|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znamka WENICE
22.11.2007 14:53:52   
smigli
POZDRAVLJENE sotrpinke! user posted image
Pri nas v N. Gorici so odprli novo trgovino z otroškimi oblačili znamke Wenice, pa me zanima če to že kaj poznate, če je dobra kvaliteta, cena itd. ?

v naprej hvala za odgovore in lp user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znamka WENICE
22.11.2007 15:13:01   
mojčca
Mi imamo kar nekaj oblačil te znamke in so super kvalitete.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znamka WENICE
22.11.2007 15:31:58   
Noel
Tudi jaz sem s to znamko kar zadovoljna. Me pa zanima kje v Gorici je ta trgovina. Lp

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znamka WENICE
22.11.2007 17:15:09   
mala račka
luštne stvari imajo, sam jih ne smeš sušit v sušilcu. če te to ne moti ... 

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znamka WENICE
22.11.2007 20:44:09   
tiat
Tudi mi večkrat kupimo to blagovno znamko. Sploh spodnji deli trenerkic so super. Je pa ta trgovina tudi v Celju.

Ciao.

_____________________________

TO JE TO

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znamka WENICE
22.11.2007 21:08:10   
mojsoncek
Ja, marsikaj se da dobiti pri njih. Mene edino moti to, da se oblacila lahko perejo samo na 40 in da se jih ne sme susiti v susilcu. No, brez susenja se gre, ampak kaksen trdovratnejsi madez gre pa tezko ven pri 40 stopinjah.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu tiat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znamka WENICE
23.11.2007 10:29:52   
smigli
Hvala punce! user posted image


Noel, trgovina je v bližini KBM-a, tako je pisalo v reklami.

Ma kaj so ta oblačila sintetična, da jih lahko pereš le na 40 stopinj? to pa res ni fajn.
lp

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znamka WENICE
23.11.2007 11:06:15   
Beti S
Mi mamo tudi nekaj majčk in hlač pa smo zadovoljni. Sam za primerjavo v Ajdovščini sem prejšni teden kupila majčko na črte, vel 110 cm in sem dala 9,90 €. Tako da boš lahko primerjala z NG.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znamka WENICE
23.11.2007 11:14:10   
Felicity
A ma ti smigli si z Gorice? Pridruži se nam kdaj k debati S Primorska, če češ, seveda.user posted image debata

Jaz v trgovini sicer nisem še bila, je pa na Kidričevi 16 (zraven otroškega oddelka od Manufakture).

Prejšnji teden so jo odprli, ne?

lp

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znamka WENICE
23.11.2007 11:28:13   
mala zirafa
v Soči prodajajo cunje te firme.So še kar ok.Jaz pa sem sušila v sušilcu, samo malo se stisne, kot vsa ostala roba.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znamka WENICE
23.11.2007 13:57:49   
arielca
Meni so OK! Imajo pa malo večje številke, kvaliteta je pa dobra.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znamka WENICE
27.11.2007 11:10:56   
sonchica

IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Meni so OK! Imajo pa malo večje številke, kvaliteta je pa dobra.



se podpišem user posted image

_____________________________



(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Znamka WENICE
27.11.2007 11:42:45   
honey
Oblačila so kvalitetna, čeprav imajo tudi svojo ceno - plačaš kvaliteto. Je pa tako, da jaz oblačil, ki so nova, nikoli ne sušim v sušilcu, dokler niso 3x - 4x oprana, potem pa zmeraj in se mi še nikoli ni nič skrčilo. Ravno zdaj sem dala Timov spodnji del trenirke WENICE v sušilca (sicer po pomoti), ampak niso šle nič skupaj. Tako da, je res kvaliteta.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Znamka WENICE
27.11.2007 13:50:54   
ajdaN
Hjauser posted image . Jaz sem dala eno majčko v sušilec, pa se je vsa slikica spacala (kar se drugje ne), pa še ena luknjica je ratala, tko da...user posted image . Jaz nisem preveč zadovoljna.

Res da naj ne bi dal v sušilca, ampak pri nas gre v sušilca vse od A do Ž, pa ni nikoli problema.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Znamka WENICE
2.12.2007 14:36:34   
janjja
Tudi pri nas je ta trgovina, mi imamo veliko od Wenice. Že prej sem v Celju kupovala, zdaj pa sploh ko je pri nas. Zelo zadovoljna. Lepe cunjice čeprav kar višji cenovni razred ampak cena je primerljiva s kvaliteto.user posted image

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Znamka WENICE
9.2.2008 15:04:32   
tropical
Kje v Novi gorici je tale trgovina?

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Znamka WENICE
13.2.2008 23:18:47   
tropical
user posted image Danes sem bila v tej trgovini v Novi gorici in imajo zelo lepe cunjice za otroke. Pa še poceni.user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Znamka WENICE
17.2.2008 23:28:15   
Peli
Jest mam kar nekaj cunjic te firme in vse svetle perem na 60, pisane pa na 40°, vse gre direkt v sušilec, je pa res da so ble malo večje kupljene, tako da ne vem al so šle skupejuser posted image , v glčavnem so še vse cele, pa tud zaprale se niso.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Znamka WENICE
18.2.2008 10:05:32   
Gordana-3
jaz sem bila zadnjič v ms v tej trgovini, pa mi ni bilo nič všeč user posted image . vse je bilo tako roza in podobnih barv, pa same neke rože, metuljčki, volančki ...

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Znamka WENICE
18.2.2008 23:05:47   
shooo
 a sem jaz čudak ali kaj?
v glavnem mi ni všeč izgled (to je sicer čist subjektivno) a tudi ko sem našla kaj primernega sem se vedno razočarala. zadrge so se zvile, majčke raztegnile, potiski sprali...
potem že rajši kupim stvari v zari in hm in jih pere na višjih temepraturah ter sušim v sušilcu...
mogoče sem pa samo imela smolouser posted image

lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Znamka WENICE
6.11.2008 12:49:20   
pepina
Sem bila sama tudi v ms v tej trgovini. Lepe stvari za punčke, za fante pa slaba izbira, pa še nepregledno in nametano je bilo. Sem za darilo kupila nečakinji majčko s perlicami in se je tam kjer so perlice skrčilo, ostalo še kar preživi. Moraš kupiti 2x večjo številko, pa potem nekako zvoziš. Cene so kar visoke, za kakšen rojstni dan še gre, kaj več pa že več ne. Škoda, da so prodajalke tako vsiljive, da ponujajo tisto kar ne rabiš, pa še sama nisem smela vzeti v roke, ampak mi je prodajalka od daleč pokazala. Moram preveriti še MB ali pa grem rajši kar v Vögelle po Tik Tak ali v H&M, so vsaj bolj prijazni, pa za fante je večja izbira, za punce pa itak ni nikjer problem izbira.

lp, pepina 

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Znamka WENICE
7.11.2008 5:46:18   
Čriček
Jaz hodim na V rhniko zelo zadovoljna drugače pa nobenih cunj za hčerkico ne sušim v sušilcu.Večkrat imajo tudi akcije -50 za izdelke s srčki.

(odgovor članu pepina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Znamka WENICE
7.11.2008 13:39:25   
kaya2007
Ma kaj so ta oblačila sintetična, da jih lahko pereš le na 40 stopinj? to pa res ni fajn.


ne, niso sintetična. saj če kupiš obleke v chiccotu, benettonu, okaidiju itd. tudi piše, da se pere na 30-40 stopinj in da niso za v sušilca. mi peremo samo na 40 in grejo fleki v 99% ven. imamo pa tudi eno majčko wenice (več ne, ker je trgovina v LJ na čisto zgrešeni lokaciji) in je super!

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Znamka WENICE
7.11.2008 15:18:00   
zita
jaz sem lani kupila za fantka eno trenirko (jlače in zgornji del s kapuco). Kvaliteta odlična, perem na 60  stopinj, sušilca ne uporabljam. Letos sem mu spet kupila 2 trenirki.
Če primerjam s kvaliteto spodnjih del trenirk iz ZARE... te so po parih prajih čisto zmuckane, medstem ko se venice celo leto prala  in ni nibenih "muck"
Jaz priporočam, je pa res da je malo dražje."

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Znamka WENICE
17.2.2009 21:25:56   
klavdy75
Znamko Wenice kupujem že vrsto let in sem z njo zadovoljna. Kvaliteta je dobra, če veš prati (kar ene ženske očitno ne vejo in ne ločujejo, saj perejo jeans z spodnjim perilom - med te štejem vse, ki kritizirajo kvaliteto) se ne raztegne, pa tudi ne skrči, pa barve tudi ostanejo take kot so. Kot stalen kupec že vem na katerem oddelku iskati, saj so mi prijazne prodajalke razložile sistem postavitve v trgovini. Vedno se rada vračam, saj vem, da bom prijazno sprejeta in postrežena.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?