|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 10:26:17   
mayuri
Izvedela sem, da ima tudi Zara oblačila za novorojenčke in ker bomo pri nas počasi začeli kupovati, me zanima, kakšne kvalitete so in predvsem kje v Ljubljani se jih da kupiti. Mislim da Zara v centru mesta namreč nima oddelka za malčke, kaj pa Zara v BTC?? So vsaj približno tako cute kot oblačila v H&M-mu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 10:49:25   
tviti
sicer ne vem kje v LJ je zara z otroškim oddelkom,ker mi kupujemo v MB in celju.Za novorojenčka jaz nisem kaj prida tam dobila,zdaj ko je star pa 6 mesecev pa se že pridno oblačima v Zari.tudi starejšega sina,ki je star štiri leta oblačim tam.oblačila so noro lepa,cene in kvaliteta kot H&M in sem veliko bolj zadovoljna kot z Okaidi.H&M se pa tako ponavlja,vedno je vse po istem kopitu,oblačilo takoj prepoznaš in v posvetovalnici se rado zgodi,da so otroci enako oblečeni.jaz pa še kar rada nakupujem mojima malčkoma in zelo uživam,ko kombiniram barve,čevljčke,jaknice...tako da veselo v Zaro po spomladansko kolekcijo.

(odgovor članu mayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 11:18:07   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: mayuri

So vsaj približno tako cute kot oblačila v H&M-mu?


Niti slučajno!!!
Sicer nisem kupovala za novorojenčka, ampak od 6 meseca naprej.
Rokavi so grdo zašiti, veliko ožji model kot pri H&M. Niti barve, niti kvaliteta se ne moreta primerjat. So pa recimo jakne, plaščki, jope,...dražji.

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tviti)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 11:22:59   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: tviti

cene in kvaliteta kot H&M


user posted image Se ne strinjam s teboj! majčko iz organskega bombaža dobim v H&M za 3.99, v Zari bombažne majčke od 5 e naprej, rokavi pa celi zavit...user posted image Pa prva majčka ostane po XX pranjih enake oblike in barve, Zarina pa žal, ne!
Kako so ostali otroci oblečeni v posvetovalnici in vrtcu...pa mi je malo mar!!!


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tviti)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 11:28:03   
tviti
no,no tosja a ti še niso povedali da jeza škoduje zdravju in lepoti?!dont wory,be happy!user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 11:35:39   
tosja
user posted image sploh nisem jezna...

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tviti)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 12:09:33   
zmajaz
V Zari se da najdit lepa oblačila, ampak se strinjam s Tosjo - kvaliteta se večinoma ne more primerjati s H&M. Za novorojenko sem imela 2 bodya pa so se mi že na čisto novih spodnji gumbi kar sami odpirali, da jih skoraj nisem mogla uporabljati. user posted image  

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 12:40:41   
mayuri
punce hvala za odgovore, oblačila za mojo pikico bom potem rajši kupila v h&m ali v c&a user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 14:09:39   
barika
Jaz pa nikoli noič ne najdem v Zari za fantke, tak da grem po navadi kr mim. .. evo danes sem bila in imajo totalen NIČ.user posted image

(odgovor članu mayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 14:46:33   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Jaz pa nikoli noič ne najdem v Zari za fantke, tak da grem po navadi kr mim. .. evo danes sem bila in imajo totalen NIČ.user posted image


Jst tud nikol nic ne najdem user posted image
Sem mela pa od ene kolegice ful sposojenih stvari iz Zare, tiste so bile pa vse lepe, pa nic se niso unicle s pranjem. Pa je bil moj 3 oz. 4, ki je cunjice nosil.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 15:18:53   
tviti
odvisno od tega kaj iščete in seveda kakšen stil vam je všeč.jaz recimo moja dva rada oblačim športno,tako da trenirke za vrtec in majčke zraven vedno dobim v zari.sedaj sem jima kupila bombažne jopice(cena jopice za 6mesečnika je popolnoma ista kot v H&M),tudi čeveljčki so mi všeč in prehodne jakne.saj tudi v H&M nakupujemo,so res kvalitetna oblačila ampak sem se po štirih letih malo naveličala njihovih otročjih motivov in črt.glede kvalitete pa ne vem...mi smo zadovoljni,ravno tako kolegice ki svoje otroke oblačijo v tam nimamo problemov s tem.moj sin je skoraj vsak dan v vrtcu oblečen v zarina oblačila tako da jih peremo in peremo...pa jih še vedno nosi.upam,da ne naletim na slab izdelek,ker potem se pa lahko kar hitro prestavimo.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 15:33:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Jaz pa nikoli noič ne najdem v Zari za fantke, tak da grem po navadi kr mim. .. evo danes sem bila in imajo totalen NIČ.user posted image


jaz imam triletnika, pa ga v zari oblečem tak frajesko, da ljudje dobesedno bulijo vanjuser posted image  jaz v zari najdem absolutno več, hm mi je totalno izpet in kupujem tam edino trenirke spodnji del, ker te so pa res fajn, pa pižamice. mislim, že 5 let ne vidiš drugo kot snoopya pa miki miško, pa hello kitty za punčkeuser posted image

hm ima preširoke modele za mojega suhca, zara pa ravno prav ozke.

kvaliteta je hm boljša, vendar tudi zara zdrži toliko časa, da mu je določena številka prav.

je pa res, da zara nima za fantke teh pocukranih svetlo modrih stvari, ki jih pri nas itak ne maramo.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 18:16:41   
metka_zone
Zdravo!

Jaz pa sploh nisem zadovoljna z Zaro, ker so ozki modeli, pa tudi kvaliteta ni ravno bleščeča. Glede body-ev za novorojenčke bi vam priporočala Okaidi, so naravnost super. Kar se pa ostalih oblačil tiče, sem sprva kupovala v H&M, ampak so se mi takoj zaprala,čeprav so bila res cart. Sedaj pa že zelo dolgo ( od št.62)kupujem v S'Oliver in sem naravnost navdušena, saj je občutna razlika v kvaliteti in ko ta oblačila namakaš v Vanishu ali podobnem in opereš desetkrat se vidi razlika in to zelo velika.

Lp



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 18:28:42   
rija
glede s. oliverja se strinjam, samo imajo premalo odštekane modele.....user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 20:34:55   
Naja31
Se strinjam z rijo.

Jaz za mojega starejšega sina (4 leta) zelo rada kupujem v Zari in imajo super lušne zadeve za fantke.
Ne vem kako je za dojenčke, ampak meni ima Zara velik boljšo kvaliteto kot H&M.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 20:54:24   
frutka_
Katastofa od oblačil. Večina majčk se skrči ali gre narazen, netki odpadejo, šivi se razaparajo.....razen športnega programa za večje otroke je vse velikooooo predarago za klump, ki ga prodajajo.Sp. deli trenirk so edino kar ostane enako.
Če ti povem za zadnji primer, ko sem kupovala v jeseni tam. Kupila sme komplet žametno oblekco+bombažno majčko za spodaj in štrampeljce poleg. Na oblekci je odpadel gumbek (mala ga je skoraj pojedla!) na majčki je odpadel netek in narazen je šla po šivu, štrampeljci so sicer celi ampak zgledajo tako zglodani kot da bi jih erbala po nevem kerem kolenu! Po pomoti sem račun vrgla proč, ker sicer bi jim vse nesla nazaj in uahtevala vračilo denarja. Za komplet sem dala več kot skoraj 59eur pa je praktično zanič.user posted image

(odgovor članu mayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 20:56:04   
frutka_
Drago ampak resnično ostane kvaliteta nespremenjena je S. Oliver. Potem Okaidi...vse ostalo je v glavnem klump. 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 21:25:43   
Raho
H&M izpet, totalno. Ošpice dobim že, ko vidim Hello Kitty.
Zara - za dečke so tiste tadražje stvari super, moja manjša pa je dobila v dar majčko, ki ji je po prvem pranju (še je ni imela oblečene) odpadel netuser posted image .
Našega 4-letnika ponavadi oblačimo v Okaidiju ali Benettonu, pri damici (1 leto) pa je meni uspelo odkriti novo strast (mojo): www.gymboree.com - nore kolekcije, več kot fantastična kakovost. Še sreča, da imam teto v Kanadiuser posted image , kaj pa najdemo tudi na ebayu - ponavadi kupim kar lot (prodajajo popolnoma nove zadeve - z etiketami - npr. vrednost 1000 USD mi je uspelo dobiti za 285 USD plus poštnina - dobila pa sem 50 kosov oblačil - kar cele kolekcije - od jaknice preko hlač, kavbojk, jopice, majčk...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 21:42:38   
frutka_
Hja no, Mcqueen je zakon iz H&Muser posted image , za tamalo pa tudi kakšno Kitty kupim.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 21:48:32   
metka_zone
Še nekaj bi rada dodala! Če boš kupovala trenerke, pa zavij v Championovo trgovino, ker so zelo lepe.Nimam jih veliko za tamalga (2-3), ampak le-te ima večkrat oblečene in kvaliteta je ista kot S'Oliver in Okaido - SUPER. Jaz raje kupim manj in to vredu, kot pa da domov privlečem celo kopico oblačil, ki jih ima enkrat, saj je drugič kot revež v njih....Ne vem, sem zelo varčna kar se oblačil tiče, tko da...Pa važno je, da imaš kvaliteten prašek in mehčalec ( Persil gold plus je zakon in Silan sensitive- za dojenčke primeren), saj ga porabiš veliko manj, oblačila se ne zapirajo in dolgoročno boš še prihranila zraven. To so moje izkušnje, saj sem sama tudi na začetku kupovala poceni robo,ker sem mislila da bom prihranila, pa sem sedaj na veliko večjem profitu.user posted image

Lp

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
12.3.2009 21:57:27   
tviti
RAHO imajo pa res lušna oblačila na gymboree strani.si mi kar lušte naredla.škoda da nimam tete v kanadiuser posted image .

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 10:34:28   
Baucek
 Mi smo na zacetku ful kupovali v okaidiju in so bile stvari res super,
se mi pa zdi da se stvari iz kolekcije v kolekcijo ponavljajo, tako zdaj se kaksno stvar kupimo, ne pa vec toliko!
Sedaj pa vzamem to kar mi je vsec, pa ce je to s. oliver, zara ali h&m!
Najboljso kvaliteto do sedaj je imel s.oliver, nic se ne raztegne, ne razbarva...., h&m so ene stvari tudi ful fajn, npr. pijamice, strampecki, ni mi pa vsec ce je od glave do pet oblecen od ene firme, raje kombiniramo!
Veckrat tudi kupimo kaj v Avstriji v xxxlutzu, kjer imajo za male stvari od mexx, res ful frajerske stvari!
Zara ima lepe stvari, zdaj so se cene tudi znizale (vem iz prve roke), samo so res stvari ozke , rokavcki predvsem! Se pa da res malega frajera narediti, smo ravno v Zari kupili karirasto jakenco..., da za puncke sploh ne govorim, imajo se usnjene jakence za male frajle!

(odgovor članu tviti)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 11:00:33   
frutka_
Meni so se čisto vsi štrampelci  H&M od večjega potrgali na prstih ali kolenih in na riti grdo raztegnili. V H&M mu jih ziher ne kupim več. Pa so kar dragi. Tudi po 10eur za 1kom.user posted image
Ja, res je S.Oliver ostane nespremenjen.
V Okidiju pa mi je glih to všeč, da so kolekcije podobne, ker se jih da fajn med sabo kombinirat. Recimo mali je še od lani prav ena oblekca, ki jo bo zdaj nosila kot tuniko, poleg sem ji kupila le nove hlače.

(odgovor članu Baucek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 11:35:56   
Splišni
Jaz sem, ko je bi, dojenček, večino stvari kupovala v H&M, pa ni bilo ene stvari, ki ne bi bila super kvalitetna.
Zdaj že par let veliko stvari kupim v Zari in so stvari tudi super kvalitetne, še noena ni bila slaba, se ni sprala, skrčila, karkoli.

Meni se zdi v glavnem vse ful kvalitetno. Tudi Okaidi.

Edino nad Oskoshem sem bila pa zadnjič razočarana, pa je najdražji. Rdeča majica z dolgimi rokavi, (ki stane 30 evov!!!!) je šla v barvo, tako da so rokavi, ki so prej bili beli, zdaj malo roza. Tega pa res nisem pričakovala od tako drage znamke. To pa je res poden.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 13:02:32   
ninocka
Bodiji in pizamice so mi pa najboljsi, pa tudi najcenejsi, v Marks & Spencerju. Tudi njihove stvari so ful lustne, kvaliteta je OK, pa nic se ne raztegne/skrci. 

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Brest scan
petruska

Ste že poizkusile novo metodo pregledovanja dojk?

da (5%)

še ne, imam pa namen (7%)

ne (40%)

ne poznam (47%)

ne zaupam (1%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!