|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamenjava dodeljenega vrtca - Ljubljana
5.6.2013 22:35:49   
44gatti
Zdravo!
Smo dobili vrtec (v Ljubljani)!!! Srecni, presrecni, res!!! user posted image user posted image
Sicer so nam dodelili enega v centru, smo pa doma v siski in zaradi sluzb bo kar tezko malega vozit tja. A je mogoce kdo v podobni situaciji? Ker mislim, da je tudi varjanta zamenjat, ampak samo ce si sami najdemo menjavo. Tako, a je mogoce kdo dobil vrtec v siski/dravlje in bi raje v centru?
Lepo prosim brez obsojanja... :-) user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamenjava dodeljenega vrtca - Ljubljana
5.6.2013 22:36:49   
ronja
Mi imamo vrtec v centru, pa bi jeseni tudi radi v šiški... Tako da sva že dve za v isto smer...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamenjava dodeljenega vrtca - Ljubljana
5.6.2013 22:48:17   
44gatti
Prva, prva :-P
He he ;-)

... Ful bedna situacija, a ne? Jst sm bla prepricana, da bomo kje v okolici dobili. Tako pa, nama res povzroca ogromno preglavic :-( bedaaaa
Da bi ga imeli doma, pa ne gre :-(

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamenjava dodeljenega vrtca - Ljubljana
5.6.2013 22:53:22   
ronja
Jaz rabim v bistvu celo dve mesti, tako da tell me about it! Pa še en je jasličar, za zlatolasko se bo mogoče čez leto kaj našlo, obljubijo pa nič... Zato še zdaj en vem, a sploh čemo it direkt na vrat na nos v to... pa pobirat otroke čez celo ljubljano (z enim avtom). jaz bi ju z veseljem mela doma, vendar moram tole reč končat, sicer bom plačala več kot bi bilo vrtca v vseh teh letih, kar hodijo... tak da... bedna situacija, ja:D. Ampak nekaj bomo že zrihatli.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamenjava dodeljenega vrtca - Ljubljana
5.6.2013 22:57:37   
44gatti
Seveda, bomo! :-)
Vso sreco ;-) user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamenjava dodeljenega vrtca - Ljubljana
6.6.2013 9:34:55   
mate0ja
ronja škoda user posted image Naša dva otročiča bosta izgubila prijetno družbo vaše mačkonke in žabca, če boste šli drugam.

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zamenjava dodeljenega vrtca - Ljubljana
6.6.2013 10:14:50   
ronja
hihi, bilo kuda, rr svuda:D.
Sicer pa izgleda, da bosta še vsaj 1 leto hodila semuser posted image . Sicer pa bomo prišli še kaj sem pogledat, ker je res fajn okolje tu, fajn ljudje, vse... samo premalo je:D. Sicer bi najrajši tu ostala, ampak tu pa ne prodajajo tako velikih stanovanj po dosegljivi ceni:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zamenjava dodeljenega vrtca - Ljubljana
7.6.2013 9:03:33   
mate0ja
Drugo leto bi bilo mogoče res lažje. Ni pa prijetno vsak dan delat kilometre po Ljubljani. Sem eno leto vozila tavečjo iz Centra v Savsko naselje in potem naprej v šiško v službo. Škoda je časa, ki ga preživiš v avtu, čeprav se ga da pa tudi koristno uporabit. Nikoli prej in potem se nisva toliko pesmic naučile kot med vožnjo.

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zamenjava dodeljenega vrtca - Ljubljana
7.6.2013 9:17:10   
ronja
Hehe, mateya, se bojim, da se bomo mi vozili bolj z busom in biciklom, mava namreč samo en avto, lubi pa glih tok oddaljeno službo, da bicikel ni glih najbolj primerno sredstvouser posted image . Verjetno ju bo v eno smer odpeljal on, v drugo pa jaz, no, bomo videli... če bo sploh vse skup šlo skozi, da ne bom delala preveč računov brez krčmarjauser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?