|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaparkirana
12.6.2008 15:31:27   
ninataja
No, pa se mi je zgodilo, česar sem se bala. Danes so me zaparkirali pred faksom in sem se 15 min trudla in trudla da bi sama ven prišla. Potli sem enga fanta prosila, če mi pomaga in mi je. Najprej me je usmerjal, ker pa se to ni izkazalo za najboljšo potezo, sem mu rekla če se lahko on vsede v avto in me odparkira. In me je res. user posted image
Hja in potli zdjle povem mojmu in me tako nadere user posted image   da kaj se grem, da tak takole avto dam drugemu, kaj če bi se odpelal. Pa mu razlagam da je tip imel tam avto blizu mojega parkiranega ... Pa me ne posluša in mi samo odloži telefon. user posted image
Pa kaj sem narobe nardila? Naj grem po tem dežju brez dežnika domov in pustim avto do 8ih zvečer tam, da avtomobili gredo? Ali naj mojga kličem v službo, k itak ne bi imel časa pridt... Ali naj kličem na policijo? Kaj bi ve naredile?

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:33:09   
amaya
Ma jaz bi naredila enako kot ti....mogoče ker sva naivni? Ne vem...user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:33:11   
kawasakica
tvoj je čudno odreagiral.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:33:45   
Anonimen
jz bi naredila isto kot ti.

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:36:56   
naja17
a dejjj desci... jest sem to že parkrat naredila... moj samo z očmi zavije... res je, da imam jest kripo (zlata vredno sicer) in dvomim, da bi jo kdo odpeljal, ampak nimam pa denarja za plačevanje drugih avtomobilov, ki bi jih pobutala user posted image ...

ma ne sikiraj se.... si se čist vredu zmenla...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:36:58   
gojska
sam ne bit žalostna, babe se znajdemo, za razliko od decov ki morjo vse sami. Sploh je pa še mal ljubusumen, da si mela enga drugega supermena namesto njega.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:37:56   
ninataja
Pa nismo naivne - ali pol ure po dežju do doma hodit, ali pa enmu dat da te odparkira. Pa še tist fant je bil prov zadovoljen, da je dobro delo naredu za blondinke user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:38:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

sam ne bit žalostna, babe se znajdemo, za razliko od decov ki morjo vse sami. Sploh je pa še mal ljubusumen, da si mela enga drugega supermena namesto njega.user posted image user posted image user posted image

Nekej tko bo, ja.user posted image

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:42:35   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: gojska
sam ne bit žalostna, babe se znajdemo, za razliko od decov ki morjo vse sami. Sploh je pa še mal ljubusumen, da si mela enga drugega supermena namesto njega.user posted image user posted image user posted image

He he user posted image  Ta je dobra user posted image  Si predstavlaš, da bi šel tip do ženske in jo vprašal, če ga lahko odparkira?  user posted image user posted image user posted image
Žalostna sem pa zato, ker sem za vsako stvar sama pri hiši ... In res da včasih ne nardim ravno vsega briljantno, se pač znajdem po svoje - tudi to je nekaj.

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:46:07   
Detece
Mislim, da bi vse isto nardile. Od moških pa ziher noben, on še za pot nočejo vprašat, se raje v krogu vozijo.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:46:11   
Anonimen
Kaj bi ve naredile?


Pršla bi ven sama, očitno se je dalo če je šel on lahko ven.
Neznancu sigurno nebi rekla naj mi da avto venuser posted image

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 15:53:23   
tins
Valda da bi isto naredila, s tem da še pomislila ne bi, da bi bil nedolžni mimoidoči lahko kriminalec, ki preži na ženske, ki se ne znajo odparkirat user posted image user posted image . Uglavnem, reakcija tvojega je čist smešna....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 16:00:31   
Anonimen
Si predstavlaš, da bi šel tip do ženske in jo vprašal, če ga lahko odparkira?

Nisem še doživela, sem pa dokaj mlademu tipu jaz napumpala gume na avtu.user posted image  Revež ni vedel kako deluje.user posted image

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 16:15:46   
hmm...
Jaz bi naredila enako.

Bi pred avtom stala. Ne blizu, ampak iz neke razdalje. Kao če bi ga hotel res odpeljat.user posted image user posted image  Drugače pa ne bi, valda.
To sm napisala za vas.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 16:59:28   
pokica_
Ah ti bogo revšeuser posted image , ...sploh, da si se lepo znajdla in poprosila nekoga za pomoč, pol pa te še tvoj nadereuser posted image
Meni tudi nebi bilo vseeno.
Ni se mi še to nikoli zgodilo, bi pa verjetno isto postopala kot si ti, pa vem, da moj nebi bil nič kaj jezen, še potolažil bi me kvečjemu.




_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 17:04:24   
lex
Le zakaj je treba v vsakem človeku, ki ti je prpiravljen pomagat videt kriminalca?
Jaz bi isto naredila kot ti.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 17:10:55   
skuštrana
Jaz bi tudi naredila isto, sem že in še bom...user posted image Pač nisem neki stručko za volanom in je boljš tako kot pa 15 razbitih parkiranih avtomobilov okoli meneuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 17:19:56   
ElaM
Ninataja, naredila bi enako, kot si naredila ti. Bi verjetno moj podobno odreagiral, kot je tvoj. Tko, da desci pač.user posted image

< Sporočilo je popravil ElaM -- 12.6.2008 17:22:36 >


_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 17:19:57   
Freycha
meni je isto en pomagal mi ga odparkirat. Jaz sem se matrala in švicala 15. minut, on je pa v dveh potezah ven spravil avto. Mi je potem povedal, da vozi tovornjak... valda ni imel problemov z mojo Corso user posted image user posted image user posted image

jaz bi pa svojega v K**** poslala, če bi mi takole zbrisal telefon dol...... še bolj bi pa ga, če bi mi težil zaradi tega, ker mi je en pač pomagal....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 17:22:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: lex
Jaz bi isto naredila kot ti.
Jst isto, samo da bi potem še dedca pregazila, ko bi prišla domov.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 17:23:22   
Spark
Ninataja, medve imava enakega deca. Moj je čist isto reku, da bi ti lahko avto odpljal. Joj ti deciuser posted image
Jaz bi pa isto naredila.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 17:34:06   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: Spark
Ninataja, medve imava enakega deca.

Upam da ne user posted image  A je tvoj še v službi? Moj je še vedno ...
Saj zdj sem si zabila v glavo, da je to čist navadna stvar če ti kdo pomaga odparkirat avto in če mi bo začel kaj najedat mu bom kr povedala.
Uh, moram še zdjle tole dopisat. Me je ravno klical, če bo kj za jest danes. Pa sem mu rekla da ne. On pa: Zakaj ne? Jaz pa: Ker se parkirat učim user posted image  Pol je bil pa hud user posted image
Hvala punce za tole, res mi je odleglo ... user posted image

< Sporočilo je popravil ninataja -- 12.6.2008 17:40:05 >


_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 17:41:45   
bodoča
Jaz bi se raje sama znajdla, če ga dec sparkira ven, ga bom pa jaz tud, samo mogoče bo bolj dolgo trajalo. Sicer pa kako pa naj vem, da ta, ki bi mi pomagal zna doro avto vozit, kaj pa če mi bo ravno on avto rukno?

Sicer pa bi moj isto znoru, če bi avto dala tujemu človeku za odparkirat.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 17:46:44   
pikecpokec
Sicer pa bi moj isto znoru, če bi avto dala tujemu človeku za odparkirat.


Ah, dejte no! Pa kake dedce imate to user posted image

Moj bi bil vesel da sem se tko znajdla


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 17:59:03   
andrej77
jst pa mislim,da si naredila VELIKO neumnost... lepo in prav je, da mislite, da so vsi pošteni in oh in sploh... pol se pa zbudite in ugotovite, da ste brez denarnice in 300 EUR, ki ste jih imele (seveda če ste imele srečo in niste bile ob avto) ... jst za razliko od vas razumem tvojega dragega in vem zakaj je jezen k žval... razen, če se ne kopate v dnarju... pol je pa itak vseeno, en avto gor al pa dol

super, pametno razmišljaš za v bodoče... v takem primeru pokličeš policijo ali mestno redarstvo (v Ljubljani to imate), ki odredi odvoz nepravilno parkiranega vozila (če te je res zaparkiral in ne samo, da nisi znala iz boksa zapeljat)... in ja... cenejša varjanta kot na tako lahek način izgubit avto (in par 1000 EUR) je uporaba mestnega prometa, ali taxi službe... sicer pa vsak ve zase

oprosti, ker te ne šparam, samo verjemi mi, da dnevno spoznavam naivneže, ki potem jokajo, kako so jih barabe okol prnesli, pa da nobeden nočeza njih nč naredit, v resnici pa barabi sami s svojim ravnanjem omogočijo, da jih prenesejo naogrog žejne čez vodo

slovenija ni več tisto kar je bila v rdečih časih kar se tiče kriminala... oaza miru, reda in dela...

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?