|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaskrbljena
26.4.2005 8:44:44   
pi
Jaz pa sem že nekaj dni čisto na tleh. Imam grozen občutek da je nekaj narobe z :duda::duda:, oz. da je še samo :duda:.
Pregled imam komaj 6.5, do takrat se mi bo še zmešalo.
Je imela katera podobne skrbi pa je bilo vse ok ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaskrbljena
26.4.2005 9:27:26   
tia
Pi

zakaj takšna skrb,ali si imela mogoče kakšen izcedek ali pa se ti samo dozdeva,da je še samo :duda:.
Ne skrbi,boš videla da bo vse v redu,misli na čisto nekaj drugega,pusti slabo.

Te so zate :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.

Oglasi se kaj!


pa pa

Tia
:pika:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaskrbljena
26.4.2005 9:56:25   
pi
Počutim se še kar vredu, edino to me muči ker imam že nekaj dni zelo visok pritisk in se zaradi tega počutim bolj slabo. Za mene je to res čudno saj sem nagnjena k nizkemu pritisku.

Tia kako si kaj ti ?

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaskrbljena
26.4.2005 11:15:30   
tinadvojčica
Pi!
Ne skrbi tudi jaz sem bila zaskrbljena za svoji pikici samo sem imela srečo da me je moja G vsakič ko sedm zapaničarila pregledala in me pomirila da je z njima vse o.k.Glede pritiska je pa tako da imam jaz normalnega med nosečnostjo pa sem imela tako nizkega da sem dobila ukaz da moram piti kavo.

Želim ti lepo nosečnost pa čim več pozitivnih misli!
:bravo::bravo::duda::duda::bravo::bravo:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaskrbljena
26.4.2005 12:24:59   
bunkica
Ojla!
Nič skrbet Pi!Tut jaz sem bla nagnjena k niskemu pritisku,v nosečnosti pa se je to malce obrnilo.
Čim več pozitivnih misli,ukvarjaj se z nečim lepim in boš vidla,da bo vse vredu.

Če se pa že ne moreš otresti tega črnega občutka,pa ti svetujem,da pokličeš svojo G,ji pojasniš in sigurno te bo pregledala prej ,kot si pa naročena.

Evo par :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
zate in za tvoja :duda::duda:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaskrbljena
26.4.2005 12:35:26   
beti 1
Ne vem sicer kolk maš pritiska, pa kolko si ga mela prej, ampak če je za nekaj 10 višji kot prej in se ob tem slabo počutiš je bolje, da vsaj pokličeš ginekologinjo, kot da kar čakaš. Nočem te strašit, ampak nenaden porast pritiska v nosečnosti ni najboljši znak.
lp
beti 1

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zaskrbljena
26.4.2005 17:39:50   
SISI25
Odvisno koliko višji je. Jaz sem imela celo nosečnost nenormalno nizkega (90/50). Če je v mejah normale mislim, da ne bi smelo biti nič narobe. Če pa je zelo visok bi bilo bolje, da bi poklicala in vsaj povedala in mogoče bi te potem pomirili, drugače pa bi tako rekli, da pridi, če bi se jim zdel previsok.

Lahko pa da je višji zaradi velike obremenitve telesa. Drugače je pa visok pritisk nevaren na splošno. Vem da je bilo kar nekaj punc v bolnici takrat ko jaz, ker so imele povišan pritisk in so morali ostati notri. Ampak to pomeni pritisk višji od normalnega in ne malo povišan.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zaskrbljena
27.4.2005 10:36:26   
zara3
Pozdravljena Pi!!!!
Ne sekiraj se preveč, tudi jaz sem imela tu in tam takšne strahove....sploh ko so začeli brcati in sem brcike čutila bolj na enem delu trebuha. Boš videla, da bo vse ok. Mislim, da bi te telo tudi samo opozorilo na propad enega otročka. Kar se pa tiče pritiska, pa ne bo nič narobe, če pokličeš k svojemu ginekologu, poveš svoje skrbi in te bodo sigurno naročili še prej.
Lepo se imej in pazi nase in na svoja :duda::duda:
lp, Zara + :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zaskrbljena
12.6.2005 9:56:35   
k1
Pi, koliko visok pritisk imaš? upam da ne več kot 140/90. če je že par dni višji (160-170 - 100) kar pokliči v bolnico, naj te vzamejo urgentno not... z tako visokim pritiskom ni heca. če pa je do 140/90, pa je še ok...

lp za vse vas!!!!

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?