|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zivljenje
12.6.2005 9:27:27   
m jana
Sprasujem se zakaj imajo nekateri moski otroke ce se temu niso dorasli??? Imava dva otroka. Odkar je hcera dopolnila 1 leto je imel ze dve aferi!!! Zadnjo z 17 letnico ki dela preko studenta skupaj z njim v sluzbi!
Skoraj sem znorela on pa veselo laze! Moski so p....:hudicek:!
Ne znam si predstavljat da bi se koga v zivljenju ljubila! Snoci sem sla ven in mi mizika tip ki plese s svojo punco! Halo, kaj je narobe s tem svetom?
Kje lahko dobim pomoc ce se odselim? Kje se urejajo te zadeve s skrbnistvom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zivljenje
12.6.2005 10:56:02   
Annny
Jana,
najbolje bo, da se pozanimaš na CSD- varstvo in vzgoja otroka (če se starša razideta) se urejata preko sodišča. Na CSD ti bodo vse zelo prijazno razložili.

Jaz bi ti svetovala, da čimprej greš.
Zelo mi je žal, ker je tako.
Verjemi, da niso vsi moški taki in da boš srečala takšnega, ki vaju bo obe imel zelo rad.

Srečno:rozica:

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zivljenje
12.6.2005 11:59:46   
Anonimen
Čimprej spokaj in odidi!!!

Veliko sreče ti želim.Prepričana sem, da je boš imela veliko več, če boš sama.:miska::miska:

(odgovor članu m jana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zivljenje
12.6.2005 12:08:01   
Anonimen
Tako je, ti pa res nimaš svojega ponosa, kaj? Vse za ceno tega, da ne ostaneš sama. Jaz sem raje sama, kot da vem, da se ded vlači okoli.:grrr:

(odgovor članu m jana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zivljenje
12.6.2005 12:26:01   
CatJa
"tako je" pisi v moski osebi, ker hudo dvomim, da si zenska!?

M jano boli prevara in verjamem, da nima vec zaupanja v partnerja. Ko zenske postanemo mamice smo se toliko bolj ranljive glede flirtanja in varanja. Ampak zakaj bi se zdaj do konca zivljenja mucila in se sprasevala kje hodi in kaj dela. Zaupanja ni vec. Suni ga v rit in ne bodi tako crnogleda. Tudi zate se bo nasel posten, ljubec moski.

Tako je, ti pa si se ocitno ze vdal/a v usodo - "moski bodo lovili celo zivljenje in nikoli ne ves ali ti tudi naslednji ne bo tega naredil."
Ves kako pravijo? UPANJE UMRE ZADNJE!!!

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zivljenje
12.6.2005 12:46:01   
Primoza
Razkorak med tem, da pogleda drugo in da sex-a z drugo je precejšen, se ti ne zdi???

Annnny je čisto prav rekla. Takega čudaka se ne da prevzgojiti na bolje, samo slabšalo se mu bo.

To, da ima razmerje s pripravnico ob dveh otrocih doma je višek, ki si ga ne sme dovoliti nobena ženska.

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zivljenje
12.6.2005 12:54:49   
Gina
Če si v nekem odnosu zadovoljen, če se dobro počutiš, če ti je fajn z nekom biti, potem ti na kraj pameti ne pade, da bi šel z eno, enim seksat. Čisto nekaj drugega je, če koga pogledaš. To je nekaj čisto brezpredmetnega, ni pokazatelj odnosa med dvema človekoma. Vsak kdaj pogleda še koga. Kako lahko kdo zagovarja to, da nekdo drugega vara, mi ni jasno. Pa še to, da ga zagovarja na način, pač ni dovolj razumsko mislil. Halo! Pa kaj je z ljudmi danes? Seveda ni mislil, ker je stvar čisto preprosta. Doma mu ni fajn ali pa je tako otročji, da ni pripravljen imeti familije, se mora še zgonit.
Samo eni materi z dvema otrokoma pa res ni treba tega prenašat.
Čim prej stran! Hvala bogu, da se spoštuješ. Na CSD vprašat, kaj lahko narediš, pa svojo družino in prijatelje, če ti lahko kdo pomaga.... Jaz te čisto razumem. Sem bila na istem.:rozica:

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zivljenje
12.6.2005 12:57:24   
CatJa
"In res je: upanje umre zadnje!!! Upamo pa vse življenje."

Se pravi, ce bi se tvoj vlacil naokoli, bi do konc zivljenja upala, da se bo vrnil k tebi?! Mislim, .... adijoooo!

In tudi iz mojega posta ni nikjer razvidno, da bi govorila o kakih :pujs: ali podobnih zivalih :zmeden2:
Sem spoznala ze zenske, ki so bile vecje :pujs: kot vecina moskih, ki jih poznam. Tako, da .......

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zivljenje
12.6.2005 13:23:54   
Vesna
nimam besed,upam da se ga čimprej rešiš.Ker mu bo bolje tebi in njemu ce bo sam.Srečno

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zivljenje
12.6.2005 17:51:28   
m jana
Prav imate!
Najbolj me skrbi za otroka! Trenutno sovrazim sebe in cel moski svet!
Ne vem kje naj najdem moc da grem skozi vse ker sem totalno na tleh!
Ce bi bili samo moski taki prasci se to ne bi dogajalo!

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zivljenje
12.6.2005 18:00:56   
CatJa
m jana, upam, da imas kaksno prijateljico, ki ti v teh trenutkih stoji ob strani. In nikar se ne sovrazi, tudi otroci te potrebujejo!

:rozica: :rozica: :rozica:



(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zivljenje
12.6.2005 21:46:51   
Pupica
Mežikanje je ena stvar, kaj več kot pa druga.
Prvo opredelujem tako, ma da ga jaz vidim mežiknit drugi bo ob oko:)-:)-:)-:)-:)-Pa to sem mu tut povedala!Lahko mežika in gleda, zarad mene tut bulji, ko mene ni zraven, ko sem pa jaz ob njem , ma da ima oči samo in edinole zame:)-

Kaj več, ne pride v poštev, ker tu pa se toleranca konča!
:hudicek:

Seveda pa se ne smeš sovražiti, ker nisi nič ti kriva, pa še otroci te potrebujejo!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zivljenje
13.6.2005 11:31:28   
karmy
mogoče je "tako je" spremenila spol in zato lahko govori da gleda čez moške oči in čez ženske... :)-:)-:)-

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zivljenje
13.6.2005 11:42:56   
baguSka
:)-:)-:)- mogoče je pa dvospolnik

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zivljenje
13.6.2005 12:26:35   
Anonimen

Nekdo, ki nekomu obljubi zvestobo... je bilo zapisano?

A je to kao vrednota.. je to nekaj ker je za vas v redu?
A obstaja se vecja zalitev za dva, ki se imata rada, kot da eden od drugega pricakujeta, da si bosta obljubila zvestobo?
Kaj jim ni tole cist jasno? Zakaj se sploh porocata, ce padata na taksne nizke udarce druzbe?
To pomeni samo eno.. Ne zaupata si... zato hoceta obljube, da se bosta kasneje, ce bo slo kaj drugace lahko bolj sovrazali.. in ce se lahko potem sovrazita.. potem se itak nista nikoli ljubila.. ampak sta ljubila samo svojo predstavo o pratnerju.. Ko je postala razlika med predstavo in partnerjem.. prevec ocitna, se oci pac morajo odpreti in potem ljubezen do predsatve izgine.
In potem si ljudje izmislijo neke bolocine, ki niso razlozljive po nobenem fizikalnem ali ezotericnem zakonu.
Cudno je tole..

Noo.. dobro pa je to, da zvestobe drugemu itak ne mores obljubiti.. lahko jo le sebi! In tudi prevarati ne mores drugega.. tko, da brez panike..

(odgovor članu m jana)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zivljenje
13.6.2005 13:11:05   
Mijavček
Oj,

jaz bi na tvojem mestu zapustila tega tipa, ker me ne bi bil vreden. jaz že ne bi čepela doma in vsakič, ko ne bi vedela 100% kje je, tuhtala, če ni mogoče z drugo. To ni nobeno življenje in ni primerno okolje za odraščanje otrok.
Ne obupaj nad vsem moškim svetom. Če sta v razemrju oba zrela in se znata pogovarjat tudi v kriznih momentih, potem skakanje čez plot sploh ni predmet debate. Verjemi.

varanje je odraz nezrelosti (kot si že sama ugotovila)in nezadovoljstva z nečem v življenju (ni nujno, da si to ti). Ker pa tip ni sposoben reševati svojih težav na drug način, pade v objem drugi, ker misli, da se bo potem počutil bolj "dec". isto velja za ženske ki varajo.

Srečno!

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zivljenje
13.6.2005 13:27:35   
Mijavček
tako je...
No, vsak ma svoje mnenje.
Jaz pač tega ne toleriram. In tudi veliko manj kot dejanski skok čez plot ne toleriram, ker to, če ne dugega, pomeni, da me partner ne spoštuje, in nekdo, ki me ne spoštuje ne more živet z mano. Sem pa že raje sama.

Sem pa podobno kot "tako je" razmišljala, ko sem bila v prejšnji zvezi in sem bila jaz tista, ki je pogledovala čez plot... čeprav sem mislila, da je moja zveza super, .. (evo, poznam tudi to stran) ampak izkazalo s eje, da ima vse svoj razlog, zdaj v novi zvezi mi kaj takega sploh ne pride na misel. kako to?

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zivljenje
13.6.2005 13:29:37   
Primoza
Govorite iz svoje osebne izkušnje, da se to da?

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Zivljenje
13.6.2005 16:02:26   
mamsi
"Še ena", se pravi, da moški skoči čez plot, če doma ne štima. Se pravi, da je ženska kriva, da je prevarana?? Da je moški poskrbel samo za svojo rit al pa raje jajca, namesto da bi probal rešiti problem in je zato odgovorna ženska?? Daj no daj.

In tjazy, če praviš, da je ljubezen to, da lahko počne vsak samo kar njemu paše, zakaj potem obstajajo vrednote kot so spoštovanje, zaupanje,... Če prav razumem tvojo teorijo ljubezni "zakaj bi gledali še na koga drugega in kako se on počuti, če pa zlahka podremo vse vrednote da lahko delamo samo to, kar nam najbolj ustreza in se ne oziramo na nikogar?" Saj razumem brezpogojno ljubezen, ampak samo do svojega otroka. In če že ne zaradi partnerja, ne prevarajmo zaradi otroka, ker on ima rad mamico in očka, in je navsezadnje prevaran tudi on, če se očka odloči za malce bolj mično mladenko in kar naenkrat je družina razbita. Otroku razloži brezpogojno ljubezen vsepovprek, potem jo bom pa tut jest razumela:).

Saj mogoče se pa tut sama motim, ampak to je moje mnenje.

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Zivljenje
14.6.2005 7:45:06   
Anonimen

Ne razumes prav.. mojo teorijo ljubezni.. ker tega kar si zapisala, nisem nikjer napisal..

Sem pa napisal v smislu, da ce moras paziti da ti partner ne bo nekam zbezljal.. in ce moras kreirati neke obljube.. ki ne pomenijo nic.. ni to nobena ljubezen. To je ekonomicnost in koristoljubje, da lazje zivis v tem trapastem sistemu.

Bom kasneje naprej... Morm it!

(odgovor članu m jana)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Zivljenje
18.6.2005 10:16:22   
BigWhale
Evolucija.

Zenska ima eno jajcece in ga mora skrbno cuvat in pazit komu ga bo dala. Moski ima pa milijone semencec in vazno je samo to, da jih cim vec raztrosi naokoli. Za nadaljevanje vrste.

Moski ne rabi razloga, da skrbi za raztresanje. Je pac moski.

Tisti, ki pa tega ne pocne je pa uspesno nadaljevanje evolucije, ki sili odrasel primerek vrste, da naredi se kaj vec, kot trosenje in namesto tega skrbi za prezivetje mladica, ker se to na daljsi rok bolj obnese.

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?