|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka v Mb
23.6.2010 19:21:40   
lenček
Pozdravljene,
vem, da so bile podobne teme obdelane že nekajkrat, pa sem se med prebiranjem pra-starih forumov že čisto izgubila. Skratka, septembra se z dragim poročiva v MB, pa me zanimajo vaši predlogi za čim bolj simpl slavje. Sprva sva mislila organizirat piknik, pa ne najdem kake pametne lokacije, pa sva rekla, ajde, pa gostilna. Bo nas nekje okoli 45, vglavnem, razen staršev in babic, sami mladi, nekaj otrok,... Fino bi bilo, če imajo na voljo igrišče za miškoline, če so odprti in bo vreme lepo, pa bi bilo še najbolj krasno, če so pripravljeni na ruski bife cateringa na dvorišču. Hvaaaaala za odgovore. Aja, zaenkrat se nekak nagibava k Lešniku, samo se nam ni ratalo še nič zmenit.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka v Mb
23.7.2010 15:03:11   
maa2010
Lesnik v Brezju je super izbira, mi smo tam praznovali veliko r.d. in otroci so imeli vedno kaj za poceti user posted image

(odgovor članu lenček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka v Mb
23.7.2010 15:05:49   
maa2010
Drugace pa je meni tudi vsec na Pohorju, ampak se tudi jaz nisem nasla prave lokacije, ki bi vse to nudila user posted image

(odgovor članu maa2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka v Mb
26.7.2010 9:28:03   
Arwenko
Arena pod Pohorjem bi tudi prišla v poštev...imajo fajn igrala zunaj, pa hrana je zelo dobra po mojih izkušnjah. 

(odgovor članu maa2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka v Mb
26.7.2010 18:49:53   
aknela123
zapeljita se enkrat do starega kovača pod žavcarjem (na cesti mb - dravograd je tabla desno), pa poglejta, če bi vama tam ustrezalo. zunaj imajo ogromno igral in velik prostor za otroke.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka v Mb
23.8.2010 10:01:34   
lenček
Hvala za vse nasvete, dejansko sva se odločila za Starega kovača, zdaj stiskava samo še pesti za vreme. Zunaj je namreč super, notri je pač turistična kmetija z lovskimi trofejami in ostalo "navlako". Pri Lešniku so bili skeptični glede piknik variante, češ da ne vejo kako bo vreme, piknik se prestavi na travnik, kjer imajo neke bioenergetske točke,..., šefica je priporočala, naj se zmenimo kje drugje. In, ko že misliš, da je vse pod streho...., nastopi kopica novih težav ;). Trenutno se ubadava z glasbo, nihče ni ravno zahtevne sorte, glasbeniki me ne mikajo, o DJ jih nimam nobene informacije. Ma, kakorkoli, baje je trenba reči samo DA, ostalo se že poštima :). No, čez slabe tri tedno mi bo jasno :).

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?