|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kustići- Pag
2.6.2008 13:45:40   
mojapunca
Iščem tiste, ki ste že bile v Kustićih. Rada bi kontaktno tel. št. od lastnika, zanimajo pa me tudi vaša mnenja. Je res bolj malo naravne sence? Info lahko pošljete tudi na zs.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kustići- Pag
2.6.2008 14:02:34   
srki
Malo težko ti bo kakšna dala številko, če ne vemo, od katerega lastnika.

Drugače pa, jaz sem bila v Kustićih samo pri enih prijateljih eno popoldne, pa mi sploh ni všeč, vsaj tam, kjer so  bili oni. Taka čudna, ozka plaža, vsi napokani en zraven drugega...

(odgovor članu mojapunca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kustići- Pag
2.6.2008 14:12:43   
Anonimen
Seveda, da ni sence. Senca je samo v Straskem malo bolj bujna, pa na eni plazi v Stari Novalji, kako je pa pri mestu Pagu in tam okoli ne vem, ampak mi v 11-ih letih druge naravne sence nismo nasli. S tem, da se v kempu v Straskem ne smes kopat, ce nisi gost kempa. 

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kustići- Pag
2.6.2008 19:29:00   
abi
Jaz sem bila lani v Kustićih in moram reči da imam dopust kar v lepem spominu.
Če odtipkaš apartman Andrea -Kustići ( tam se pomoje cela vas piše Kustić user posted image )imaš navoljo par fotk plaž in seveda app.
Naravne sence res ni, zato pa pridejo v poštev senčniki, šotori...
Apartma je tik ob plaži z majhnimi kamenčki, ko se zjutraj zbudiš imaš morje skoraj pod oknom, domačini so prijazni, v vasi je mir- za zabavo greš pač v Novaljo...
Evo našla:

Josip Kustić

Telefon: +385 (0)51 288 403
Fax: +385 (0)51 288 380
GSM: +385 (0)91 5450 488
+385 (0)91 582 1828







< Sporočilo je popravil abi -- 2.6.2008 19:32:51 >


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kustići- Pag
2.6.2008 19:37:59   
Netopirčy81
Mi2 sva bila predlani v Kustićih. Je blo kar ok, edin kopat sva se hodila v Sv. Duh. Bla sva pr enmu privatniku, ka ima apartmaje, sam nisva bila zadovoljna. Mislim, da če mal pokukaš naokoli, lahko najdeš kaj primernega.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kustići- Pag
2.6.2008 22:15:12   
cicido
"Netopirci", bila si v Kusticih, kopat pa ste se hodili v sv.duh - se pravi, se moras vsak dan napokat vsaj 2x v avto in se it kopat cez, v vrocini, poleg tega pa tudi sv. duh nima prav veliko sence. Hvala za tak dopust. "Mojapunca" najdi si apartma, ki ima na plazi vsaj malo sence, ampak ne v Kusticih, Zubovicih, Metajni....... je ne bos dobila. Poskusi v kampu,  mi smo v Straskem in je res super. Je v senci, na plazi imas senco,........ so pa ljudje, ki so radi na soncu in tudi ti najdejo prostor tu.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kustići- Pag
5.6.2008 16:40:31   
Anonimen
Mi smo se na Pagu 11 let vozili na plazo - enkrat na dan. Sli smo ob 14h ali pa prej in bili do 19-ih in smo imeli vrh glave zadosti. Pa smo bili 10x v Novalji (nikoli ob morju, ker je itak grozna plaža v Novalji) in 1x v Šimunih. PA nam ni bilo nič težko, s tem da do pred tremi leti niti klime nismo imeli.

V kampu v Straškem imaš mobilne hiške, samo so drage. Sv. duh, Prnjica, Čista, Zrće itd. NIMAJO sence, ker sploh ni dreves. Je pa lepa plaža (kamenčki + mivka), morje se postopoma spušča itd. V Straškem je za tamale malo bolj zoprn dostop, ker so skale, potem pa mivka (kjer tko ne morejo stat).

Sta bila moj in njegov mali lani v Straškem, s šotorom, pa sta se mela fajn, zaradi sence in igrišča, na plaži pa itak nista bila - al sta bila v vodi ali pa na igralih.

(odgovor članu cicido)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kustići- Pag
6.6.2008 12:41:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cicido

"Netopirci", bila si v Kusticih, kopat pa ste se hodili v sv.duh - se pravi, se moras vsak dan napokat vsaj 2x v avto in se it kopat cez, v vrocini, poleg tega pa tudi sv. duh nima prav veliko sence. Hvala za tak dopust. "Mojapunca" najdi si apartma, ki ima na plazi vsaj malo sence, ampak ne v Kusticih, Zubovicih, Metajni....... je ne bos dobila. Poskusi v kampu,  mi smo v Straskem in je res super. Je v senci, na plazi imas senco,........ so pa ljudje, ki so radi na soncu in tudi ti najdejo prostor tu.


Se popolnoma strinjam, posebno z poudarjenim delom. Mi smo v Strašku kampiral. Je ni boljše plaže zame, kjerkoli smo bili. Senca, notri mivka, da lahko normalno stojiš.
Mi smo bili takrat pri enih prijateljih na obisku v Metajni ob pol 10ih zvečer. Sedeli smo na njihovi terasi. Men je kar slabo postajalo od vročine, ki je puhtela iz razgretih zidov, betona. Pa tako nisem čutila samo jaz.  Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 6.6.2008 12:44:31 >

(odgovor članu cicido)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kustići- Pag
19.6.2008 14:10:42   
sonchica
Mi gemo v gajac namest mame in fotra , ker je nekaj prišlo vmes pa onidva takrat nemoreta it .

se mi zdi solidna cena za app tak da je treba izkoristit :) drugače pa sta moji2 bla tam že lani in pravita da je res z senco bol tko tko , tam kjer je pa je ful nagužvano ,tak da bom marele in za malega šotor sebo vlekla :))

Hodi pa soseda že 3leta v kamp v straško , in izgleda ji je prečudovito ima pa 2 pa pol leti starega otroka , in tudi vleče marele sabo :)user posted image

< Sporočilo je popravil sonchica -- 19.6.2008 14:12:15 >


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kustići- Pag
22.6.2008 13:46:11   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Senca je samo v Straskem malo bolj bujna, pa na eni plazi v Stari Novalji, kako je pa pri mestu Pagu in tam okoli ne vem, ampak mi v 11-ih letih druge naravne sence nismo nasli.


Jaz ne vem kje ste vi hodili po Stari novalji, ampak tam je skoraj 1 km  drevoreda ob morju, ampak moraš iti od tiste plaže na začetku še kar precej naprej, v tisto smer kjer občasno pripelje trajekt. Senca je na plaži, saj ob plaži rastejo drevesa, ki so nagnjena na plaže. Tam ima vsaka hiša svojo plažo. Zagotovo, ker smo bili mi kar nekaj let tam gostje. Seveda moraš biti stacioniran pri njih, da se lahko kopaš pri njih. So pa app 10 m od morja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kustići- Pag
24.6.2008 12:25:34   
Anonimen
Ja no, mi smo imeli APP v Novalji, ker smo nekak vse bile stare 14+ in potem se seveda ne mores kopat na teh plazah, ce so pa privat. Jaz poznam pac "javne" plaze. Pri trajektu ni pa nobene sence v Stari Novalji, tam smo pa bili lani. 

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kustići- Pag
24.6.2008 21:49:24   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ja no, mi smo imeli APP v Novalji, ker smo nekak vse bile stare 14+ in potem se seveda ne mores kopat na teh plazah, ce so pa privat. Jaz poznam pac "javne" plaze. Pri trajektu ni pa nobene sence v Stari Novalji, tam smo pa bili lani. 


Ribica napisala sem citiram" v tisto smer kjer občasno pripelje trajekt." Ni bilo mišljeno tam kjer je trajekt, ampak od te ta dolge plaže na ovinku naprej proti smeri trajekta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?