|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:05:04   
andrej77
Pred tremi dnevi je draga, ker ni bilo tete :hudicek: nič na obisk, naredila nosečnostni test, pa ne CB ampak Yes or No..in pokazal je :modri:. Potem pa sva šla v lekarno še po CB, da se zares prepričava... danes zjutraj pa spet... ponovi vajo...in kaj se zgodi...v tistem okencu, kjer se pokaže +, se je najprej narisala črtica vodoravno in nekaj časa sta bili črtici ( z uno, ta drugo, v drugem okencu) vzporedni...čez kako minuto, dve pa se je na spodnjem, večjem okencu narisala še druga črtica ampak zelo svetlo..ni taka, kot drugi dve, je pa vidna...tako, da je nekako bil +. :zmeden:

Kaj menite..smo ali nismo noseči...prosim za odgovor, ker zdaj pa res ne vem :zmeden2::zmeden::(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:06:10   
Čiračara
:bravo:Mislim, da je to to:bravo:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.4.2005 9:07:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:08:20   
Mina1
Skoraj mislim, da bi morala biti tvoja draga nosečka srečka;), je pa res, da je CB daleč najbolj zanesljiv, tako da:zmeden:

Če ne drugače, bosta morala v šoping po nov CB in "ponovi vajo".

Držim pesti za vaju;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:11:02   
anckabancka
Tudi pri meni je bila druga črtica komaj vidna in sem šla nasledji dan po romed test. Pokazal je nosečnost. :)

mislim, da vama je uspelo! :bravo:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:11:45   
cicido
Pri meni se je pokazala samo navpicna crta namesto plusa, kar je na koncu pomenilo, da sem noseca ze vec kot 2 tedna. Sedaj sem ze v 32 tednu.
Pa srecno!

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:16:55   
monči
seveda ste:bravo::bravo:
tudi pri meni se je pokazal bolj šibek plus

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:23:56   
baby23
Včeraj sem klicala k svoji G in povedala, da sta meni že dva testa CB sicer pokazala +, vendar ne takoj, šele po nekaj časa ( beri cca 1 ura) in da sedaj ne vem, ali sem ali nisem.
Pa me je potolažila, da je ravno prejšnji teden bil pri njh zastopnik za CB in povedal, da je v lekarnah serija testov, ki so malce slabši in imajo nizek prag zaznavanja nosečniškega hormona. Torej, če je + je :nosecka:.

Čestitke!!!:bravo::bravo:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:24:04   
Sara3
Tudi jaz mislim, da je tvoja :love: :nosecka:. Da ne boste v dvomih pa mogoče naj naredi še en test.
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:45:57   
Grascakinja
Andrej77, če nisi siguren, pa imaš digitalca, lahko fotkaš rezultat pa naložiš sliko tukaj v svoj album - ti bo potem ekipa izkušenih še vizualno potrdila, a je res a ne. Ne hecam se, tudi to smo že počele.

Sicer pa mislim, da po dveh testih ni več kaj za razmišljat, ampak vama lahko samo še ČESTITITAMO!!!!:bravo::darilo:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:56:26   
Andy13
Andrej, tudi rahel plus na testu Clear blue pomeni nosečnost!
ČESTITAM obema! :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 9:57:49   
cmokec
Ja, sigurno je uspelo. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 10:04:56   
Dadi
Tudi jaz sem videla zelo rahel plusek...mislim da je to to. Čestitke.:bravo:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 10:32:29   
andrej77
Ma tudi na slikanje smo že pomislili....se pravi, da je najbolje, da kar pokličemo G?
Al naj greva še 1x po test? Kakega naj pa zdaj kupiva...po moje je tudi CB najbolj zanesljiv, zato sva tudi z njim ponovila, čeprav nama je gospa v lekarni, ko so začasno umaknili CB iz prodaje, zagotovila, da je Yes or No enako zanesljiv...
Živčki delajo...na obrate

Hvala za nasvete in odgovore...sporočimo, kako se bo odvijalo dalje in..če smo ali ne :nosecka:...

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 10:38:34   
Rozalija
Kaj boš metal denar stran, če je + je +. Raje kupi nekaj za mulčka, ali pa kupita romed (če rabita še en +), je isto zanesljiv pa še dosti cenejši je (300-400sit).

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 10:44:30   
Anonimen
Jaz še vedno mislim, da je najboljš vedno kupit dva testa!
Na enega se polula on, na drugega ona...če se razlikujeta potem ste noseči :bravo:

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 10:54:11   
Amoss
Hahaha.
Andrej čestitam, kolegica me je pred 3 tedni klicala z identičnim vprašanjem.
TO JE NOSEČNOST.
Pa tudi pri meni je bilo podobno in poglej me zdaj še komaj sedim za računalnikom ker imam takšen trebuh.
Misliš da mogoče nisem in naj raje še naredim en test=?
Kr k G.
Kateri otrok pa je to?

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 11:20:06   
andrej77
Prvi.. :ups:, sej zato pa je tolka "panika" oziroma nevednost okoli tega.. je..:modri:pa ni...:modri: pa je... pač za obadva je nekej novga, verjetno se bomo še večkrat na forumu srečal, k bova z mojo drago :love: imela kaj za vprašat... za kakšen nasvet

...sem pa dal v album sliko tiska "famoznega" clearblue-ja, upam da bo kaj videt

pol pravte d bo treba :darilo: in :rozica: :rozica: :rozica: za mojo drago

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 11:28:40   
tina_klementina
:bravo:
Definitivno pozitivrn. Prav tako je zgledal moj, in sem zdaj v 5. mesecu.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 11:34:03   
pika**
150% pozitivno !
Tudi moj prvi je bil takšen, pa nisem verjela. Kupim še enega čez teden dni - ponovno enako.

In danes :sloncek::sloncek::sloncek: končujem 35. teden in uživam v brckah našega:duda::modri:.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 11:53:26   
Grascakinja
Čestitamooooooooooooooooooooooo :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:!!!!! Definitvno pozitiven, ker je važna NAVPIČNA črta (vodoravna se pokaže v vsakem primeru), ki bolj temna skor nemore bit!
Bravooooo:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:!!! Zibal boste!!!!!
Kar se pa nasvetov tiče, smo tle na RR zmeraj pripravljeni pomagat in odgovarjat, tako da se nama kar pridružita, magari samo za kak brezvezen čvek!
(Ti pa zdaj hitr po :rozica:za svojo :nosecka: laufaj, ati!)

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 11:56:04   
rozi81
100000% pozitiven. Sem klicala na Krko ker tut men ni blo nič jasno. Čim je navpična črtica tako vidna kot pri vama je sigurno :nosecka:. Ker vodoravna se naredi če samo v vodo pomočiš. Besede gospoda na drugi strani telefona (strokovnjak za CB).

Ja kaj na rečm:

ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!

:bravo::sloncek::bravo::sloncek::bravo::sloncek::bravo::sloncek::bravo::sloncek::bravo::sloncek::bravo::sloncek:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 11:59:01   
mujcek
Čuj ta navpična, ki kaže da je nosečnost se meni ne zdi samo rahla ampak močna črta, razen če si s kakšno fotomontažo naredil bolj močno :)-

Ja dobila bosta :duda:, po moje drugi test ni potreben, razen če se je ta navpična črta pokazala po 10 minutah, če pa prej potem pa ni dvoma :)

Čestitke :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 12:07:15   
AKŠ
tudi jaz sem imela tisto ta drugo zelo rahlo, pa sem sedaj noseča že dobrih 13t....


četitke obema... :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 13:03:53   
andrej77
torej..je to to...torej..uau..očka bom...:sloncek:
Drage dame, hvala za vsa navodila in da ste me rešile te zmede...drugače pa smo v pon. že naročeni na pregled...dotakrat pa živčki na obratih..oboji..

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?