|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmagovalke
16.11.2007 10:01:15   
KIKI****
Javite se punce ki ste shujašale za 10, 20, 30 kg ali večuser posted image  če vam je ratalo. Napišite zakaj ste se odločile za dieto, kao ste hujšale, kako dolgo, dajte kak nasvet, pa dobrodošle so slikce!!!!!!!!!

Da vas vidimo zmagovalkeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmagovalke
16.11.2007 10:06:20   
lukec
Prejšnji teden sem zaključila 90-dnevno ločevalno in sem shujšala za 15 kilogramovuser posted image . Za to sem se odločila, ker se je moja teža začela nevarno bližati tisti na koncu nosečnosti in sem si rekla, dovolj, črta ... 
Sem goljufala vsaj enkrat na teden, sadnih dni pa sem se držala. Sedaj sem na naslednjih 90 dneh in ločujem pri vsakem obroku (no malo tudi pogoljufam, tako za dušouser posted image ), do 12 jem sadje. Zaenkrat se držim. Upam da izgubim še kakšno kilco.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmagovalke
16.11.2007 10:08:38   
KIKI****
lukecuser posted image user posted image user posted image

in kako se počutiš-verjetno fenomenalno kaj. Kaj pa konfekcija se ti je zmanjšala? kej opaziš največjo razliko na sebi?

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmagovalke
16.11.2007 10:20:29   
Janya
Jaz sem shujšala v štirih mesecih 12 kg, nisem pa imela nobene prav posebne diete ala 90dnevna ali kaj podobnega.
Prav smešno pa sem začela hujšat. Male so odkrile tehtnico in se jim je fino zdelo kako številke migajo user posted image , pa so me nahecale da sem mogla tudi sama stopit gor user posted image , česar sem se prej izogibala. In me je skoraj na rit vrglo: 69 kg.
Pa sem si rekla dost je, pa sem začela manj jest. Večerja ob 6 zvečer potem pa nobenih grickalic, do dvanajstih ne jem nič samo veliko pijem 1,5 litra sigurno, popolnoma sem se odpovedala sladkarijam, jedla sem pa veliko zelenjeve in sadja.Nikoli nisem bila lačna, ker sem se vedno najedla solat raznoraznih.
Tako da sem prišla iz konfekcijske številke 40 na 36 in občutek je fenomenalen. user posted image  user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmagovalke
16.11.2007 10:29:19   
lukec
Počutim se super, si pa želim še malo v minus. Konfekcija je šla dol za dve dobri številkiuser posted image . Našla sem stare kavbojke iz gimnazije in jih lahko oblečem, sicer na tesno, ampak jih zapnem.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zmagovalke
16.11.2007 10:42:18   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Janya

Jaz sem shujšala v štirih mesecih 12 kg, nisem pa imela nobene prav posebne diete ala 90dnevna ali kaj podobnega.
Prav smešno pa sem začela hujšat. Male so odkrile tehtnico in se jim je fino zdelo kako številke migajo user posted image , pa so me nahecale da sem mogla tudi sama stopit gor user posted image , česar sem se prej izogibala. In me je skoraj na rit vrglo: 69 kg.
Pa sem si rekla dost je, pa sem začela manj jest. Večerja ob 6 zvečer potem pa nobenih grickalic, do dvanajstih ne jem nič samo veliko pijem 1,5 litra sigurno, popolnoma sem se odpovedala sladkarijam, jedla sem pa veliko zelenjeve in sadja.Nikoli nisem bila lačna, ker sem se vedno najedla solat raznoraznih.
Tako da sem prišla iz konfekcijske številke 40 na 36 in občutek je fenomenalen. user posted image  user posted image


user posted image user posted image  tudi tebi

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmagovalke
24.11.2007 19:50:59   
eva1
zaenkrat je šlo dol 16 kg-v 2.5 mesecih, ampak jim imam še vedno veliko preveč...ubistvu pa sem se po 1000x predelanih dietah(ločevalna...) ki ne samo povrnile vse kg, ampak sem se po njih še več zredila odločila za tisto-zdravo življenje-ubistvu sem se odločila in se priključila skupini ki hujšamo pod zdravnikovim nadzorom! meni je super, lahko vse ješ, ni potrebno neke posebne diete, kosila kuham za vse isto...vso hrano sem omejila-količinsko, sladkarije si dovolim 1x na teden(recimo nekaj malega), večerje res lahke do 19h, 4-5x na teden  hodim po 1h(hitra hoja)+trebušnjaki(čeprav sem sedajle čist zabluzila zanjih 14 dni, ker sem imela tamalo bolno), ampak morm spet začet, ker prav pogrešam! No ja cilj je do poletja izgubiti še 20 kg! Upam,da mi bo uspelo in da bom kg potem obdržala!
pe čestitke vsem ostalim za izgubljenje kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmagovalke
24.11.2007 21:39:50   
MID
Punce,kaj naj rečem-vsa čast vamuser posted image .Upam,da bo tudi mene enkrat zadela ena"strela" in da bom začela tudi sama bitko z mojimi kilogrami!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zmagovalke
24.11.2007 21:50:04   
Miss Piggy
Enkrat cca 30, drugič cca 20 kg. 

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zmagovalke
25.11.2007 12:11:17   
Ženkica
Pred cca 6-imi leti shujšala cca 27 kg v enem letu (sistem manj žri, pa velikooooooo telovadbe + na splošno spremenila način življenja); drugič pa letos in sicer za cca 14 kg-jev (po porodu); sedaj imam med 59 in 60 kg-jev, sem si rekla da čez 60 ne smem user posted image in zaenkrat mi kar uspeva, ampak FULL pazim kaj in koliko jem ter veliko telovadim in se gibam. Kaj bo ko začnem po novem letu spet v službo hodit, pa raje ne pomislim.

Niti pod razno si ne dovolim več, da bi bila debela, ker vem, da bi bila totalno nesrečna in ker vem, kako fino je, ko se človek dobro počuti v svoji koži. user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
25.11.2007 15:44:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zmagovalke
25.11.2007 17:07:35   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Vsem čestitke, še posebej pa tebi Ženkica user posted image user posted image user posted image , mislim, da si zaslužiš res velik aplaus. Od kje ti moč?Sem v albumu pogledala in prav dobro zgledaš, e morem verjeti, da si kdaj imela toooliko kg več.  Jaz ne vem, kako naj si vbijem v glavo, da moram nehati in shujšti. 


Jaz sem se enostavno ZARES ODLOČILA čez noč - brez posebnega razloga; kot pravjo, naredi en KLIK v glavi in to je to.  Res je tudi, da sem bila pred tem prava lenoba, nič nisem telovadla, ni se mi dalo peš niti metra, samo jedla bi.Še vedno full rada jem, ampak se ne počutim dobro če nisem malce  bolj fizično aktivna, s  čemer uspem obdržat tudi postavo in  na splošno dobro počutje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?