|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobna pasta
11.8.2006 17:44:08   
Rubin.
Zanima me kdaj so pričeli vaši malčki uporabljati zobno pasto. Mi zobno ščetko uporabljamo že od prvega zobka, vendar brez zobne paste. Sedaj je stara eno leto, pa se razmišljala, da bi pričeli z pasto, da ji potem ne bo takšna neznanka oz. da je ne bi hotela. In kakšno zobno pasto uporabljate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobna pasta
11.8.2006 17:51:19   
Anonimen
V lekarni smo kupili pasto,ki se jo lahko uporablja od 3 mesecev že imenuje se pa first teeth.Zraven smo vzeli še gumo,ki ima ščetine,ki so jo nadeneš na prst in otroku zobe umiješ

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobna pasta
11.8.2006 18:59:09   
lstand
Mi začeli uporabljati zobno pasto nekje po prvem letu, do takrat samo z vodo in zobno ščetko. Takšno pasto še uporabljamo še sedaj ko je star 3 leta. Uporabljamo pa otroško zobno pasto  mislim da vademecum.. no mislim tako, glavno otroško. najprej je bil največji problem, ker ni razumel, da mora pasto izpjuniti, saj je zelo sladka, a je potem to nekako šlo in da si mora zobke oz. usta izplahniti z vodo. Smo se veliko poleg nasmejali.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobna pasta
11.8.2006 22:46:01   
mami darka
Na zobnih pastah piše od katerega leta dalje jo priporočajo, kor se med seboj razlikujejo po vsebnosti flora, se mi zdiuser posted image .
Mi smo stari 15 m, pa si samo z vodo umivamo, ker sem našla do sedaj samo take od 3 let dalje. Bom pa šla gledat v lekarno po to pasto zgoraj omenjeno- od 3 m dalje.

(odgovor članu lstand)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobna pasta
11.8.2006 23:01:04   
Anonimen
darka,tale pasta je prav narejena za tako majhne.Otrok jo lahko pogoltne,ni treba da pljune ven.
Jo priporočam.Okus ima po bananh in jabolkah njami user posted image

(odgovor članu mami darka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobna pasta
11.8.2006 23:05:45   
mami darka
Sej zato bom pa šla po to pasto. Drugač zna pa pa ful fajn špukat, sam hrano, upam da bo pasto tutuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobna pasta
11.8.2006 23:10:11   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mami darka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobna pasta
12.8.2006 10:15:56   
petraz
Mi smo jo začeli uporabljati sedaj po enem letu, ker si naš mali ne pusti umivati zobkov.... user posted image   A imate tudi vi takšne izkušnje???!!! user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobna pasta
12.8.2006 11:05:49   
Anonimen
vademecum junioruser posted image

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?