauser posted image



Ha ha, hvala za kompliment :). Se doma trudim biti približek tega kalbota s spuščenimi kriteriji. Brez žene mi pa zagotovo nebi uspeval :)

< Sporočilo je popravil kalbo -- 30.1.2013 14:27:57 >

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zadovoljitev partnerja
30.1.2013 14:40:03   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pelin hvala, da si delila z mano....to je to, nebi mogla boljše opisati najinega stanja. Samo, da midva nimava mame, ki bi mu to povedala, če rečem jaz, pa ne šteje, kar vrjetno že veš user posted image user posted image
torej je še upanje za naju....rada bi spet zbudila tisto krasno zvezo, ki sva jo imela včasih, sedaj se mi včasih zdi, da samo še sobivava...sej so dobri dnevi, morda jih niti ni tako malo, definitvno pa premalo.
Če ima kak moški nasvet, kako pristopit k pogovoru, da bom dejansko slišana, ga bom zelo hvaležna.


Kot je rekel tehnofil, je prišlo pri vama do začaranega kroga in potrebujeta pomoč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zadovoljitev partnerja
6.2.2013 13:40:38   
ronja
Ja, moški smo malo različni. Žensko lahko vedno poseksamo, ne glede na to ali smo z njo na bojni nogi ali ne. Če mi pusti, da jo primem za rit, je to običajno zame znak, da hoče seks, ampak ona bi se samo lubčkala...

polupčkaj jo tako, da si bo zaželela še kaj, pa bosta oba zadovoljnauser posted image

In kako vzpodbuditi moškega? Namreč ko pogovor nanese na to, jaz povem točno to, kar sta napisala tehnofil in kalbo, da nežnost, pozornost čez dan meni da veliko željo po njem....ležanje na kavču, odtujevanje, zapiranje vase, me žal odbije...njegov odgovor na to je, da ko bova seksala bo tak postal....kot da sva par od včeraj

To je pa res težko slišat... Verjetno sta oba v svojih obrambnih pozicijah, vsak bi rad najprej čutil, da je ljubljen in na varnem, predno bi se odkril in zato vztrajata vsak na svojem bregu. Sama ne vem, če bi se lahko prisilila v seks (na srečo se mi še ni bilo treba), če tega, kar ti želiš, ne bi čutila. Zato vama predlagam tretjo pot: najdita nekaj, kar je OBEMA všeč. Ni treba, da je to mazenje ali seks, lahko je neka skupna dejavnost, ki je pa obema všeč. Ta vaju bo počasi zbližala, da se bosta odprla en drugemu in potem je vse ostalo lažje:). Fino je tudi,č e se oba trudita: mogoče mu lahko daš za začetek ti na drug način vedet, da ga imaš rada - ker mu tega sedaj s seksom ne moreš pokazat, ker si pač ne želiš seksa v takih odnosih (razumljivo), mogoče pa obstaja način, kako mu pokazat to drugače. Mora pa bit to način, ki GA TUDI ON RAZUME OZ. MU VELIKO POMENI, ne nekaj, kar bi si ti želela, da on tebi naredi (prinese rožice na primer, on jih mogoče/verjetno ne bo tako vesel, kot bi jih bila ti). Spomni se, kako vse sta si včasih izkazovala ljubezen, kaj mu je veliko pomenilo (poleg seksa). in začni s tem. Mogoče bo sledil še on... Sicer pa še vedno ostane terapija, ki večini pomaga, samo dostikrat se ljudje ne odločijo takoj zanjo, bi bilo pa škoda čas izgubljat in nič vmes ne poizkusit, da bi se stanje izboljšalo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sombrero)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zadovoljitev partnerja
6.2.2013 13:51:44   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Ej ti Sombrero...saj nič ne rečem ljudje smo si pač različni..ne samo po spolu...ampak če tvoja prenaša takšno packasto govorjenje in se ji še da sexat s tabo...je ali gluha...ali pa ne vem...precej drugačna od mene...očitno res prava zate...od mene bi ob takem blebetanju dobil le vile v rit....sori...ampak tako je...user posted image

In tisto zgoraj si nisem zmislila jaz....o tem nas je razsvetlil Tehnofil in ne morem reči, da nima prav...


user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?