|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev
2.3.2016 12:19:30   
Bubeles
Lep pozdrav,

Imam vprašanje in upam da mi lahko pomagate. Prvi dan zadnje menstruacije je bil 18.01.2016, torej sem po izračunu pdp in prav tako po ultrazvoku noseča 6t in 3dni. Zanima me glede na spolni odnos 26.01. in 2.02. Če sem lahko zanosila komaj takrat ali je možna le zanositev pred menstruacijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanositev
2.3.2016 13:02:36   
Anonimen
Plodni dnevi so nekje okrog 14. dne ciklusa, če imaš ciklus dolg 28 dni. Sicer je ovulacija in plodni dnevi precej kasneje, tudi kak teden - ob dolžini ciklusa npr. 32-35 dni, do ovulacije pride okrog 20. dne, šteto od prvega dne M. Tako da je 2.2. bolj verjeten datum zanositve, razen če imaš ekstremno kratke cikluse. user posted image
V tednu pred M pa vsekakor težko zanosiš, ker od ovulacije do nove M v povprečju mine od 9-16 dni.

(odgovor članu Bubeles)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanositev
2.3.2016 13:17:32   
Bubeles
Anonimen ampak ali ni tako da se nosečnost šteje od prvega dne zadnje menstruacije? Če bi zanosla 2.2. Bi zdaj bila noseča 4t in ne 6??
Zdaj sem že zeli zmedena ker mi je pa ta pidatek zelo pomemben

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanositev
2.3.2016 13:36:13   
Lumpika86
http://www.bibaleze.si/clanek/nosecnost/znate-izracunati-datum-poroda.html

Tule je razlozeno. 6 tednov si noseca po zdravniskih merilih. 4 tedne pa fizicno (po nase). Ce gres brat o razvoju ploda, ti v prvih dveh tednih pise da je to cas po menstruaciji. V tretjem tednu ovuliras in zanosis (recimo), v cetrtem bi mogla dobit menstruacijo, v petem in sestem delas test. Upam da ti je kaj bolj jasno. Ti tedni so zato da imajo zdravniki neko enotno merilo. Me smo pa samo zmedene. Lp in cestitke

(odgovor članu Bubeles)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanositev
2.3.2016 13:48:11   
Bubeles
Najlepša hvala obema za hiter odgovor user posted image

(odgovor članu Lumpika86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?