|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaton pri Zadru ali Sabunike
1.5.2008 16:27:33   
tančica
Ima mogoče katera izkušnje kako je tam. Plaža? Je primerno za otroke, za sprehajat fino?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
1.5.2008 17:26:42   
Lunc_a
definitivno zatonuser posted image

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
1.5.2008 22:11:22   
MAŠKA
Zaton je idealen za družine z malimi otroki. Peščena plaža super za potičke in gradove delat, nizka voda, dovolj sence, dovolj za sprehode, vlakec, ki vozi na Vir, bazen ob plaži...

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
2.5.2008 9:07:12   
mamm
Zaton. Plaža iz mivke. veliko sence v borovem gozdičku, kjer se lahko tudi prav prijetno sprehajaš, imaš pa blizu trgovino, lokale, lekarno,...bazen, igrala, vse na enem mestu.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
2.5.2008 11:14:15   
potepinček
Mi smo bili v Sabunikah. Plaža je za otroke super - mivka. Sicer sence ni veliko, tako, da je fino, če imaš kakšen senčnik.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
2.5.2008 15:55:26   
klarica
Zaton je zakon. Jaz sem bila tam ko še nisem imela otrok in tam je ogramno mladih družin.Peščena plaža nizka vodico daleč stran od obale... v glavnem super za otroke

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
3.5.2008 23:49:18   
lumpy
Jaz imam še nekaj vprašanj:

 - so v tem kampu tudi mesta za šotore, na slikah namreč vidim samo prikolice, aprtmaje in mobilne hišice ?
-je plaža več mivke, ali več betonske ?
- bazeni so za ves camp na razpolago ali samo za apartmajske?





_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu klarica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
4.5.2008 14:00:40   
SINEJA
Zatonuser posted image user posted image user posted image !Za majhne otroke pravi raj.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
16.5.2008 12:56:12   
piškotika
Tiste,  ki ste že bile v app. v Zatonu, imam nekaj vprašanj. Ali moraš sam počistiti apartma? Ali je zelo vroče v apartmaju, če vzameš takega brez klime? Ali se splača vzeti polpenzion? Zanima me če je dobra hrana, dovolj raznolika (tudi za male izbirčneže)? Ali se potem dolgo čaka na večerjo? Ali je boljše iti jest v restvracije?

Ful hvala za odgovore.

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
19.5.2008 14:52:02   
masajka
Apartmaja ti na koncu ni potrebno čistite, ker je čiščenje všteto v ceno.   Mi smo bili lansko leto konec maja v apartmaju brez klime in nas ni bilo prevroče. Kako pa je v juliju in avgustu ti ne znam povedat; sigurno je malo bolj vroče. So pa apartmaji večinoma vsi v lepi borovi senci.   Glede polpenziona ti ne znam svetovati. Mi smo si večinoma kuhali sami, edino ko se nam ni dalo ali nam ni zneslo smo šli jest v restavracijo ala menzo in pa v picerijo. Ja v tej restavraciji (menzi) je hrana zelo raznolika; na voljo imaš se mi zdi da 3-4 vrste menijev, najmanj dve različni juhi tako za kosilo kot za večerjo. Obratuje pa cel dan tako da lahko greš jest kadar se ti zahoče; na voljo imaš tudi zajtrke. Se pa zna narediti gužva med kosilom in večerjo, ker so cene dokaj ugodne in ljudje izkoristijo to možnost in gredo raje jest ven. Se pa sigurno najde kakšna prosta miza kljub gužvi. Na voljo imaš tudi veliko otroških stolčkov.   Imaš pa tudi možnost, da hrano vzameš sabo in v miru poješ v apartmaju (spakirajo ti jo v tiste priročne posodice, ki jih potem odvržeš).    Upam, da sem ti kaj pomagala, če te še zanima kaj pa kar vprašaj. Mi gremo letos že drugič, ker smo bili lansko leto zelo zadovoljni in se nam zdi res pravi kraj za otroke.  

(odgovor članu piškotika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
6.6.2008 12:36:14   
LanaH
Mi smo letos rezervirali privat apartma v bližini Village Zatona (ca. 800 m). A mogoče katera ve, kakšna je plaža tam? A je tudi tam kaj borovcev ob plaži?

(odgovor članu masajka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
6.6.2008 19:37:52   
Samrela
Tudi mi smo rezervirali privat apt. v Zatonu user posted image . Ne vem... jaz sem malo po slikah gledala in mi je bilo všeč, ne vem pa kako je s senco. Važno mi je to, da je apt. ob obali in se v najhujši vročini lahko skriješ v hišo ali na vrt. Sicer pa kakšen šotorček ali senčnik vedno prav pride....  Upam, da bo o.k. oz. vsaj pol toliko lepo kot na slikah user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu LanaH)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
7.6.2008 12:07:17   
Afnica
Mi gremo tudi v Zaton.
 
Smo bili 1x tam in sicer na moj 18. roj. dan. Samo enodnevni izlet iz enega bližnjega kraja. In mi je bilo tako všeč, da gremo sedaj na dopust. Aja, pa to ni blo pred 15imi leti...sem še bolj mlada. user posted image
 
Komaj čakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
7.6.2008 13:49:13   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: LanaH
A mogoče katera ve, kakšna je plaža tam? A je tudi tam kaj borovcev ob plaži?


Če greste tja, kamor mislim (v ali blizu apartmajev Zatonka) je plaža bolj tako-tako. Kamenčki, sence je minimalno, mogoče kakšno oskubljeno drevo. Kakšnih borovcev ravno ni. Pa tudi do globoke vode hodiš celo večnost. Je bolj za male otroke, da malo čofotajo po vodi (v čevljih sevede).

Ampak nam je vseeno všeč in se letos vračamo. Imamo pa z apartmaja do plaže cca. 150m, pa med 12-16 je pri nas kosilo in spanje, tako da smo na plaži itak bolj malo.

(odgovor članu LanaH)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
9.6.2008 20:58:38   
Samrela
Ajda, kako pa je kaj s sprehajalnimi potmi, se mi splača s sabo vzeti rolerje? In koliko je pravzaprav do Zaton Holliday village-a? Pa kaj niso tam tisti mali kamenčki po katerih se z lahkoto hodi? user posted image  (prodnata plaža)

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
9.6.2008 21:55:56   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: Samrela

Ajda, kako pa je kaj s sprehajalnimi potmi, se mi splača s sabo vzeti rolerje? In koliko je pravzaprav do Zaton Holliday village-a? Pa kaj niso tam tisti mali kamenčki po katerih se z lahkoto hodi? user posted image  (prodnata plaža)


Za sprehajat je dovolj, do tistega naselja je pa enih 10-15 minut peš (z otroki). Sam prideš hitreje. Za rolerje bi po mojem bilo, čeprav so ceste precej "zluknjane"user posted image . Pa precej je teh potk iz "kamna". Ne vem kako naj opišem - tist ploščat rezan kamen.

Kamenčki pa niso tko majhni, jaz po tem ne morem hodit bosa no. Mulček sicer ni imel večjih problemov. Evo še 2 slikici, boljših s plažo žal ne najdem. V ozadju (čez zaliv) je na drugi strani tisto turistično naselje.

user posted image

user posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
10.6.2008 10:34:32   
Samrela
Ej, najlepša hvala za te informacije. Vem kako izgleda tisti rezan kamen. Za rolerje tisto že ni, ampak glede na to, da ne vzamajo veliko prostora jih bom mogoče vrgla zraven. 
Saj po tej cestici, tukaj na tvoji sliki ne vozijo avti? Prosim reci ne!!!!!!user posted image  Fajn se mi zdi ker vidim, da ni gneče. Ali ste bili izven sezone?
Upam, da ne gnjavim preveč.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
10.6.2008 13:00:08   
ajdaN
Ne tukejle ne vozijo avti. Tale cestica je v bistvu sprehajalna pot ob plaži, potem imaš še en pas "zelenja" (cca. 1m), potem je pa cesta. Ni pa to taka ful prometna cesta.

Gneče pa ni bilo ne, ampak smo bili lani od 2. septembra dalje. PA večino dni smo bili v velurjihuser posted image , tako da tudi zaradi tega ni bilo gužve.

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zaton pri Zadru ali Sabunike
25.6.2008 12:12:58   
zaliga
Mi smo bili lani tudi tukaj user posted image , zakon!!
Tamala je čofotala po vodi, ker je topla, se igrala z kamenčki...
Zvečer obvezno sprehod do glavnega kampa, kjer je fulll dogajanja!!
Meni je tam raj za male in mene!!
Uživajte, mi še ne vemo kam bomo letos šli user posted image


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?