|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimska oblačila za vrtec
22.10.2007 7:13:55   
neanja duo
Oj!

Ali vaše otroke oblečete že v bunde,žabe ,...?

hvala lepa

neanja duo

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 22.10.2007 14:16:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 7:16:40   
Anonimen
Tenko bundo oz. velur z vetrovko čez. Žab še ne in jih pravzaprav nikoli.

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 7:17:40   
Lenny
Za zdaj flis in anorak. Žab pa še ne, ker je noter občutno prevroče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 7:25:51   
neanja duo
A daste tudi podložene hlače?
Pri nas tako mrzlooo piha.Jaz jima bom dala še termo kapo.Brrrrrr.zebe.

lp

neanja duo

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 7:26:00   
Majabo
ja, jaz sem danes uvedla bundo. v vrtcu je namrec oblecen samo v majcki, ko so sli ven mi ga v velur niso oblacile ampak samo v jaknico, ki je bila za cez .....ko sem prihajala ponj je bil cisto leden, tako sem  sedaj raje pripravila bundo. žab nima, ker je notri prevroče.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 7:38:42   
NATAŠI
jaz žabico in podložene hlače. body dolg rokav, pulovr, flis in podložen brezrokavnik...

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 7:49:41   
Spark
Jaz ji bundo oblačim že cel teden. Res pa ima spodaj samo majčko. Nimamo pa podloženih hlač, ne žab, ker se mizdi da imajo kar toplo v vrtcu. 

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 7:50:33   
ZARA
Brezrokavnik ali tenko bundo, brez žab, ima pa dokolenke in termo hlače.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 7:53:18   
Marogica
Bundo imata sedaj ca 3 dni(od sobote), ko se je občutno shladilo, prej sta imela flis in brezrokavnik iz puha. Hlače pa imata nekje srednje debele, brez žab. Pa kapo zjutraj, ker so samo 4 stopinje.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 8:12:51   
barakuda
Pri nas so danes imeli vsi bunde, volnene kape, rokavice, .....user posted image
Sem hotla tamalga kr nazaj domov odpeljat, da ne bo izstopal, no sem raje vprašala vzgojiteljico, če bodo šli kaj ven, da bi mu šla bundo iskat.

Mi imamo body dolg rokav, puloverček, podloženo jopico in podložen brezrokavnik. Spodaj pa žabice in hlače, s tem da mu žabice v vrtcu dam dol, ker je ful toplo.


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 8:21:23   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: barakuda

Pri nas so danes imeli vsi bunde, volnene kape, rokavice, .....user posted image
Sem hotla tamalga kr nazaj domov odpeljat, da ne bo izstopal, no sem raje vprašala vzgojiteljico, če bodo šli kaj ven, da bi mu šla bundo iskat.

Mi imamo body dolg rokav, puloverček, podloženo jopico in podložen brezrokavnik. Spodaj pa žabice in hlače, s tem da mu žabice v vrtcu dam dol, ker je ful toplo.




Volnene kape, rokavice??? Kje pa živiš? user posted image  V Rusiji?user posted image

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 8:30:23   
barakuda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja res noooo, sej pravim, da je naš ful izstopal in mi je bilo kar mal neprijetno.

sem pa iz gorenjskega konca, tko da .... ne ni ravno Rusija user posted image user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 8:33:21   
anitaz
Kaj jim bodo dali pa, ko bo -?? Kučme?? user posted image user posted image  

No, naša še nima bunde, ima pa spodaj pod jaknico, jopico.

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 8:37:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barakuda

Mi imamo body dolg rokav, puloverček, podloženo jopico in podložen brezrokavnik.


Brezrokavnik v temle vetru res ni najbolj primeren, se mi zdi, da je vetrovka in spodaj malo bolj topla jopica bolj primerno. Ker če ima brezrokavnik, čez roke prepiha, pa tam mrzel veter piha.

Naš ima flis in vetrovko. Pa danes zjutraj je imel tanko kapo, ker res mrzlo piha. Grem pa stavit, da je, če bodo šli na sprehod, ne bo hotel imeti. Pa že včeraj je rekel, da če kihne, da ga uho zaboli.user posted image

Spodaj ima kavbojke in dokolenke.

(odgovor članu barakuda)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 8:40:56   
Lianna
Včeraj ob 10h so bile 4 stopinje. In ko sem šla ob 12h vem sem imela na sebi tanko bundo in me je kar zeblo, čeprav je sonce sijalo. Ampak je bil veter tako mrzel, da so me celo ušesa bolela. Tako, da za tanko bundico je že.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 8:42:06   
N _ B
Pri nas je imela danes bundo, pod njo pa majčko in bombažen brezrokavnik. Žabice jih nisem hotela še dat, ampak mi je zapela za ene žabice s srčki , da je bilo joj.user posted image Sem ji dala v nahrbtnik dokolenke in povedala v vrtcu, naj se potem preobleče.

Drugače je pa pri nas precej hladno. Pa po stopinjah niti ne toliko (3 st.), ampak piha močan veter in daje občutek, da je vsaj 5 st. hladneje.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 8:43:06   
cmokec
Slab teden imamo že bundo pa podložene hlače. Tamala ima za ven tudi tenke žabice. Adidaske smo pospravili, imata pa usnjene čevlje mal bolj podložene.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 8:44:31   
Barči78
s tem da mu žabice v vrtcu dam dol, ker je ful toplo.


Kaj pa ko gredo ven, ali mu jih nazaj oblečejo. Ker jaz ji tudi dam najlon žabice, ker točno vem, da je ne slečejo in tudi oblekli ji jih ne bi, pa so vsak dan zunaj.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 8:45:14   
zungi
jaz pa našemu že nekaj dni oblačim žabice, trenirko (če je v vrtcu) oz. hlače, body kr. rokav, puloverček in jaknico (srednje debeline). Ja in dam mu kapo, zadnje dva dni, ko se zunaj sprehajamo pa mu dam tudi rokavičke, ker ima drugače ledeno mrzle rokice.

Da ne bo pomote, tudi jaz sem se te mrzle dni oblekla malo več kot prej.
Mene zebe, sploh če se z malim zunaj sprehajava in piha ta mrzli veter.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 9:00:05   
Raho
Prehodno jakno (kombinacija anoraka in termofilsa). Žab pa ne nosi nikoli.

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 9:01:57   
barakuda
IZVIRNO SPOROČILO: Barči78

s tem da mu žabice v vrtcu dam dol, ker je ful toplo.


Kaj pa ko gredo ven, ali mu jih nazaj oblečejo. Ker jaz ji tudi dam najlon žabice, ker točno vem, da je ne slečejo in tudi oblekli ji jih ne bi, pa so vsak dan zunaj.




Pri nas imajo v jaslih bombažne pajacke (majčko in žabice) in ko gredo ven jim svoje oblekice oblečejo kar čez te pajacke, tako da potem žabice ima in je brezveze, da bi imel še svoje pod pajackom.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 9:04:45   
Naja31
Zadnje dni ima eno bundico, ampak to nikakor ni zimska bunda. Pa danes zjutraj je imel celo kapo. Za žabe pa še nikakor ni čas. V Lj je bilo 5 stopinj ko sva odhajala, kar niti ni kakšen mraz, samo zaradi vetra se je zdelo bolj hladno. Hlače je imel pa tanjše žametne, podločenih mu nisem dala, ker bi mu potem bilo vroče v vrtcu. Mislim, da je ok oblečen.

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 9:07:53   
rija
včeraj sem mu dala 4 plastno...bodi, majčko, flis in pa anorak ala dežni plašč, ki ga ne prepiha....pa se mi je zdelo ok.

žab še ne bom oblekla, raje podložene hlače in dokolenke.

je pa danes tak veter, da resno premišljujem o bundici, taki tanjši....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 9:33:32   
Anonimen
Na današnji dan ja,že zimsko obelečen.Žabic ne,saj jih sploh ne dajemo čez zimo,tajnšo majco z dolgimi rokavi,tajnšo felpo,in bundo,ki pa ni puhovka,ampak prehodna.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali jim daste že bunde?
22.10.2007 9:39:13   
piščanc
starejša je šla v zelo topli jopici in čez anorak. kape ne nosi, ima pa ogromno las. smo pa na poti v šolo videli že kape in rokavice ter kapuce, ker je zelo mrzlo pihalo. pa seveda žabe in kikla - je pa zelo topel otrok.

mali je imel brezrokavnik iz flisa s kapuco in čez bundico pa dokolenke.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?