|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgodnja nosečnost in bolečine
16.6.2008 17:53:11   
mojca345
Pozdravljene bodoče mamice,

Zanima me če je katera imela v zgodnji nosečnosti ( 4 tedna naprej... ) močne bolečine v spodnjem delu trebuha ? Namreč mene matrajo bolečine že 3 dni. So zelo podobne tistim pred M, ampak 3 krat manj močne. Ker pri tistih, ko je M, ležim, tako me boli in ne morem niti funkcionirat dva dni. Imam pa neredne in sem čakala najdaljši ciklus kar sem ga imela in danes je prvi dan, da je izostanek. Zjutraj me je fejst bolelo, zdaj proti popoldneu pa se je umirilo. Danes, ko me je bolelo, nisem mogla skakat ( delam v vrtcu ), še hodila sem težko na sprehodu. najraje sem kar sedela.

Čutim tak pritisk v trebuhu. Na wc skoz hodim, ko zmešana. Ni več normalno mi, čeprav pri meni je značilno, da pred M hodim na wc, ampak tokrat hodim kar tako tudi če je zelo malo vode. Utrujena sem pa itak, to pa tudi zaradi dela.

Testa še ne bom delala, se pa iskreno bojim, da ni kaj narobe z mano in se sprašujem, če bi te moje bolečine bile normalne za morebitno nosečnost in če ni, kaj je potem ?

Pri prvi nosečnosti se spomnem, da me je neki bolel, pa potem M ni bilo, apak takrat nisem bila pozorna na vse neke detajle, zdaj sem bolj panična, ker si tako močno želim pikicouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
16.6.2008 18:22:40   
Naja30
Zdaj te bolj boli, ker si bolj pozorna. user posted image  
Po moje so tvoje bolečine čisto normalne za zgodnjo user posted image , lahko so pa tudi menstrualne. To boš vedela, ko boš naredila test. Mene je vsakič enako bolelo kot da bom zdaj zdaj dobila M. Tisti pritisk v spodnjem delu trebuha pa tudi poznam.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
16.6.2008 22:13:05   
golob
Živjo!
Mene so pri 1,nosečnosti samo "špikali" jajčniki.
Zdaj v drugo je pa res kar dosti drugače, kot so rekli.
Najprej sem se pol leta vsak mesec počutla noseča (odpet gumb, po lulanje, dojke, slabost) vsak mesec.Potem, ko sm pa vsaj 1% pozornosti preusmerla drugam, je pa pikica ratala. Zdaj sem 17.tednov noseča in spomnim se, da me je še tja do 8 sli ps crlo 9. meseca kar dobro zvijalo - kot pred M včasih še huje. Ko sem vsa prestrašena G vprašala. kaj je to mi je pojasnila, da maternica še ni čisto sprejela moje pikice, ker je na začetku to zanjo pač tujek.
Zdaj je pa vse ok. Aja še to, ne nosi preveč oprijetih hlač okoli trebuha in vsaj v avtu si odpni kak gumb na hlačah-meni je zelo pomagalo.
No zdaj moram pa spat-zj, je služba.
Srečno in upam, da sem te vsaj mal potolažla!
Držim pesti!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
16.6.2008 22:15:36   
golob
oh ja sm pa res noseča HA HA
Mislila sem do 8. oz 9. TEDNA. Ne meseca! Oprosti.
bi bla kr vesela, če bi bila že tolko noseča, me tako firbec daje kak bo novi dojenček!!!
Še 1x srečno!

(odgovor članu golob)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
16.6.2008 22:57:13   
pizamca
Mene je tudi spodaj bolelo, pa še joški zraven in počutila sem se za en k...
Potem sem šla na pregled, seveda prehitro in ni bilo videti utripa. Potem čez en teden je pa bil, jaz pa sem imela rjav izcedek.
No, potem sem morala počivat in ležat in sem samo to tuhtala, kaj me boli in kaj me ne boli... ampak me je kdaj ful bolelo, kdaj pa nič.
In če zdaj pogledam nazaj, vidim da sem se preveč obremenjevala s tem. Ti raje uživaj, čez devet mesecev boš itak še bolj! user posted image

(odgovor članu golob)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 13:21:07   
mojca345
Punce, hvala za odgovore, nasvete in svoje izkušnje.

Mene danes zjutri ni več toliko bolelo, seveda pa teči ne morem, hodim bolj počasi. me pa danes že drugače boli, kot neko vročino čutim skoz.

testa še sploh nisem uspela delat, ker sem se zopet zbudila ob pol 5 zjutri in sem mogla it na fejst lulanje. pol pa jest. mislim, sem bila jezna. krekerje sem jedla, nekako umirila in ko je bilo treba ustat in delat morebitni test, je seveda zmanjkal časa, ker se mi je že mudilo v službo. za zameček pa sem še pozabila ključ od službe.user posted image

počasi se spravljam delat test. pa še strah me je. rabim sam malo vzpodbude.user posted image

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 14:40:28   
rizelj
Tudi mene je oz. me še občasno zaboli kot pred M, ampak manj boleče, za par sekund. Spalo se mi je ful, mela sem vročino 37.6, in utruuuuuujena non-stop...user posted image  Zdej v 14 tednu je še zmeraj utrujenost pa rahla slabost ( ni je blo pred 9 tednom!)...bomo preživeli

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 14:41:07   
pokica_
Mojca, si že naredla tes???? Mene firbeeeeec mantraaaa....javi, javi, javiuser posted image user posted image user posted image user posted image +++++

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 16:55:53   
mojca345
joj, doma imam cb, ampak te naj bi bile na jutranji urin tako, da bi morala delat šele v soboto, ko bom lahko šla nazaj spat, ker zjutri se mi tok mudi v službo, da je noro.

me pa matra, hkrati me je pa strah. lulam še kr vsake par minut. user posted image  

bojim se, da bo pokazal minus, če delam zdele cb, k bo premal hormona. kaj misliš ?


(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 16:58:09   
mojca345
mene, čist nič prsi ne bolijo. pr prvi noesčnosti so me šele v 6 tednu. skoz vas berem, da so vas prsi bolele, mene pa nič. user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 17:01:09   
Andromeda
Joj, Mojca, naredi test in bo konec vseh dvomov.Do takrat boš samo ugibala si ali nisi user posted image Vstani zjutraj 5 minutk prej!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 17:07:16   
mojca345
Oh, hvala Andromeda.

se priporočam, še za kdaj.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 17:48:43   
LaraS
hmm ... jaz sem naredila cb test pozno popoldan, torej ni govora o kakem prvem jutranjem urinu, pa se mi je user posted image  izrisal takoj- pa še zelo konkretno. Je pa res, da mi je M zamujala skoraj 2 tedna in je bila očitno raven hormona kar velika:).

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 19:27:11   
mojca345
Zdele sem sem zbudila, delala test in je bil negativen. Tako, da moram res priklicati svojo ginekologinjo, ker če te bolečine, lulanje in prdenje in ne vem kaj še vse, ni user posted image , potem je nekaj drugega. je pa danes drugi dan od najdaljšega cikla.in

(odgovor članu LaraS)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 19:27:32   
mojca345
če bi bila, bi mi mogl pokazat.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 19:35:01   
uršika***
Ja ne vem, kaj potem nisi noseča?
Ker drugače so te bolečine podobne menstrualnim krčem lahko raztezanje maternice. Mene je to zelo bolelo in sem non stop hodila na WC gledat, kdaj bo prišla menstruacija. Isti občutek je bil. Pa M ni in ni bilo in pokazal se je velik lep +

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
17.6.2008 19:55:11   
mojca345
ursika, jaz tudi sama ne razumem, se bo mogoče pa pokazalo v kasnejših dneh. bomo vidl....

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
18.6.2008 12:34:59   
Anonimen
Mojca, čisto dobronamerno mišljeno: veeeeliko preveč se ukvarjaš sama s sabo in svojim telesom, da bi bilo to na dolgi rok dobro. Prepusti se toku življenja, saj ne moreš vsake stvari nadzirat in jo v nulo zanalizirat, še posebej ko niti ne veš, kako stvari stojijo (npr. ali si noseča ali ne). In če te je sedaj res bolelo - kaj ni to dokaz vpliva tvoje psihe na telo? Kako boš potem, ko ti bo telo res hotelo kaj povedat - to ločila od tistega, kar nastane kot posledica tvojih misli?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
7.12.2017 15:17:25   
lena lucka
Lp jas sem isto zdaj 4 tedne noseca user posted image in imam isti problem kot vi ali mene tako hudo ne boliuser posted image ...ali pa se bojim da je nekaj narobeuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zgodnja nosečnost in bolečine
23.1.2018 21:57:04   
MayaK84
Pozdravljene :) tudi mi smo zagledali plusek in sem zdej nekje 4 tedne +. Tudi jaz obcutim bolecine v trebuhu ampak niti slucajno ne take kot menstrualne...na momente spikanje v jajcnikih potem raztezanje pa cudn pritisk kot da moras user posted image . Je pa to normalno,saj se maternicne vezi raztegujejo.

(odgovor članu lena lucka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?