|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev takoj po abraziji
10.12.2009 20:37:48   
Anonimen
Je katera tukaj zanosila takoj po 1. menstruaciji po abraziji? Je spet sledil SS? Ste imele kakšne težave v nosečnosti ali ste normalno donosile?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanositev takoj po abraziji
10.12.2009 20:41:16   
Kepica83
jaz nisem, sem pa brala da jih je kar nekaj takoj zanosilo in je bilo vse vredu. Če je telo pripravljeno boš takoj zanosla če ne pa si tako ali tako telo vzame časa koliko ga potrebuje.

Žal mi je zate, če imaš za sabo ss. Vedi pa da bo naslednjič vse vredu. le pogumno. Splača seuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanositev takoj po abraziji
10.12.2009 21:02:56   
Anonimen
Hvala za tako spodbuden odgovor, čisto zares! Upam, da dobim kakšno informacijo iz 1. roke, saj sem že čisto zmešana od vseh nasvetovuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanositev takoj po abraziji
10.12.2009 21:05:57   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala za tako spodbuden odgovor, čisto zares! Upam, da dobim kakšno informacijo iz 1. roke, saj sem že čisto zmešana od vseh nasvetovuser posted image


Ni kaj hvalit. Ja saj se bo našla kakšna punca ki ti bo vedla svetovat iz prve roke. Verjamem pa da se sedaj nasvetov tere, in neveš več koga in kaj. Poslušaj svoje srce, telo pa bo naredilo tako kot je zanj najboljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanositev takoj po abraziji
10.12.2009 21:07:59   
karmen12
Da ti odgovorim iz prve roke. Imela sem ss, kmalu za tem dobila menstruacijo in potem nobene več, ker sem k sreči spet zanosila in vse je potekalo brez problema. Zdaj imam doma zdravega fantička, tako da tudi tebi želim vso srečo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanositev takoj po abraziji
10.12.2009 21:12:42   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: karmen12

Da ti odgovorim iz prve roke. Imela sem ss, kmalu za tem dobila menstruacijo in potem nobene več, ker sem k sreči spet zanosila in vse je potekalo brez problema. Zdaj imam doma zdravega fantička, tako da tudi tebi želim vso srečo.


Jeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Lepo od tebe karmen da si pristavla svoj piskerčekuser posted image user posted image

(odgovor članu karmen12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanositev takoj po abraziji
11.12.2009 15:25:04   
x_srečka_x
Jaz sem tudi takoj zanosila. Samo me je G kar nekaj nakurla user posted image .
Na koncu pa se ni izteklo saj se je posteljica razrgala v 7.mesecu nosečnosti,nobeden pa ni rekel da to zaradi SS.

LP

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanositev takoj po abraziji
11.12.2009 15:26:23   
x_srečka_x
Pa še to,mislim pa da se vseeno splača poslušat nasvete G vsaj 3mesece,saj ne govorijo kar tako. user posted image

LP

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanositev takoj po abraziji
11.1.2010 7:34:51   
kajča
no jaz sem po 1 SS v 9t, ki mu je sledila abrazija zanosila takoj, pred prvo user posted image  in je bilo vse ok, nosečnost je bila normalna, rodila sem 1 dan čez rok, deklica je zdrava

no sedaj sem imela že 2 SS v 13t in sem počakala 1user posted image , sedaj sem pa spet noseča in sem sedaj v 6t

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanositev takoj po abraziji
11.1.2010 8:19:09   
Nefretiti
Jaz sem imela IMN in so mi odvzeli jajcevod. Nasledni mesec sem zanosila in donosila deklico. Nosečnost je bila obupna. Otekla sem do skrajnih mej imela sem tudi prikrito preeklampsijo, hči je bila zahirana, ob porodu je tehtala 2030g in se je rodila s CR 3 tedne pred PDP.


Potem sem leto po porodu zopet zanosila in imela brezplodno nosečnost, sledila je  abrazija. Nato sem zanosila po 3M, vendar je bil SS v 6T. Nato sem po pol leta zopet zanosila in sedaj grem na abrazijo zaradi odmrtja ploda v 9T. Verjetno bom počakala vsaj 3 mesece, saj sem že v tej nosečnosti, dokler je še bila normalna imela hude težave s slabostmi, krvavitvami,.... Ali pa bom počasi že kar obupala. Kaj sploh še lahko gre narobe....
Po moje se mora telo malo regenerirat od koktajla hormonov.

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanositev takoj po abraziji
8.8.2012 13:41:54   
SRCE
Ojla....

Zanima me če je možno oz.če je katera zanosila takoj po ss oz.čiščenju...preden je dobila prvo menstruacijo?

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZANOSITEV PO SS
8.8.2012 14:35:20   
SRCE
Ojla.....ali je možno oz.je katera že zanosila takoj po ss-čiščenju še pred prvo menstruacijo?

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZANOSITEV PO SS
8.8.2012 14:57:33   
orhidelija
jaz sem takšna. Zanosila sem brez menstruacije (nenačrtovano), po SS v 6 tednu (bila je samo GV). Sedaj sem v 34 tednu in je vse ok.

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZANOSITEV PO SS
9.8.2012 10:06:08   
SRCE
Oj...

Malo še počakam pol pa naredim test...sicer sem pet tednov po abraziji menstruacija pa naj bi prišla 4 do 6 tednov....po prejšnjem ss sem kar hitro dobila.....

lp

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?