|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev z enim zarodkom
15.1.2009 21:36:00   
punčkica
Na transferju so mi vstavili en dvocelični zarodek. Me pa zanima če so kateri vstavili enega in ji je uspelo zanosit. Po pravici povedano nimamnekega upanjauser posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 16.1.2009 23:21:40 >


_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JE KATERI USPELO ZANOSIT Z ENIM ZARODKOM?
15.1.2009 22:30:14   
jona3
Lep pozdrav Midva z možem sva pred šestimi meseci dobila prelepo punčko s pomočjo umetne oploditve. Ratalo nama je v prvo in to z vnosom enega samega zarodka zato ne obupaj. Če je ta kvaliteten ni straha da se nebi prijel.

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JE KATERI USPELO ZANOSIT Z ENIM ZARODKOM?
16.1.2009 8:58:58   
Anonimen
Punčkica,

tudi meni je dr. Reš povedal, a je to čito možno. Jaz imam v nedeljo UZ, drug teden pa upam da punkcijo (ivf postopek) in sem tudi maksimalno na trnih glede vsega. Imam tisoč in en dvom oz. strah, da bo šlo kaj narobe. Sprosti se in uživaj, pa čim manj misli na to do testa.

Držim pesti!


(odgovor članu jona3)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JE KATERI USPELO ZANOSIT Z ENIM ZARODKOM?
16.1.2009 9:11:52   
nena m
Ja, seveda je možno.
Pri nama so pri možu s težavo našli eno semenčico, tako da sem seveda imela samo en zarodek in je uspelo. Bila sva pri dr. Rešu, ki nama je sicer povedal, da imava več možnosti, da zadaneva na lotu, kakor pa da bova imela svojega otroka. Ampak nam je uspelo in sedaj najin fant hodi že v šolo.

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JE KATERI USPELO ZANOSIT Z ENIM ZARODKOM?
16.1.2009 14:09:09   
bati

jaz vam želim srečo da boste vse zanosile....verjamem da vam je zelo teško....

tko da ne obupat, 1x bo že, vem da je lažje reči kot narediti ampak nekje moraš začeti....user posted image

(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JE KATERI USPELO ZANOSIT Z ENIM ZARODKOM?
16.1.2009 15:17:46   
anci banci
seveda je možno:)

moja prijateljica in moja svakinja samo eno oplojeno in jima je uspelo in to v prvo

punčkica.. samo optimistična bodi

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JE KATERI USPELO ZANOSIT Z ENIM ZARODKOM?
16.1.2009 19:06:03   
punčkica
Močno navijam da bi meni tudi uspelo, ste me melo potolažile punce user posted image

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JE KATERI USPELO ZANOSIT Z ENIM ZARODKOM?
16.1.2009 19:22:01   
pajčolanka
oplodili so se samo trije zarodki, dva zaostala v rasti tako da sem dobila potem samo en zarodek...
No ta zarodek je sedaj ena čudovita punčka ki nama lepša vsak dan znova.
Sva bila tudi pri rešu. Uspelo pa je v prvo.

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JE KATERI USPELO ZANOSIT Z ENIM ZARODKOM?
16.1.2009 19:48:44   
tinca84
Nama je tudi prvič uspelo, vstavili so mi enega in zdaj sem že v 21. tednu nosečnosti. Dva zamrznjenčka pa še čakata.
Mislim, da veliko pripomore k temu dobra volja, jaz sploh nisem pomislila da ni uspelo. Bila sem pa v Mariboru pri dr. Riliču.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




izobrazba


Končano imam:

nič (1%)

osnovno šolo (3%)

srednjo šolo (42%)

faks (40%)

magisterij/ doktorat (5%)

še vedno se izobražujem (9%)


Število vseh glasov: 394

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!