|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obutev - copati za v stanovnju
10.8.2006 21:49:05   
Alina_alin
Kaj priporočate za obuti v stanovanju pri velikosti 22 (14m) in da ne bo drselo? Res, da je najbolje bos, ampak včasih ne gre. Dokler ni hodila je bila bosa - v zoknih, tudi poleti bosa, oz. v zoknih z bremzami. Sedaj je hladneje in če niso zokni z bremzami, ji drsi in ne more hodit in pada. Res da kupujem zokne z bremzami v ta namen, ampak za v čevlje pa so ti z bremzami predebeli.
Kako se vi znajdete in kaj imate vi obuto?
Kaj pa imajo obuto malčki v vrtcih?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obutev - copati za v stanovnju
10.8.2006 21:50:40   
Anonimen
A si za copatke že slišala?

(odgovor članu Alina_alin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obutev - copati za v stanovnju
10.8.2006 21:59:47   
abi
v skoraj vseh trgovinah z obutvijo imajo copate, ali pa tiste copatke ki so kot nogavičke, spodaj pa imajo silikon proti zdrsavanju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obutev - copati za v stanovnju
10.8.2006 22:01:01   
Naja31
Moj ima stumfke z bremzicami.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obutev - copati za v stanovnju
10.8.2006 22:02:46   
rainbow
moji dve vedno zokne z bremzami, pozimi ali pa ko se še ne kuri, pa ene tanke zokne (za v čevlje) debelejše z bremzami čez.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obutev - copati za v stanovnju
10.8.2006 22:03:54   
Anonimen
js sem proti copatom s trdim podplatom a la ciciban oz še huj so mi kaki plastični!! zato mi izključno prakticiramo tiste copate k so bl k debeli štunfi spodaj majo pa usnje! dobiš jih v pikapolonici in h&m-u (cena mal mn k 2 jurja) in so zakon! so topli, ne drsijo, je kot bi bil otrok bos in se mu noga prosto razvija in težko jih sezuje. copati kot so uni zajčki naši skos iz nog padajo.

(odgovor članu Alina_alin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obutev - copati za v stanovnju
10.8.2006 22:09:11   
Bumblebee
Naš poleti leta bos, pozimi pa ima tanke nogavičke ali žabice in nogavičke z bremzicami (debelejše) namesto copatov. 

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obutev - copati za v stanovnju
10.8.2006 22:23:03   
Marogica
Naša dva imata copate, tako kot starši.......

(odgovor članu Bumblebee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obutev - copati za v stanovnju
10.8.2006 22:53:25   
lstand
Naš poleti leta okrog bosuser posted image , tudi zunaj in notri, pozimi pa nosi copate,user posted image ponavadi ciciban ali pa debelejše zokne z bremzami.user posted image
LP

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obutev - copati za v stanovnju
11.8.2006 9:00:24   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

zato mi izključno prakticiramo tiste copate k so bl k debeli štunfi spodaj majo pa usnje! dobiš jih v pikapolonici in h&m-u (cena mal mn k 2 jurja) in so zakon! so topli, ne drsijo, je kot bi bil otrok bos in se mu noga prosto razvija in težko jih sezuje. copati kot so uni zajčki naši skos iz nog padajo.


Ja, mi smo tudi imeli te pozimi, sedaj je več ali manj v nogavičkah. Ti, Lara, a pa se ti copatki dobiijo tudi v večjih številkah, npr.24,25? Meni so zakon.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obutev - copati za v stanovnju
11.8.2006 13:12:55   
mia-2
Maxica ti od H&M se dobijo  tudi v tej številki kot si omenila.Sem vidla da jih imajo do 28.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obutev - copati za v stanovnju
11.8.2006 13:32:27   
CUKRČEK
copatki..zajčki so tudi tako majhni

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obutev - copati za v stanovnju
11.8.2006 22:34:55   
Stajerka
Haha, mi zgonimo bremze v enem tednu user posted image pa imamo doma parket, tako da smo v Leclercu kupili copatke iz usnja. Videla sem, da jih imajo od številke 21 naprej. Nogica pa se mu itak poti v vsakem obuvalu, tako da ko nehamo divjat, mu sezujemo copatke, da se stopalo prezrači user posted image ..... 

_____________________________

Če hočeš videti, moraš gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: obutev - copati za v stanovnju
11.8.2006 23:48:40   
pravljica
evo, mi imamo takšne, sterntalerjeve...dobijo se v MAMI v MB ali v toysu (sem jih v kaalogu videla)...nam so zakon...debeli, spodaj pa gumijast podplat
http://sterntaler.com/socken.php?m=38 

user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
11.8.2006 23:58:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
13.8.2006 15:03:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: obutev - copati za v stanovnju
13.8.2006 22:14:23   
Alina_alin
Hvala vsem za odgovore, razen anonimni seveda (Anonimna, se ne ukvarjam s takimi neumestnimi - škoda časa).
Pravljica - tudi mi imamo take oz. podobne, kupljene v toysu, ampak se nam enako kot pravi Bagi - sezuvajo. Za en čas je spredaj že za 2cm lufta in potem se spotika v to obuto nogavico...
Bomo šli kupit te copatke v Pikapolonico in HM.
Ker doslej, kjerkoli sem spraševala, niso nikjer imeli številke 22 - samo večje od 25. V HM in Pikapolonici pa še nisem iskala copatk.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: obutev - copati za v stanovnju
14.8.2006 18:35:48   
Anol
Naš je poleti tudi večinoma bos, ko pa se shladi je večinoma v Cicibanovih copatih ali pa v štumfih z bremzicam.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu lstand)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?