|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimska poroka
12.8.2010 10:38:28   
Greenie
Pozdravljene!

Midva sva se odločila, da se poročiva pozimi (meseca februarja). Všeč nama je zimska idila, nezasedenost lokacij in to, da bo poroka nekoliko drugačna od klasičnih spomladansko-poletnih porok. Zanimajo me izkušnje tistih, ki ste se poročile pozimi, na kaj moram biti pozorna. Vremenu se menda že da prilagoditi user posted image

Se je morda katera poročila v Bohinju na jezeru?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zimska poroka
12.8.2010 10:42:41   
Klemy82
user posted image joj, jaz sem bila samo na eni zimski poroki, še kot otrok, pa edino kar se res spomnim, je to, da nas je zeblo kot pse in tudi na poročni sliki se vsi držimo, kot da bi nas kdo tepel.user posted image Cerkev ni bila ogrevana, obred pa dooooolg in smo primrznili na klopi, sploh kakšne gospodične v ne preveč zimskih opravah. Tako da le poskrbi, da boš imela ogrevane vse prostore, kjer boste. Drugače pa zna bit zelo lepo in romantično, ja.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zimska poroka
12.8.2010 10:48:42   
Greenie
Ne ne, saj cerkev itak odpade, ni za naju. Imala bi kratek obred na jezeru in potem žurat v gostilno. Fotografiranje bi opravila že pred obredom, da svatje ne čakajo predolgo na mrazu.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zimska poroka
12.8.2010 12:41:14   
naja17
Jaz sem bila dober mesec nazaj na poroki, kjer so imeli civilno na jezeru. Je blo ful lepo user posted image ...

Slikanje res opravita prej, ker se to ne da nikomur čakat, ne glede na letni čas. Edino pač tiste slike, ki bojo skupne, to se mal zoorganizirajta, ker ponavadi ni, pol se pa vsi lovijo, vsi bi bli na slik itd...

Glede tega, kolk bo gostom mraz, pač nej poskrbijo sami zase, sej vejo v katerm letnem času so, pa naj se pol na žuru preoblečejo, morda jih za vsak primer opozorita na to....

Lp

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zimska poroka
12.8.2010 12:57:44   
ajsek
Moja starša sta se poročila februarja (ampak že par let nazaj user posted image ).
Njima jo je vreme kar dobro zagodlo, ker je kakšen dan prej zapadlo ogromno snega in sta imela težave, ker je bila torta recimo naročena pri neki privatnici, cesto do nje je pa zamedlo.
Tako da je to moj nasvet. Logistiko poroke organizirajta tako, da bodo ceste "za ziher" (ziher v resnici nikoli ni) prevozne.

To, da eni pozimi v poletnih cunjah pridejo na poroko, je pa njihov problem.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zimska poroka
12.8.2010 13:36:47   
Anonimen
Sem bila na dveh zimskih in je bilo super. 
Obe sta bili v snegu in soncu, tako, da je bilo že kar malo pocukrano user posted image !
Edini problem je, da ti snežke ne pašejo k "beljaku"user posted image user posted image hahaha; se pravi, da te bo malo v noge zeblo, če boš hotela, da je vse stilsko.

Boš videla, da bo lepo, ti kar ostani pri zimski varianti. 

(odgovor članu Greenie)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zimska poroka
21.8.2010 15:17:52   
lola_J
Živjo!

Midva z možem sva se poročila tudi februarja. Imela sva ful srečo z vremenom. Bil je sonček, pa tudi malce snega je še bilo. Tako, da nam je bilo na sončku kar toplo. sicer potem zvčer, ko smo bili že v gostilni je pa zapadel sneg, ampak potem nas to ni več motilouser posted image če se obremenjuješ glede vremen je tako, tudi v mesecu maju imaš veliko smolo in imaš slabo, mrzlo vreme.
Jaz sem se pod obleko kar toplo oblekla (dvojne nogavice in še3/4 pajkice), tako da me ni zeblo. Vse ostalo je pa več ali manj enkao, kot pri vseh ostaih porokah. Je pa zasedenost gostišć manjša, tako da imaša več izbire.

Veliko srečo in veselja pri organizaciji porokeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zimska poroka
21.8.2010 21:43:43   
froschi

TUdi midva sva se poročila sredi decembra.Bilo je super, kljub temu, da je nekatere zeblo.Vsak zase mora poskrbeti.Mi bolj prija mrzlo, kot pa ta vročina.Pa še vsi so se noter držali(zunaj -10stopinj) in je bila prava fešta.Le pogumno!

(odgovor članu lola_J)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Barvanje las


Kako pogosto si barvate lase?

2x na mesec (3%)

1x na mesec (15%)

1x na 2-3 mesece (40%)

1x na 3-6 mesecev (17%)

manj pogosto (24%)


Število vseh glasov: 287

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!