|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
16.10.2008 11:23:42   
anjica
Ta borba s kilogrami, ki nočejo dol, je že prav grozljiva. Sem brala tule Zakaj kljub dieti ne morete shujšati? o tem, da v stanju utrujenosti človek ne more funkcionirati in pa da znajo biti kriva tudi neka zdravila... ampak kako se znebiti stresa?? Jaz nisem dovolj pametna, res ne!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
16.10.2008 11:39:04   
piamaria
ah nočna mora ja, 90 dnevna mi je edino pomagala+ telovadba in hitra hoja.user posted image

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu anjica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
16.10.2008 12:34:33   
Tejči
Hej, jaz si postavljam isto vpršanje, čeprav nisem na dieti, temveč bi rada bolj na izi shujšala. In sicer tako, da zjutraj pojem kakšno sadje, popoldan kosilo in potem še proti večeru, če je sila kako sadje, če ne, pa nič. Ampak po skoraj 2 tednih sem še s kilami vedno na istemuser posted image  prej pa sem pojedla ohoho vsega čez dan, pa je tudi ostalo na istem..sedaj pa se mi zdi, kot da stradam, pa nič od ničuser posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
16.10.2008 12:48:53   
janjja
Prehrano je potrebno v celoti spremeniti, torej poskusi ločevati in imej potrpljenje, ker kg včasih ne gredo nič dol potem pa naenkrat dve tri kile. Tako da potrpljenje draga moja, saj redila se tudi nisi samo en teden....
Pa močna volja.....user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
16.10.2008 13:12:09   
blaža
Mora it. Al ni prava dijeta, al pa nisi dovolj vstrajna. Pred kratkim sem končala 90 dnevno ločevalno in sem super zadovoljna. Taka nisem izgledala že 11let( pred rojstvom mojih dveh sončkov).

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
16.10.2008 19:57:09   
Jančika_
S stradanjem narediš več škode kot koristi. Priporočam, da si malo pogledate, kaj o tem pravi Montignac. Če ne drugje, pa tu na forumu Hujšanje, je cela tema temu posvečena.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
17.10.2008 8:32:57   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

S stradanjem narediš več škode kot koristi.
Priporočam, da si malo pogledate, kaj o tem pravi Montignac. Če ne drugje, pa tu na forumu Hujšanje, je cela tema temu posvečena.



se stinjam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

monti je zakon!

monti 4 president hahaha

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
17.10.2008 16:59:01   
Anonimen
moja mura koliko kil si pa imela če si šla zdaj 25 dol, saj te nikjer več ni najbrž

no blagor tebi samo to lahko rečem

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
19.10.2008 20:25:17   
Muca Copatarica
Hej, jaz si postavljam isto vpršanje, čeprav nisem na dieti, temveč bi rada bolj na izi shujšala. In sicer tako, da zjutraj pojem kakšno sadje, popoldan kosilo in potem še proti večeru, če je sila kako sadje, če ne, pa nič. Ampak po skoraj 2 tednih sem še s kilami vedno na istem prej pa sem pojedla ohoho vsega čez dan, pa je tudi ostalo na istem..sedaj pa se mi zdi, kot da stradam, pa nič od nič


Verjameš ali ne, nepravilno se prehranjuješ. To je vzrok tega, da ne gredo dol kg.


_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
19.10.2008 20:28:11   
Muca Copatarica
Mora it. Al ni prava dijeta, al pa nisi dovolj vstrajna. Pred kratkim sem končala 90 dnevno ločevalno in sem super zadovoljna. Taka nisem izgledala že 11let( pred rojstvom mojih dveh sončkov).


Super!!!!!!

Pa si se vprašala kaj si izgubila? Vodo in mišično maso,ki je potrebna za hujšanje in ko je ne bo več, ne bo šel noben kg več dol. Zakaj ti to govorim??? Ker, če se boš po ločevalni začela prehranjevati tako kot pred njo, boš pridobila kg nazaj. Na žalost je tako.


_____________________________




(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
19.10.2008 20:29:06   
Muca Copatarica

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

S stradanjem narediš več škode kot koristi. Priporočam, da si malo pogledate, kaj o tem pravi Montignac. Če ne drugje, pa tu na forumu Hujšanje, je cela tema temu posvečena.




se stinjam

monti je zakon!

monti 4 president hahaha



Ja, če že dieta je res najboljša montijeva.


_____________________________




(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
19.10.2008 21:30:46   
Jančika_
Montignac ni dieta, je (zdrav) način prehranjevanja, to tudi sam vedno poudarja. 

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
20.10.2008 8:55:43   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

moja mura koliko kil si pa imela če si šla zdaj 25 dol, saj te nikjer več ni najbrž

no blagor tebi samo to lahko rečem



imela sem ogrooooooomno kil, pa še kar nekaj jih mam za zgubit....ampak bo!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj kljub dieti kile ne gredo dol
20.10.2008 8:57:31   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Muca Copatarica


IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

S stradanjem narediš več škode kot koristi. Priporočam, da si malo pogledate, kaj o tem pravi Montignac. Če ne drugje, pa tu na forumu Hujšanje, je cela tema temu posvečena.




se stinjam

monti je zakon!

monti 4 president hahaha



Ja, če že dieta je res najboljša montijeva.



muca tui maš malo pobrkane pojme, ali nimaš pojma kako se prehranjuje po montignacu, ali pa si mogoče knjigo Jem, torej hujšam le površno prebrala.

Tako kot ti je že rekla Jančika -

Montignac ni nobena dieta. Je zdrav način prehranjevanja. To je vseživljenski projekt.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?