|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev in marihuana
10.11.2008 11:22:15   
Anonimen
Z možem se trudiva zanositi (pol leta). Poraja se mi vpašanje, ali je možno, da ne morem zanosit, ker mož kadi travo???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 11:35:58   
mala maja
user posted image  in ti to mirno prenašaš? Ali še sama kaj potegneš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 11:50:40   
pikicao.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 11:59:44   
oka
Mislim, da je to bolj vprašanje za kakega strokovnjaka, ker tu boš dobila laična mnenja začinjena z zgražanjem. Po mojem zelo laičnem mnenju ne, odvisno od tega koliko marihuane pokadi, kako redno...

In za vse zgražujoče: marihuana ni samo "droga" marihuana je tudi zdravilo, nekatere države jo uporabljajo v terapevtske namene.














(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 12:02:52   
angel_rebelde
Če na škatlici cigaretov piše, da kajenje le teh škoduje plodnosti, potem je pri jointu isto... 

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 12:04:43   
piamaria
Če jo kadi vsak dan je 2%, da ne zanosiš, cigarerte bolj škodujejo kot trava veš!
Ni pa fajn, ampak je vzrokov lahko 1000 ostalih.
Res tole drugače ne spada na forum...piši med over net...Pušenjakuser posted image

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 12:12:45   
tanikaa
To se bo spremenilo v kar zanimivo temo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 12:20:20   
pikicao.
In za vse zgražujoče: marihuana ni samo "droga" marihuana je tudi zdravilo, nekatere države jo uporabljajo v terapevtske namene.


ja za zdravljenje glaukoma... ampak se vseeno skoduje to njej, ki predvidevam da ne kadi, kako bi potem to delovalo sele na plod? 

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 12:23:29   
mala maja
mene osebno je na sploh zmotilo dejstvo da kadi marihuano in si želi otroka.user posted image user posted image

ker to ravno ni idelno okolje za otroka. pa saj ni nobeno amapk travca pa to je pa res nekaj ....user posted image user posted image user posted image user posted image  Dobro vem kakšen je človek ko ga skadi. In bog ne daj da se znese nad otrokom, še huje da bi kadil v dnevni zraven bi pa user posted image  spal user posted image

Pa srečno pri zanostitvi, ker tega nobeni ne privoščim da bi bila prikrajšana iz takšnih ali drugačnih razlogov za user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 12:29:49   
Anonimen
Obsojanja takšna in drugačna me ne zanimajo. Prosim le za kakšne informacije.

Midva sva srečna skupaj in upam, da nama bo življenje popestrila še majhna štručka, ki bo deležna vsega lepega!

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 12:29:50   
Volga
Ajde, čistunke, madona, koliko vas je, če kdo kaj vpraša. user posted image  Ni rekla, da moralizirajte.

Po mojem, tudi laičnem mnenju, (kot oka), mislim, da to, da kadi travo ni vzrok, da ne ti ne bi zanosila.

Poznam kar nekaj osebkov, ki dnevno vlečejo travo, pa imajo vsi otroke.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 12:40:49   
ronja
Glede na to, da je marihuana navadno zmešana s tobakom, ki dokazano zmanjšuje število in aktivnost semenčec v spermi, je seveda zelo možno. Kadilci in kadilke v povprečju težje dobijo otroka in otrok ima več možnosti, da je kako prizadet. To ne pomeni, da ni kadilcev, ki jim takoj rata in tudi ne pomeni, da so vsi otroci kadilcev lažji, prezgodaj rojeni, majo napake... ampak v povprečju ima par, kjer vsaj eden od njiju kadi, večje možnosti za to. Nekateri so to pripravljeni tvegati, ker se ne morejo odpovedat čikom, drugim to ne pride v poštev. Vidva vesta, koliko si želita otroka in koliko ganđo. se ne izključuje, pomaga pa res ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
10.11.2008 12:47:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
10.11.2008 12:49:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 12:51:15   
Anonimen
Možno, sam mal verjetno.
Kolk časa pa že poizkušata. Ker v idealnih pogojih imaš vsak mesec ene 25% možnosti da se prime. Verjetno če niso idealni pogoji(skor povsod kaj manjkauser posted image ) pa še manj.
Če še ni minilo eno leto se ne sekiraj. Če pa je....pa pejd do dohtarja in ti bo ona naprej povedala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 12:57:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Možno, sam mal verjetno.
Kolk časa pa že poizkušata. Ker v idealnih pogojih imaš vsak mesec ene 25% možnosti da se prime. Verjetno če niso idealni pogoji(skor povsod kaj manjkauser posted image ) pa še manj.
Če še ni minilo eno leto se ne sekiraj. Če pa je....pa pejd do dohtarja in ti bo ona naprej povedala.


brisača, piše, da pol leta. Je treba brat, madona, pa samo dve vrstici je napisala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 13:13:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Možno, sam mal verjetno.
Kolk časa pa že poizkušata. Ker v idealnih pogojih imaš vsak mesec ene 25% možnosti da se prime. Verjetno če niso idealni pogoji(skor povsod kaj manjkauser posted image ) pa še manj.
Če še ni minilo eno leto se ne sekiraj. Če pa je....pa pejd do dohtarja in ti bo ona naprej povedala.


brisača, piše, da pol leta. Je treba brat, madona, pa samo dve vrstici je napisala user posted image


Ja sori....sm prebrala sam travcauser posted image
Pač v šihtu....pa na hitro preletim.

No če pa pol leta pa sploh ne vem kje je problem. Razen če poba po travci zaspi pa pol ne seksatauser posted image ....to pa zna bit razlog jauser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 13:15:08   
pikicao.
tudi ce ti ne kadis marihuane.. upam da nisi kje v blizini
  • Reproduktivni sistem



Pogosto uživanje marihuane vpliva na ženske in moške hormone. Pri mladih moških lahko pride do kasnejše pubertete, mlade ženske pa imajo motnje v v menstrualnem ciklusu. THC prehaja preko placente na otroka in možne škodljive posledice še preučujejo.
Vendar zdravniki odsvetujejo nosečim ženskam uživanje marihuane, ker lahko poškoduje plod. Pogosto kajenje marihuane poveča rizik prezgodnjega poroda ter s tem povezanih zapletov. Otroci se rodijo manjši, lažji in tako bolj dojemljivi za različne zdravstvene probleme.
Prav tako marihuana prehaja v materino mleko, kjer je veliko bolj koncentrina kot v krvi.


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 13:25:25   
Anonimen
No jaz poznam kar nekaj ŽENSK, ki so tudi med nosečnostjo, dojenjem ipd. kadile pa jim nič ni, pa tudi otrokom ne. Vprašanje je verjetno bolj moralno. Fizično mislim da ne more vplivat.

Sicer pa kar se tiče jointov ipd. pa se mi to ne zdi nobeno nemoralno ali nevem kakšno dejanje še (razen če si seveda noseča) sicer pa je kadilcev trave toliko, da je brezvezno neko sprenevedanje kako grozno dejanje to je. Ozrite se malo okoli sebe, in ne moralizirajte. Dekle je prosilo samo za mnenje.

Jaz sama nikoli nisem kadila (niti cigaret, kaj šele kaj drugega). Trave ne odobravam, ampak je tudi prepovedujem ne. Niti mojim bližnjim niti daljnim znancem user posted image

Pupe...... Samo malo ljubezni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 13:35:23   
jazzz27
OMG!!! Ne morem verjet, da se sploh taka tema najde na spletu!! A pol bo pa še kadil, ko bosta imela otroka?
JA ZARAD MARIHUANE NE MOREŠ ZANOSIT! Plavalci so veliko bolj nekvalitetni!

user posted image user posted image user posted image user posted image mi je hudo zate....in za bodočega otroka!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
10.11.2008 13:43:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 13:49:55   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

OMG!!! Ne morem verjet, da se sploh taka tema najde na spletu!! A pol bo pa še kadil, ko bosta imela otroka?
JA ZARAD MARIHUANE NE MOREŠ ZANOSIT! Plavalci so veliko bolj nekvalitetni!

user posted image user posted image user posted image user posted image mi je hudo zate....in za bodočega otroka!


OMG, ne morem verjeti, da še obstajajo ljudje, ki so tako prfuknjeni!

Hudo mi je zate in za tvojega otroka, ki ima takšno mat. Pfej!


Dej, malo si preberi kakšno stvar v lajfu in ne biti tako zaplankana.
Pa ne govorim, da je marihuana zdrava. In resnično upam, da je ženske ne kadijo med nosečnostjo in dojenjem.
Ampak, da pa obstajajo celo takšni ljudje, ki kričijo na ves glas, da sem npr. sama slaba mama, ker kadim travo. Itak, ja!


mislim a imate vi  tok mal inteligence da morate zaliti ljudi da so "prfuknjeni" ker pac povedo svoje menenje..
predraga gospa/gospodicna svetujem vam da tudi vi vzamete v roko kaksno knjigo (osnovni bonton) tudi vam to ne bi skodilo.

nekateri se pac ne strinjamo z uzivanjem marihuane, ce jo vi uzivate s tem krsite zakon. in se mi ne zdi dobro da ce se ze npr. mati ne drzi zakonov.. kaksen vzgled bo potem svojemu otroku?!

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 14:02:28   
ronja
No jaz poznam kar nekaj ŽENSK, ki so tudi med nosečnostjo, dojenjem ipd. kadile pa jim nič ni, pa tudi otrokom ne.

Pa saj ni vse črnobelo! VEDNO obstajajo ljudje, ki jim še tako huda zadeva ne bo škodila! Na svetu je milijon kultur in Eskimi so včasih vse deklice dali prvo noč nage spat na led, da se utrdijo. Veliko jih ni umrlo, pa vseeno boš ti svojega otroka oblekla, ko ga boš pozimi peljala ven, ne? In čeprav je tvoja babica mogoče vsake tok spila enega takratkega med user posted image in kljub temu lepo donosila tvojo mamo, se danes vseeno smatra, da naj nosečnica ne bi pila žganih pijač. Pač je večji riziko, to ne pomeni, da se ti to mora zgodit.

To, da se nekomu nič ne zgodi, če dela nekaj, kar ima LAHKO posledice ni prav nobena garancija (statistično gledano je zate še slabše, ker imaš tako ti več možnosti, če se določenemu % to zgodi, pa se do zdaj tolikim ni...)

NIkakor ni marihuana tako strupena, da uživalci sploh ne bi mogli zanosit. Je pa manjša verjetnost, ker je navadno mešana s tobakom (raziskave o vplivu čiste marihuane so še v teku, kolikor vem - tiste, bolj neodvisne).

Če bo anonimna šla do svojega g., pa mu bo po pravici povedala, bo verjetno g. najprej rekel, naj njen dečko opusti marihuano, potem naj probavata 1 leto, šele potem pa bo delal druge preiskave. Ker bo vsak pameten g. najprej probal izključit razlog, ki ga lahko vidi in brez problemov odstrani. Če to ni razlog, bo gledal dalje.

Tudi jaz poznam mamico, ki je v nosečnosti sicer nehala z marihuano, ampak ko je izvedela, kar ni bilo ravno čisto takoj... Oči je še nekaj časa kadil travco. Kako je zdaj, ne vem, se ne družimo toliko. Vem pa, da ima ta punči precejšnje probleme z imunskim sistemom in seveda ni nujno, da je povezano - ampak lahko je in to je meni čisto dovolj, da sama tega ne bi hotela počet - vsaj ne svojemu otroku...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
10.11.2008 14:15:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zanositev in marihuana
10.11.2008 14:19:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Samo ste pa res nekatere tako čistunske, da dol padeš od samega presenečenja.



Ja, če verjameš. user posted image  



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?