|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zlaganje plenic
31.5.2005 15:11:28   
Tiamo
..me je malo :ups: sem na ušesih sedela v materinski šoli.


Mi katera prosim pove kako se pravilno zloži plenico?:)-:)-:)-

Hvala

Tia74
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zlaganje plenic
31.5.2005 15:26:11   
Talči
Rabiš eno povijalno in tri tetra.

Povijalna je za zunaj, za na vrh, ker se zaveže.
Ena tetra se potem nanjo zloži v zmaja (dve konici nasprotni skupaj in zgornji rob dol).
Naslednja se 2x preloži po dolgem, da dobiš trak, ki ga potem še preložiš,da paše v zmaja.
Tretja je isto kot druga, samo glej, da robove noter obrneš, da ne bodo direktno na ritko žulili.

Če pa imaš plenice za enkratno uporabo, pa lahko tretjo tetra izpustiš.

Poviješ pa tako, da je rob zmaja pod pazduhami in da kolena obvezno gledajo ven.

Bo šlo?

Talči

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zlaganje plenic
31.5.2005 15:35:34   
Tiamo
bo šlo,

hvala, samo malo pomoči sem potrebovala...si mi osvežila spomin


Lp

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zlaganje plenic
31.5.2005 15:38:03   
Talči
Še imaš čas malo vaditi. Jaz sem tudi.
Sem poiskala eno svojo staro pupo (dojenčka) in previjala in oblačila, tako kot so rekli v šoli za starše.
Je fajn, probaj!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zlaganje plenic
31.5.2005 15:44:32   
valentina.

kaj ne pride povijalna, ena tetra in ena za 1kratno (če ne pa 2 tetra?). Ojej, pa sem ravno mislila da znam :ups:!?

LP

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zlaganje plenic
31.5.2005 15:59:08   
sky
Ja, Talči že obvlada stvar:bravo:! Jaz sem plenice ravno včeraj zlikala, pa me je ful mučilo kako jih naj zložim, da bo čim bolj priročno8). Pol sem jih pa kar tako, da so šle ravno prav v omaro, ker povijat pa itak še ne znam:zmeden:. Moja mala se mi že kar smili:ups:. Mislim, da me bo počasi začela panika grabit, kako bom jaz to zvozila:(. V familiji ni bilo nikjer blizu kakih malih :duda:, predlanski 1.september pa smo dobili mini nečakinjo (2000g, 46,5 cm, pa si je do novega leta sploh nisem upala prijeti :(().
Moj:love: je ravno zadnjič rekel (mislim, da kar na račun obeh)."To bo še hec!":ups:

LP,
Saša

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zlaganje plenic
31.5.2005 16:15:05   
Talči
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=42423&msg=430274&idk=85

Tu so moji zapiski iz materinske šole, če je slučajno katera spregledala. Je tudi nekaj o previjanju in negi.
Veselo na delo!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zlaganje plenic
31.5.2005 20:49:22   
NinaŠ
:zmeden: jaz nikoli nisem 2 tetra uporabljala - vedno le eno in čez povijalno (spodaj seveda pampersko), pa tud nihče mi ni nikdar rekel, da naj bi bili dve (niti v porodnišnici niso tako delali zjutraj ko je bila nega, niti babica ne) :zmeden2:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zlaganje plenic
31.5.2005 22:51:16   
Pilar
Isto kot pri NiniŠ....tako, da mi ni čisto jasno o čem pišete...tri tetra plenice?????

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zlaganje plenic
1.6.2005 7:12:31   
Talči
Tako so nam aprila povedali v šoli za starše v MB porodnišnici.
LP
Talči

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zlaganje plenic
1.6.2005 11:28:17   
Eca
Ja, nam so tudi v mesecu maju v MB porodnišnici povedali 3 tetra plenice - široko povijanje , prve 3 mesece.

Lp, Eca:sloncek:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?