|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 18:54:19   
*alja*
Trenutno je v bolnišnici v Ljubljani, ker bo operiran na srčeku ( ima 8, 5 mm veliko luknjico ), in žilica ki dovaja kisik do pljuč je premajhna in mu jo bodo razširili! Star je 10 mesecev in še ne sedi, se ne prekotali iz trbuha na hrbet,... vglavnem nemore nič, ker dobi premalo kisika in je za njega vsaka stvar velik napor! Bogi user posted image !!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdravnik pa je rekel da so to prirojene napake in da ( ko je še bil doma ) ga morata pazit, da nebo preveč jokal ker se preveč zmantra! Ona pa tako delala z njim da je bogi mali jokal cel čas in bil sam v mrzli sobi!

Najbolj me pa moti da ona nima službe ( vglavnem je brez obveznosti in pusti malega samega v bolnici. Odpeljala sta ga v ponedeljek in v nedeljo ga gresta gledat - on je v službi! Upam vsaj da kaj pokličeta v bolnico in vprašata kako je z njim in gdaj bo operiran!
Včeraj sem jo vprašala gdaj bo operiran in je rekla da neve ker je ni nobeden poklical user posted image  HALO! Groza!

Upam da bo prestal vse te operacije in da bo zdrav
naj gauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  varujejo!!!!!!!!



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 18:57:57   
srki
Jaz bom rekla samo to: angelčki, čuvajte to bogo detece! Naj se mu ne dogajajo take krivice. Pomagajte mu do boljšega življenja! 

Starši so pa navadne egoistične svinuser posted image !

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 19:03:28   
*pepelka*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ubogi mali user posted image . Držimo pesti, da bo operacija uspela in da se bo fantek kasneje normalno razvijal. Upam pa tudi, da bo sociala ta čas kaj ukrenila in malčku našla boljše pogoje za njegovo življene.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 19:05:20   
Anonimen
Saj čisto možno, da ga prav zaradi tega, ker je bolan, zanemarjata. Imaš tudi take ljudi.

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 19:12:26   
Anonimen
Ojej, na dveh forumih ista tema, pa ne vem, kje sem odgovorila.

Sorite user posted image

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 19:17:55   
anitaz
Bogi otroček user posted image user posted image  Jest bi take starše pobila!¨!!! (se ne bom opravičvača za izraz) To niso vredni da živijo! Kako more bit ta otroček bogi! A nisi nikamor prijavila???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 19:27:26   
Marogica
Ma kakšen razplet neki? Jaz sem pričakovala, da si kaj ukrenila na CSD, saj smo te vse punce prosile, da kaj v tej zvezi narediš. Osebno sem malo razočarana nad teboj. Od tega, da tukaj pišemo, da je bogi(kar nedvomno je), se situacija doma ne bo razrešila.
Da pa bo še na srčku operiran, je pa samo dodatni problem oz. žalostna zgodba tega fantka. Upam, da bo operacija potekala normalno in da si bo mali srček hitro opomogel.
Ti pa ukreni kajuser posted image


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 19:38:21   
anitaz
Zakaj nisi nič ukrenila??? Ker po postu sodeč nisi...ali se motim?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 19:39:06   
ursi
Tudi jaz sem upala, da se je kdo zelo razveselil tega deteca. Tudi mi držimo pesti zanj in naj angelčki pazijo nanj, da bo vse ok. Ampak res mislim, da mora zamenjati starše. Nekdo bi sigurno sedaj bedel pri njemu in se ga veselil. Dajte tem in temu detecu možnost!!!!! Prosim pa poročaj, kako bo kaj s tem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 19:57:41   
wawa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz tole prvič berem pa skoraj jokam zraven.........ne morem verjet,

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 20:08:55   
tina100
user posted image aljahanzel,daj povej mi prosim naslov od teh cudakov da jih malo obiscem mislim da bi potem ona pristala v bolnici,   joj kak mi gre tak folk na zivce ,Glih danes sem tako fajn nasajena da bi pomojem kar pokalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 20:15:32   
wawa
Ne vem res ne razumem, vsak ma šanso splav narest če ti ni do otroka in je nezaželjen, j**************** da je bolš kot pa da otrok takole trpi potem brez ljubezni. Ma men je to tok grozen, še posebej ko pogledam svojega kok bi lahko tako nežno in nebogljeno bitjece, sploh pustil samo če ni treba???????????

(odgovor članu tina100)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 20:25:44   
CIPRESA
Ja to ni razplet ampak še večji zaplet.......se strinjam z Marogico.

In si predstavljamo otroka ki leži priklopljen na kakšne aparate in nima tople dlani, nima nekoga ki bi ga božal in ga objeluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Otrok to čuti in neve zakaj mame ni k njemu, pa bi jo tako rad videl. Moj Žiga je bil star 3 dni ko so ga odpeljali v pediatrično na intenzivno in vsakič ko sem prišla k njemu sem vedela da ve da je prišla njegova mamica in teh trenutkov nebi zamenjala za nič na svetu. Take mame si res ne zaslužijo otrok. Smili se mi otrok, res se mi!!!user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu tina100)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 20:32:31   
petja
Halooooo, a bo kdo že kaj naredil glede tega revčka??? Upam, da se bodo zdaj zganili, glede na to, da bo otrok 1 teden sam v bolnici, starša ga pa bosta pa po 1 tednu prišla pogledat.
Punce, jaz bi tole poslala varuhu človekovih pravic... kaj menite???
Ker tole je pa tu mač. In Alja oprosti, ampak glede na to, da veš kaj se dogaja, bi se že lahko odpravila do socialne in vse povedala... men je tole vse skupaj kot ena grozna šala!!! Ti dam jaz za bencin!

< Sporočilo je popravil nalin -- 19.4.2006 23:04:16 >


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 20:33:06   
via_2
to res ni noben razplet te žalostne zgodbe. mar nisi ničesar ukrenila? zakaj imamo CSD-je???

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 20:38:15   
CIPRESA
punce kot jaz vem CDS ni več pristojen organ da ukrepa v teh situacijah. Po novem so jim uzeli to pravico in naj bi se to urejalo samo še na sodiščih. Samo sodišče naj bi imelo to pravico da se začasno (če ugotovijo da so razmere res obupne- kar tukaj so) otroka oduzame staršem.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu via_2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 20:38:55   
tina100
kaj so iz maribora naslov rabim bomo nekaj ukrepali..........

(odgovor članu via_2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 20:58:06   
via_2
verjetno pa mora nekdo dati predlog na sodišče. kdo je za to pristojen: CSD, mogoče policija?

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 21:00:50   
tincci
Alja, to ni noben razpletuser posted image Dej prosim naslov sem gor pa jih bom jaz prijavila in prilepila vse te poste zraven. Če ne veš kam, pa pokliči 112 pa te bodo oni usmerili. Drugače pa raje ne piši tega sem gor, da si opereš vest, ker s tem nisi oprana ničesar, raje kaj naredi. Ma halo, otrok bo še umrl!!!!!!!!!!!!!! Ma sej ne morem verjet!!! A lahko prosim nekdo da naslov??? Bom jst jutr dopoldan prijavila, če je tebe sram izdat sorodnike al v čem je že forauser posted image user posted image

(odgovor članu tina100)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 21:06:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

punce kot jaz vem CDS ni več pristojen organ da ukrepa v teh situacijah. Po novem so jim uzeli to pravico in naj bi se to urejalo samo še na sodiščih. Samo sodišče naj bi imelo to pravico da se začasno (če ugotovijo da so razmere res obupne- kar tukaj so) otroka oduzame staršem.


Res ukrepa sodišče, ampak prijava se pa poda na CSD.


In kje je v tej grozljivki razplet?! user posted image

Kot sem že rekla, aljahanzel, če veš kakšna grozota se dogaja in tega ne prijaviš pristojni službi, si zame sokriva zanemarjanja otroka!user posted image

Pa praviš, da je to od tvojega strica žena al kako? Pa dej se vsaj pogovori z njim alpa nekaj. Ukrepaj vendar nekako! Madona, jz sem čist živčna....

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 21:11:29   
Anonimen
Prilagam še tale link v upanju, da si malo prebereš in takoj storiš nekaj!

http://www.csd-lj-siska.si/dejavnosti/dejavnosti.asp?DID=1404859078

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 21:36:25   
Grascakinja
PA KAJ NISI NIČ NAREDILA??????

Si šla na socialno? Si ju prijavila? Si vzela otroka k sebi? SI SPLOH KARKOLI NAREDILA ali samo pisala tu???

Lahko mirno spiš?????? Še jaz včasih ne morem, ker mislim na ubogega revčka!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 21:52:39   
tincci
Ma šit, zdej mi pa spet ta bogi otrok ne bo šel iz glave.

Pa kaj je s tabo?????

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 21:55:54   
lelaval
Punce, a zdravstveno osebje tudi ne more kaj podat? Ko gledam Urgenco, takoj urgirajo. No, upam, da tudi v resnici in ne le v filmu.

Držim pesti za ubogo detece. Starševska ljubezen in bližina bi ogromno pomagala pri ozdravitvi.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zanemarjanje otroka - razplet
19.4.2006 22:07:23   
Soncnica
Kot je meni znano, lahko zdravstveno osebje take primere prijavi na CSD. Draga Alja, ali kdorkoli že si, zmigaj se in prijavi zadevo na pristojni CSD ali na polcijo, ker bo drugače kdo prijavil tebe. A si razumela!??

To je pa višek no!! Res, oprosti ampak to tarnanje kako je otroček bogi je čisto brezpredmetno. To ni v njegovi koristi. Dete je v nevarnosti in če se mu kaj zgodi (pa bog ne daj, da se mu) boš kazensko odgovarjala po Kazenskem zakoniku RS. In lahko mi verjames, ker sem delala kazensko pravo kar nekaj let. Lahko pa mi zaupaš podatke na privat mail, pa bom ukrepala sama, ne pa tarnat kako je otrok bogi in ne narediti ničesar!!!!! ZMIGAJ SE!user posted image



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?