|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanosile medtem ko ste dojile?
5.8.2005 8:44:11   
Žirafca Helena1
Zanima me, če ste imele kakšne znake nosečnosti medtem ko ste dojile? Midva že nekaj časa delava na novem članu in imam vsak mesec neke občutke potem pa nič. Ko sem v prvo zanosila so me predvsem bolele in otrdele prsi. Zdaj pa ker dojim in so tako mehke me zanima, če tudi otrdijo in bolijo.
Danes je itak prišel krvavi :hudicek: tako da nič ne bo:((:((, me pa zanima za naprej.
Hvala, :miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zanosile medtem ko ste dojile?
5.8.2005 9:23:35   
Seven*
Jaz. Nenacrtovano. :) Razlike bo 15 mesecev.

(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zanosile medtem ko ste dojile?
5.8.2005 10:06:03   
Žirafca Helena1
Seven, ali si čutila kakšne znake ali si izvedela samo preko testa ali pregleda?
:miska:

(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zanosile medtem ko ste dojile?
5.8.2005 13:35:02   
Anonimen
Kolegica je bila prepričana, da je dojenje 100% kontracepcija (seveda ni, samo zmanjšuje verjetnost zanositve, ne pa preprečuje) in je seveda zanosila. Razlika med otročkoma je 16 mesecev. Ampak so vsi srečni in prav luštkana familija.

(odgovor članu Žirafca Helena1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zanosile medtem ko ste dojile?
5.8.2005 13:41:24   
Jančika_
Žirafca, tudi jaz sem nenačrtovano zanosila med polnim dojenjem in brez M. Pa samo 2x se nisva zaščitila;).

Ti bom povedala moje znake. Najprej je Seven objavila, da je noseča in sem ji bila neskončno fauš8). Seveda sem bila takrat že noseča:)-. Aja, še nekaj mesecev pred tem sem po znakih spraševala Maliko, ki je takrat povedala, da je zanosila brez M in mi ni bilo jasno, kako je vedela.

No, resnični znaki so bili pa utrujenost (kar bi sicer lahko pripisala vsakdanjiku s petmesečnikom), pa en izpuščaj, ki sem ga imela tudi na začetku prve nosečnosti, pa glivice sem fasala. Najbolj me je pa presunilo, ker sem delala 200 trebušnjakov na dan, trebuh je pa kar rastel:zmeden2:. Test je pokazal tako divjo modro in debelo črto, da me je skoraj sezulo, ko sem to videla.:)-

(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zanosile medtem ko ste dojile?
5.8.2005 14:05:05   
Žirafca Helena1
Jančika, hvala. Bom pa sporočila, ko bo kaj. Midva se trudiva že par mesecev ampak ni nič. Mam pa obrnjeno maternico in temu pripisujejo težjo zanositev. Pri prvem sva dalala pet mesecev, zdaj pa bomo vidli.
:miska:

(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zanosile medtem ko ste dojile?
6.8.2005 12:12:31   
mirka
Ja- nenačrtovano zanosila ;pa sem tudi dojila.
Punce največ je v glavi- ko planiraš -velikokrat lahko kar odmisliš da bo kaj iz tega. Jaz sem se za ANo "trudila" 3.5leta in se skoraj sprijaznila da bom brez otrok. No pol pa po njenem rojstvu, sem bila trdno prepričana da bo ista pesem kot v prvo in ni na kraj pameti mi ni bilo da bom zanosila tako kmalu in hitro.
Ko najmanj pričakuješ - se to rado nardi.

(odgovor članu Žirafca Helena1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?