|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 13:49:00   
Katjusa
A se da krstnega botra zamenjat? razlog je edino to, da nimamo nič stikov in da moj sonček botra sploh ne pozna še manj pa ga bo poznal, če se bo tako nadeljevalo.....user posted image user posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 13:55:42   
Anonimen
Ne, ne da se ga.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 13:58:35   
Anonimen
Če bi se dalo bi ga mi tudi zamenjali pri tavečji .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 13:58:46   
Anonimen
Ne.To bi bilo tako,kot bi hoteli cez par let,porocno prico menjati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 13:59:59   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

A se da krstnega botra zamenjat? razlog je edino to, da nimamo nič stikov in da moj sonček botra sploh ne pozna še manj pa ga bo poznal, če se bo tako nadeljevalo.....user posted image user posted image user posted image




ja in?
če ga pač ne bo poznal, ga pač ne bo. ne bo ne prvi ne zadnji.
raje posrkbi, da bo imel otrok ljubečo družino in dobre prijatelje user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:09:25   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

A se da krstnega botra zamenjat? razlog je edino to, da nimamo nič stikov in da moj sonček botra sploh ne pozna še manj pa ga bo poznal, če se bo tako nadeljevalo.....user posted image user posted image user posted image




ja in?
če ga pač ne bo poznal, ga pač ne bo. ne bo ne prvi ne zadnji.
raje posrkbi, da bo imel otrok ljubečo družino in dobre prijatelje user posted image

rija meni je pač krst in boter pomembno in vprašam....... to ni nič narobe, če vprašam a ne?


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:12:34   
Anonimen
Kaj pa pred tem? Je blo vse ok? Se je sam ponudil, ste ga vi vprašali? 


(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:23:23   
rija
seveda ni narobe?

in kaj konkretno ti je pomembno in tega vaš boter ne izpolnjuje?
kakšna so bila tvoja pričakovanja od njega?
zakaj taka?



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:30:00   
melanija
Meni so botri samo formalnost pri krstu, čeprav sem verna. Ker take vloge, ki so jo imeli včasih jo v današnjih časih nimajo več, vsaj na našem koncu. Moji otroci bojo botre poznali, samo kaj ko itak nobeden v teh časih nima več časa za karkoli, sploh  pa ne za ta pravo vlogo botra.
Jaz imam za krstno botro neko teto iz Trsta, poznam jo samo iz slike. Prvič in zadnjič in nikoli več jo nisem videla kot tisti dan na krstu ko sem imela par mesecevuser posted image .
Vem da tebi to več pomeni samo tako pač je  in glede da botra ne moreš menjati pa poskrbi da bo ta drugi imel večjo vlogo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:32:39   
Katjusa
Sami smo ga vprašali. Ful je bil vesel in navdušen, zato smo bili prepričani, da bo super.

Od njega pričakujem samo kak obisk, da bi se z malim malo pocartal poigral... ampak očitno je to preveč, nismo se videli že od poletjauser posted image itak zdej smo stari 1 leto ne morem pričakovat, da bo malemu dal kak dober nasvetuser posted image user posted image user posted image user posted image
zadnji dan v letu smo ga klicali in je reku, da je ravno imel namen klicatuser posted image

no ozadje je še dosti daljše in mogoče niti ne tako razumljivo.... mene je samo zanimal, če se da zamenjat, da ne stopim pred župnika in mu rečem, da želim botra zamenjat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:33:37   
Anonimen
Po eni strani te razumam, po drugi strani se sprašujem, zakaj nisi o tem razmislila že prej, preden ste imeli krst. Sama sem srečna, da imam za botra staro mamo in ata.Pa čeprav sta zdaj že oba pokojna. Ne nekih kolegov, dobrih frendov od staršev...

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:37:11   
rija
Katjusa, pa se tebi zdi, da bi se on moral pretvarjati, da mu to nekaj pomeni?
Pa kakšen nasvet bi naj dal malemu pri 1 (enem) letuuser posted image user posted image user posted image

Oprosti, jaz raje nimam okrog sebe neiskrenih ljudi, ki jih moram prositi, da me pridejo obiskat, povprašat kako semuser posted image

In ja,....packa sem....ker sem od poletja videla svojo krščenko videla cele 2xuser posted image  Upam, da me tudi oni nočejo zamenjatiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:38:52   
Anonimen
Je res,da so najboljsi botri sorodniki.Babice,strici,tete...taksni te ponavadi ne razocarajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:40:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Katjusa, pa se tebi zdi, da bi se on moral pretvarjati, da mu to nekaj pomeni?
Pa kakšen nasvet bi naj dal malemu pri 1 (enem) letuuser posted image user posted image user posted image

Oprosti, jaz raje nimam okrog sebe neiskrenih ljudi, ki jih moram prositi, da me pridejo obiskat, povprašat kako semuser posted image

In ja,....packa sem....ker sem od poletja videla svojo krščenko videla cele 2xuser posted image  Upam, da me tudi oni nočejo zamenjatiuser posted image


Upaj, da ne.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:48:31   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Je res,da so najboljsi botri sorodniki.Babice,strici,tete...taksni te ponavadi ne razocarajo.



ali pač

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:50:02   
sanasan
evo, jaz imam pa super krstno botro....so me krstili, čeprav se nisem strinjalauser posted image ....najina hči pa ni krščena, pa ta moja botra(ki je v bistvu moja prateta) svoje botrsko poslantvo prenesla še na hčerkouser posted image ...in moja hči jo obožuje! mi je tole 'botrstvo' tisočkrat več vredno kot 'cerkveno'
mah, hotela sem rečt, da je to botrstvo marsikomu dandanes bolj v 'breme' in kar tako brez veze grejo za botra nekomu, po drugi strani pa mnogi starši krščencev včasih preveč pričakujejo od botrov...

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 14:52:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

emnogi starši krščencev včasih preveč pričakujejo od botrov...


user posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 21:32:56   
SaaS
Meni je botra moja teta in se super štekava. Kofetkava skupaj, shopingirava včasih skupaj, mi daje nasvete, jaz dajem nje nasvete user posted image , ji pojamram o problemih, ona meni o svojih... Skratka, se razumeva. Ampak mislim, da bi imeli enak odnos, tudi, če bi mi bil boter kdo drug in z njim pač ne bi imela takega odnosa. S teto se razumem, ne zato ker mi je botra, ampak ker se določeni ljudje ujamejo...

Mojim otrokom je boter njihov stric. Ne pričakujem nič posebnega od njega in tudi ne bi znala povedat, kaj je takega naredil v teh 5 letih, kar drugače ne bi, če ne bi bil boter. Razumemo se, vidimo se pogosto, ampak nič drugače kot s teto in stricem, ki nista botra...

Moje izkušnje z botri... Jaz osebno verjetno se ne bi ukvarjala s težavo, se videvamo ali ne. 
Zamenjat se ga pa verjetno res ne da.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zamenjava krstnega botra?
4.2.2010 21:45:01   
Anonimen
ahjoooooooj........



kaj pa naj bi otrok odnesel vec od botra,--- kot od babi, dedija, strica,tete?


al    zakaj vam je to tolko pomembno?

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zamenjava krstnega botra?
5.2.2010 12:20:32   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ahjoooooooj........



kaj pa naj bi otrok odnesel vec od botra,--- kot od babi, dedija, strica,tete?


al    zakaj vam je to tolko pomembno?



Saj to se jaz sprašujem. Zato se jaz s tem ne bi obremenjevala..
Zdi se mi pomembno, da ima otrok okoli sebe ljudi, ki ga imajo radi in se razumejo, pa če je to boter ali ne.

Smo si pa različni, enim je nekaj pomembno, drugim drugo. Pa s tem ni v končni fazi nič narobe...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zamenjava krstnega botra?
5.2.2010 22:10:11   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: rija


Pa kakšen nasvet bi naj dal malemu pri 1 (enem) letuuser posted image user posted image user posted image





Da se naj izogiba porednih punc, cigaret in alkohola user posted image

Šalo na stran.

Moj sinko ima za krstnega botra očetovega brata, sva se z možem pač odločila, da naj mu bo boter nekdo, ki mu je blizu (pa ne samo po krvnem sorodstvu, ampak na splošno, da ga tudi večkrat vidi). Drugače pa tud jst svojih krstnih botrov nisem videla že uhuhu let.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zamenjava krstnega botra?
5.2.2010 22:44:18   
zmajaz
Saj ne morem verjeti, s čim vse se eni obremenjujete. user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?