|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaupne informacije
28.2.2012 13:49:45   
žametka
Pozdravljenje, nekaj me zanima, če katera ve kaj več...

Znancu se je zaradi nekih razlogov na plačo vsedla Vzajemna - ko je odgovorna iz financ v službi, kjer je zaposlen, dobla te dokumente, da mu morajo trgati od plače, je klicala v pisarno od mojega znanca, da mu to sporoči, ker pa je bil tisti čas na terenu, je vso zadevo lepo razložila sodelavcu. Znesek, vzrok, zadeva...VSE

A se samo meni zdi, al so to res zaupni podatki, ki se tičejo samo osebe, za katero se to gre? A je to ok, da je to razlagala sodelavcu, ne osebno njemu. Niso to osebni podatki,  katere uslužbenke ne smejo kar tako razlagati okoli?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaupne informacije
28.2.2012 13:56:16   
Doll
IZVIRNO SPOROČILO: žametka

Pozdravljenje, nekaj me zanima, če katera ve kaj več...

Znancu se je zaradi nekih razlogov na plačo vsedla Vzajemna - ko je odgovorna iz financ v službi, kjer je zaposlen, dobla te dokumente, da mu morajo trgati od plače, je klicala v pisarno od mojega znanca, da mu to sporoči, ker pa je bil tisti čas na terenu, je vso zadevo lepo razložila sodelavcu. Znesek, vzrok, zadeva...VSE

A se samo meni zdi, al so to res zaupni podatki, ki se tičejo samo osebe, za katero se to gre? A je to ok, da je to razlagala sodelavcu, ne osebno njemu. Niso to osebni podatki,  katere uslužbenke ne smejo kar tako razlagati okoli?



SODELAVEC!!! Pa saj to vse pove.Ni rekla nekemu X človeku.Sodelavec ga je nadomeščal.In ja lahko in je ok

(odgovor članu žametka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaupne informacije
28.2.2012 13:56:43   
LuLu
Ni ok. Ne bi smela te informacije prenašat drugim. To bi morala vedeti. Saj so potem možne pritožbe odgovornim, pa tudi kak opomin ali pa disciplinska kazen. Jaz bi ji jo že dala.

(odgovor članu žametka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaupne informacije
28.2.2012 13:57:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

SODELAVEC!!! Pa saj to vse pove.Ni rekla nekemu X človeku.Sodelavec ga je nadomeščal.In ja lahko in je ok

user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaupne informacije
28.2.2012 14:02:30   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

SODELAVEC!!! Pa saj to vse pove.Ni rekla nekemu X človeku.Sodelavec ga je nadomeščal.In ja lahko in je ok


Zaposleni v kadrovskih in računovodskih oddelkih NE SMEJO govoriti okrog podatkov iz personalnih map posameznega delavca njegovim sodelavcem.....kakršnihkoli podatkov, ki se tretirajo kot osebni podatki in se ne vežejo na samo delo delavca.....in to nikakor ni ok.....

Sodelavcu, ki ga je nadomeščal, bi recimo lahko rekla, da račun za elektriko ni bil plačan iz te pisarne, kjer onadva delata.....nikakor pa ne more pa sodelavcu povedati, da se je plača nekega delavca povečala ali zmanjšala, da je dobila upravno administrativno prepoved, ker je delavec dolžan Vzajemni.......

< Sporočilo je popravil liliana -- 28.2.2012 14:05:26 >

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaupne informacije
28.2.2012 14:09:16   
žametka
Sodelavec ga ni nadomeščal, ampak dela tudi v isti pisarni kot on. In tudi jaz sem bila zgrožena, ko mi je to razlagal, ker se gre res čisto za osebne zadeve. Kaj bi pa ve storile? On ne bi rad nekaj težil, ampak se mu pa tudi ne zdi ok, da to razlaga. Če je to povedala, povem verjetno njene sodelavke gor v pisarnah verjetno od vsazga vedo vse...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaupne informacije
28.2.2012 14:41:20   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Doll


SODELAVEC!!! Pa saj to vse pove.Ni rekla nekemu X človeku.Sodelavec ga je nadomeščal.In ja lahko in je ok


Nepoznavanje osnov prava lahko škoduje.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaupne informacije
28.2.2012 15:12:47   
sakuL
se podpisem pod tom taylor

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu žametka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaupne informacije
28.2.2012 15:51:29   
pelin
Definitivno je to prepovedano in se gre za večje kršenje in izdajanje osebnih in zaupnih podatkov...ljudje so že zaradi manjših prekrškov leteli iz službe ali pa bili poklicani pred disciplinsko komisijo...

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaupne informacije
28.2.2012 16:06:51   
josephine27
se strinjam z vsemi, ki so napisale, da je to prepovedano. tega ne bi smela naredit.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaupne informacije
28.2.2012 22:08:32   
žametka
Hvala punce, se mi je zdelo da to dejanje ni bilo ravno pravilno... 

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaupne informacije
29.2.2012 12:12:19   
Pia*
Sama se s takimi zadevi ukvarjam v podjetju in lahko rečem, da si kaj takega delavka ne bi smela privoščiti.
Jaz to niti ne razlagam po telefonu kaj šele da bi njegovemu sodelavcu.

Osebo povabim v pisarno in ji razložim na samem, to so stvari, ki se tičejo njega in ne vseh sodelavcev.

Če me spomin ne vara imam celo v pogodbi eno postavko,ki me zavezuje k molku.

Na njegovem mestu bi šla do nje in ji povedala.

(odgovor članu žametka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaupne informacije
29.2.2012 12:36:03   
amyZ
In zdaj ima on možnost, da pridobi odškodnino in se bodo povrnili stroški ki jih je dolžan :)
Tako malo v hecu ampak res.

Tega se ne sme početi. Tudi če bi ga sodelavec nadomeščal, ker ga ne nadomešča za osebne zadeve ampak za službene.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaupne informacije
29.2.2012 12:43:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: amyZ

In zdaj ima on možnost, da pridobi odškodnino in se bodo povrnili stroški ki jih je dolžan :)
Tako malo v hecu ampak res.


Pametni nasvet user posted image

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaupne informacije
2.3.2012 8:05:32   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

Sama se s takimi zadevi ukvarjam v podjetju in lahko rečem, da si kaj takega delavka ne bi smela privoščiti.
Jaz to niti ne razlagam po telefonu kaj šele da bi njegovemu sodelavcu.

Osebo povabim v pisarno in ji razložim na samem, to so stvari, ki se tičejo njega in ne vseh sodelavcev.

Če me spomin ne vara imam celo v pogodbi eno postavko,ki me zavezuje k molku.

Na njegovem mestu bi šla do nje in ji povedala.


Se strinjam s poboldanim. Mislim ta pa res ni dvakrat premislila, da gre to razlagat osebi, ki se ga zadeve sploh ne tičejo... Jaz vem, da bi na njegovem mestu mal ponorela. Pa to bi povedala tudi njenim nadrejenim, naj se ženska mal zamisli...


< Sporočilo je popravil Janyna -- 2.3.2012 8:06:45 >

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaupne informacije
2.3.2012 8:10:06   
klopek
IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

Sama se s takimi zadevi ukvarjam v podjetju in lahko rečem, da si kaj takega delavka ne bi smela privoščiti.
Jaz to niti ne razlagam po telefonu kaj šele da bi njegovemu sodelavcu.

Osebo povabim v pisarno in ji razložim na samem, to so stvari, ki se tičejo njega in ne vseh sodelavcev.



Podpis, tut jst delam takouser posted image

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?