|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročna obleka za nosečnico
25.1.2010 13:28:54   
teja28
Ker se poročim marca, me zanima, kje ste obleke dobile tiste, ki ste se poročile user posted image . Pa ne zanimajo me klasične poročne obleke..skratka, nekaj čimmanj načičkanega. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poročna obleka za nosečnico
25.1.2010 16:34:43   
Najaa
Jaz sem jo dala delat v trgovini Popek v Lj. Poročila sem se konec junija, imela pa sem hlače, tuniko na naramnice in čez ogrinjalo. Sam je blo tak vroče, da ga nisem imela skoraj nič gor. Prav lepa obleka, prav nič klasična kar mi je všeč.

(odgovor članu teja28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poročna obleka za nosečnico
25.1.2010 16:57:04   
tažana
kakšne si pa velikosti? Koliko si pa noseča? jaz imam eno doma ( nežno roza, noseča sem bila 6 mesecev, sem pa bolj majhna - konfekcijska številka 34-36.)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poročna obleka za nosečnico
25.1.2010 18:33:29   
teja28
Tažana...sicer hvala, samo jaz imam konfekcijsko normalno 38, pa tudi nisem pretirano navdušena nad roza barvo. Bo treba it malo po trgovinah, pa da vidim, kaj sploh imajo. Ali pa bom res dala nekaj delat.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poročna obleka za nosečnico
25.1.2010 18:35:29   
Anonimen
Teja28, jaz jo bom dala delat, ker se ženiva 1 mesec pred mojim porodom. Naj bo potem obleka taka, da mi bo všeč, pa dam raje 50€ večuser posted image  

(odgovor članu teja28)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poročna obleka za nosečnico
25.1.2010 18:58:28   
tažana
ni problema user posted image . na moji se prah nabira user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poročna obleka za nosečnico
25.1.2010 21:50:48   
10ka
V Celju jo dobiš po naročilu, po porodu ti jo spremenijo v navadno obleko . Delajo tudi nosečniške plašče, mikice in drugo. Jaz se sicer nisem poročala, ampak vseeno par mojih nosečniških oblekic iz ateljeja Brecelj Plevnik http://liliputi.blogspot.com/
user posted image user posted image

_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poročna obleka za nosečnico
26.1.2010 7:23:07   
Honey26
meni so te zelo všeč, sicer je najbližji butik v minchnu, ampak ni panike, ti pošlejo tud dve obleki (al pa različne št.) da probaš in čene štima lahko vrneš...

http://www.tiffanyrose.com/

traja ma (bojda) max. 14 da ti pošlejo...


(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 14:40:00   
Di_Di
pozdravljene,

aprilčica kje boš ti dala svojo delat kje v trbovljah al kej? kolko te bo pa kej prišla? joj jaz se poročim čez 22 dni, pa nimam pojma kje bom staknila obleko... tu pri nas v kopru je poročni salon kjer sposojajo za 150 eur vsi ostali dodatki so še 150 zdraven, sam se moram naročit da vidim če mi bo sploh katera všeč in seveda predvsem prav.

honey kaj te oblekice sposojajo al prodajajo?

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 15:18:52   
Anonimen
Di_Di: dala jo bom delat eni v Radeče (mi je že maturantsko delala - mam na FB-ju med prikaznimi slikami). Ful je dobra ženska, mene je le 1x na probo naročila, potem sem prišla pa 1 teden pred maturantskim k njej in jo je kar na meni rezala in potem šivala wauuuuser posted image user posted image In zato vem, da bo spet naredila bombouser posted image Za ceno se pa sploh ne spomnimuser posted image Z mami sva šli kupit blago (nama je ona predlagala trgovino), potem pa mislim, da je računala 100€ za delo. Meni se sploh ni zdelo veliko, ker so pri nas punce tako pretiravale s cenami, da je bilo jojuser posted image user posted image  

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 15:35:01   
Di_Di
a na fb jo maš? to bom šla pa pogledat.

ma jaz se do danes sploh nism tolko obremenjevala s to obleko, zdaj me pa mal panika zgrabla

čakam zdaj da bo ura 16 da pokličem tle v ta porčni salon pri nas, da grem mal pogledat, če majo kej pametnega za sposodit... čeprav če tko pogledaš bi se skor bl splačalo narest al pa kupit kako kot pa dat za sposojo 150eur... čeprav na pram drugim poročnim butikom niti ni tko drago... mislim da je v porčnem kotičku sam izposoja od 400 al 450eur naprej

zdaj se ubadam z vabili, kaj napisat user posted image tebi je že uspelo izbrat? jaz mam že ves matrjal doma, sam tekst moram še najt in sprintat pol pa morske zvezdice polepit in poslat user posted image upam da mi rata še danes to narest.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 15:44:20   
Anonimen
Di_Di, na ZS mi pošlji mail, pa ti tja pošljem slike, ker sem si ravno ukinila FB profil, ker enostavno preveč časa zabijem gor, potem pa fax trpi. Vabila sva že dala delat v Inki v Mariboru, jih dobim v ponedeljek, pa ti lahko isto na mail pošljem.

Jaz sem tudi razmišljala o izposoji, pa sem se potem odločila, da ne. Mogoče je neumno, ampak bi rada imela obleko za spomin, poleg tega pa vem, da mi bo vsaj čisto ulita in, da se bom v njej dobro počutila.

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 15:50:15   
Katjusa
jst sem obleko dala delat eni šiviliji (sicer je moja sosošolka) posoja bi me takrat prišla 45.000 sit tako sem pa kupla blago za 6000 sit in 10.000 sem dala za delo.... potem sem to isto obleko še prilagodila za bratovo ženouser posted image user posted image user posted image user posted image
mal se pozanimajte pri kakih šivilijah pomoje pride ceneje kot pa izposoja, sploh če gre za neko klasično belo oblekouser posted image user posted image user posted image user posted image
(če bi sama imela več veselja do šivanja bi vam z veseljem pomagalauser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 16:09:32   
Di_Di
aprilčica... ti verjamem ja gre preveč časa za ta fb... evo zdaj ti grem poslat mail pod ZS

katjuša hvala ti za mnenje ... če bi mela mal več časa bi verjetno tudi jaz dala šivat, sam mi ga čezdajlej bl primankuje user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 16:23:35   
Anonimen
Di_Di: sem ti že poslalauser posted image

Katjusa: jaz jo bom dala 100% delat. Pa še ne da se mi dirkat okoli po rgovinah, živčni zlom fašem že, če si moram majčko pomeriti, kje da bi vlačila nase tiste oblekeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 16:29:17   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Di_Di: sem ti že poslalauser posted image

Katjusa: jaz jo bom dala 100% delat. Pa še ne da se mi dirkat okoli po rgovinah, živčni zlom fašem že, če si moram majčko pomeriti, kje da bi vlačila nase tiste oblekeuser posted image user posted image user posted image user posted image


ja jst sem živčnega takrat fasala ker sem težko dobila bele hlačne nogavice... v bistvu jih sploh nisem ženla sem se pa januarjauser posted image user posted image user posted image user posted image in ker sem močnejše postave še tiste k so mel so mi ble premajhneuser posted image
ja pa še pazit sem se mogla in potem sem tekala po trgovinah..... na srečo čevlje sem pa kar hitro doblauser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 28.1.2010 16:30:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 16:34:26   
Anonimen
Jooooj, na čevlje še pomislila nisem, KRIZAuser posted image Pa še ne vem koliko bom zatekala. Nekaj z nizko peto bom iskala oz. brez pete. Kake balerinke ali kaj, saj ne vem. Me že zdajle stisne, ko samo potuhtamuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 16:38:58   
Honey26
IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di

pozdravljene,

aprilčica kje boš ti dala svojo delat kje v trbovljah al kej? kolko te bo pa kej prišla? joj jaz se poročim čez 22 dni, pa nimam pojma kje bom staknila obleko... tu pri nas v kopru je poročni salon kjer sposojajo za 150 eur vsi ostali dodatki so še 150 zdraven, sam se moram naročit da vidim če mi bo sploh katera všeč in seveda predvsem prav.

honey kaj te oblekice sposojajo al prodajajo?


prodajajo... pa se mi cene ne zdijo pretirane... (no nekatere :), ker tudi niso vse tako "tipično" poročne in se jih da lepo predelat in uporabljat še naprej ko trebuščka ni več...

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 18:05:23   
Di_Di
hvala punce... zlate ste user posted image

skratka sem se zmela, da grem v soboto zjutraj gledat oblekice, pol sem pa pri naših aprilčicah zasledila, da si je ena kupila oblekico v lj - v hali a... pol sem pa mal šnofala po netu, pa vidla da imajo ene par takih trgovinic. tko da sem tudi poklicala in v eni ki imajo full simpatične oblekice se cena giblje od 69eur (kratke oblekice) pa do 130 eur (dolge).. mi je tko žal da nisem vedla v torek za te trgovinice ko sem pohajala po BTC-ju... kot kaže bo treba it še 1x v lj user posted image kar se tiče čevelčkov jih pa jaz že imam (vsaj nekaj).. so sicer s petko ma mislim da mi ne bo hudega, glede na to da bo vse bl v easy brez enkega skakanja iz enega kraja na drug kraj (edin kar mi zna bit malček hladno ma upam da bo Milanček fejst zakuru kamin da nam bo toplo) user posted image

upam sam da mi bo kaka oblekica še v živo tko lušna in seveda prav user posted image

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 18:07:32   
Di_Di
IZVIRNO SPOROČILO: Honey26


prodajajo... pa se mi cene ne zdijo pretirane... (no nekatere :), ker tudi niso vse tako "tipično" poročne in se jih da lepo predelat in uporabljat še naprej ko trebuščka ni več...



tudi te so full lušne, sam me je mal strah, da je nebi pravočasno dobila user posted image glede na to, da jaz vse to delam zadnji trenutek user posted image

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poročna obleka za nosečnico
28.1.2010 19:06:58   
Honey26
he he, nisi edina user posted image .

drugače pa,če katero zanima (ne, ne delam direkt reklame,noben me ne plača za tole :). z dostavo je takole:

  • For other European countries, there is a delivery charge of £10.00. Please allow approximately 5-7 days to receive your order.
  • Express International Courier is available for £20.00. Please allow approximately 2-3 working days to receive your order.
  • Your credit card will be charged in £UK Pounds Sterling and the € Euro equivalent shown on your statement will be determined by your bank's exchange rate.


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poročna obleka za nosečnico
4.2.2010 11:07:37   
Mysterious
ZIvjo Honey26 ,

zelo se mi dopade link, TIFFANYROSE ki si ga objavila. A si kaj kupovala pri njih, jaz bi se 1 obkleko narocila?

Sicer sem v 20 tednu in 6.3.2010 se porocim. Se vedno iscem pravo obleko, siviljo ze imam v slucaju da je ne najdem narejeno. 

LP M

< Sporočilo je popravil Mysterious -- 4.2.2010 11:08:20 >

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?