|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobna vila
11.12.2010 20:10:54   
*raci*
Evo, mi smo komaj dopolnil 5 let, pa je že stalna enka pogledala ven, tako, da je zobarca mlečno izpulila. Zobek, bi radi nastavli zobni vili, pa ne vem, kaj se danes pusti namesto zobka, meni je vedno denar. A je zdaj še tako?
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobna vila
11.12.2010 21:39:37   
Najaa
Kar hočeš. Denar ali kakšno malo igračko, nekaj pač kar si otrok želi.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobna vila
11.12.2010 21:54:31   
mika
naši bejbi je prinesel za prvi zobek denar, za drugega radio za v sobo, ki si ga je želela (ga je neslo več miškuser posted image )....aja mi imamo zobno miškouser posted image . Naše miške zraven  pustijo pisemce...hjoj s kakšnimi očmi bere, kaj so ji napisaleuser posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobna vila
11.12.2010 22:06:28   
HHH
Kje je zobek?
Ni ga, ni.
Miška ga je vzela.
Rekla je, da zobek ta rada bi imela.

Kje je miška?
Ni je, ni.
Z zobokom se je skrila,
meni pa pod posteljo je liziko pustila.


Naši pupi je bila ta pesmica od nekdaj pri srcu, pa smo se kar tega držali. En zob - ena lizika.
Ob vseh dedkih mrazih, božičkih, miklavžih.... mislim, da lahko vsaj zobna miška in velikonočni zajec prineseta samo drobno pozornost.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobna vila
12.12.2010 12:00:39   
Izabelina
men je zobna miška prinesla zobno pasto (z okusom pomaranče), novo zobno ščetko (tako fensi) pa balon user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobna vila
12.12.2010 13:32:18   
daša
Ja, odvisno kaj prinese njenim prijateljicam. Ker pri našem škratu njegovim kolegom prinese denar (da ne bi o tem, da je prijateljčku za gnil zob prinesla 20 eur, pri nas je domala ratala "štala" ker je prinesla za lep zob "samo" 10 eur). Mislim, brez kometarjev, samo zadnje čase imam skoz večkrat občutek (da ne govorim o primerih pri starejšem najstniku), da imam polovico težav samo zato, ker eni starši nimajo pojma kaj je normalno in kje so meje. Jaz sem pa potem pregovarjam in razlagam zakaj in zato... in tako naprej.

Malo sem zašla, v glavnem potipat kaj si želi oz. pričakuje.
Pa pri nas damo zraven sir (imamo zobno miško), zato, da miška zobek samo pogleda če je Ok, in ga pusti za spomin (vsaj ta prvega), vzame pa sir, to je njena poslasticauser posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobna vila
12.12.2010 17:00:28   
valči
Našim otrokom zobne miške prinesejo po večini 2 evra.Srednja je stara 5 let in je že 3 mlečne izgubila,dva zgoraj,enega spodaj.Enega zgoraj stalnega že ima.

Je pa glih pri njej bila fora.Smo bili pri zobozdravniku,pa ji je nekaj delal,vmes opazil,da se ji zobek maje,pa ga je na hitrco izpulil.Pa ji je rekel,no sedaj pa ti bo z. miška jabolko prinesla.Lara vsa vesela...

Zob smo pozabili tam.Smo ji rekli,da je ene miška ponoči prinesla k nam njen zob iz Brežic,potem ga je druga miš odnesla in nastavila Lari pod pojšter jabolko in 2 evra.

Zjutraj vsa srečna za jabolkouser posted image Kaki denar,ga je tam pustila,pozabila.Pa nese babici jabolko pokazat.

Sem hvaležna zobozdravniku,da je to omenil.Se mi zdi prav fajn,ker bonbonov se tako izogibamo,sta imela večjadva veliko težav z zobmi in zobar poudarja,da so ravno bonboni najbolj škodljivi od vsega sladkega.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu daša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobna vila
12.12.2010 19:12:10   
pelin
Pri nas smo se vedno držali  tega da zobna miška prinese nekaj , kar se da med spanjem stlačit pod otrokov zglavnik...to je bilo ponavadi nekaj majhnega in poskušal smo se izogibati sladkarijam, ker nekako ne gredo vštric z zdravimi zobmi...Tudi pri nas je tako prinesla tako fensi šmensi ščetko ali pa kakšne nalepke, pa  gumice ali špangice, pa kakšen lep svinčnik in blokec....skratka, včasih sva z možem pretaknila vse kote, da sva našla kaj uporabnega, ker so pri nas izpadali zobki vedno čez praznike, ko so bile trgovine zaprte....denarja sva se nekako izogibala, ker se nam je vseeno zdelo, da  tisto darilce pod blazino vseno lepše izpade kot pa nekaj kovancev... 

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobna vila
12.12.2010 20:47:19   
country
Naša je pa gledala Čarli & Lola in je Lola dobila kovanec. In naša punca že zdaj (pri treh in pol) govori skoraj vsak večer, da bo miška prinesla kovanec tako kot Loli, da bo ona lahko nekaj kupila...user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zobna vila
17.12.2010 22:44:22   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Pri nas smo se vedno držali  tega da zobna miška prinese nekaj , kar se da med spanjem stlačit pod otrokov zglavnik...to je bilo ponavadi nekaj majhnega in poskušal smo se izogibati sladkarijam, ker nekako ne gredo vštric z zdravimi zobmi...Tudi pri nas je tako prinesla tako fensi šmensi ščetko ali pa kakšne nalepke, pa  gumice ali špangice, pa kakšen lep svinčnik in blokec....skratka, včasih sva z možem pretaknila vse kote, da sva našla kaj uporabnega, ker so pri nas izpadali zobki vedno čez praznike, ko so bile trgovine zaprte....denarja sva se nekako izogibala, ker se nam je vseeno zdelo, da  tisto darilce pod blazino vseno lepše izpade kot pa nekaj kovancev... 


user posted image user posted image Simpatično...(sploh tisto odpadanje čez praznike user posted image )
Meni tut sladkarije ne grejo vštric z odpadanjem zob...user posted image pa denar mi je tut tako hm...preveč potrošniško naravnan al kako naj se izrazim...
Kako malo darilce, nekaj malega kar ima rada...to je to.

20€ z en zob? Svašta, kam grejo res nekateri starši v ene skrajnosti...user posted image



_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?