|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet ta kašelj
6.12.2010 9:23:09   
leo**tia
naš 6letnik že 1teden kašlja,največ ponoči in to do 3ure...pol je mir....tako je bilo ko je bil majhen....kašelj,kašelj ki je trajal 2leti non stop...spali nismo nič..razna testiranja vse negativno(na allergijo)).dobil praške singulair in je bilo vredu do zdaj...se pravi kašlja zdaj ko je začela zima...aj mi je storiti??pa ko je bil mali so ga zarad kašlja zadržali v bolnici,in niso našli nič...pa še rota je tam fasal...sprva so bila testiranja pozitivna za lipo,brezo,mačji rep,itd...pol pa vse negativno...več ne vem kaj naj mu dam...........nasvet???????????????user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet ta kašelj
6.12.2010 9:24:43   
kristinaj
jaz naši, kadar ponoči kašlja, dam pred spanjem sinecod kapljice, ki umirjajo kašelj...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet ta kašelj
6.12.2010 10:54:25   
ursi
Pri nas najbolj pomagajo inhalacije s kamilicami. Ampak če se že toliko časa dajete s tem kašljem ste verjetno to že vse preizkusili.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet ta kašelj
6.12.2010 13:14:30   
leo**tia
vse preiskusili...ampak čudno je da samo ponoč kašlja.......no vsi smo prehlajeni,ampak vem da je to tisti kašelj ki smo se nekoč znjim borili..opažam pa da najbolj kašlja če pridemo kam kjer se kadi od cigaretov,ali navaden dim:-(user posted image ...dajem pa mu sirup smrekovih vršičkov,to najbolj pomagauser posted image ...šla bi znjim na testiranja ampak me strah da nebojo nič našliuser posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet ta kašelj
6.12.2010 14:06:16   
leo**tia
naj še dodam da ga za astmo niso testirali,je baje bil premajhenuser posted image ,,,jaz sumim edino to,ne vem...ker ko teče se zadiha in ga začne blago dušit pa zelo kašlja...........in to večinoma po zimi,poleti ne tak pogosto....kako se izvajajo ta testiranja??a je potebna napotnica,ne?

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet ta kašelj
6.12.2010 20:47:11   
koala.cek
jest bi šla k bioenergetiku. na vrhniki imaš enega dobrega

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet ta kašelj
15.12.2010 23:10:36   
naia
mi ko imamo suh kašelj, narežem surovo čebulo in jo dam na oknsko polico v spalnici, naslednjo noč že zelo bolje spi

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet ta kašelj
16.12.2010 8:05:04   
tilči
Nam pomaga materina dušica od Justa.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet ta kašelj
16.12.2010 22:11:37   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

jaz naši, kadar ponoči kašlja, dam pred spanjem sinecod kapljice, ki umirjajo kašelj...


je res a ob enem zavirajo,ker delujejo na možgane-tam se tvori refleks za kašelj namreč.
za čez večer pr nas tud damo sinecod ampak največ 3x zapored,čez dan obvezno inhalacije fiziološke,pucat nos,operil p,kak daleron prašek,topli obkladki na prsni koš vsaj 3x zapored vsak večer vsaj 3 dni,tudi ponoč,veliko pit,............enako kot pri 4 letniku delamp pri 9 mesečniku in ZELO POMAGA.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spet ta kašelj
16.12.2010 22:13:34   
naja78
še to: za akutni kašelj je npr sinecod ok,potem pa je naloga starša da otroka v vsaj 2 dneh pripravi na to da preide v moker kašelj.je veliko dela ampak če se tako potrudiš(inhalacije vsaj 3x ddnevno po 5-10 min),in vse zgoraj našteto ,kak podaljšan vikend in se kašelj  v 1 tednu pozdravi.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spet ta kašelj
17.12.2010 14:55:02   
Jullija
Poskusi še to:

Črni redkvici odreži pokrovček, izdolbi luknjo in daj notri med, pusti stati čez noč, potem pa naj to pije otrok dve ali tri žličke na dan. Nam je neverjetno pomagalo in znebili smo se kašlja v parih dneh. Prej pa je kašljala strahotno, tudi najbolj ponoči, kašelj pa je bil suh. S pomočjo redkvice pa je suh kašelj takoj prešel v lepo izkašljevanje in tako je kašelj popolnoma izginil. Črno redkvico lahko kupiš v interšparu.

Jaz kar nisem mogla verjeti, kako lahko ena stvar tako hitro in tako zelo učinkuje.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spet ta kašelj
17.12.2010 14:59:10   
kristinaj
naja 78 .... dala sem ji samo ene trikrat in to samo zvečer pred spanjem.... in je pomagalo, ko je imela pljučnico pa ni pomagalo nič...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spet ta kašelj
18.12.2010 12:04:20   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

naja 78 .... dala sem ji samo ene trikrat in to samo zvečer pred spanjem.... in je pomagalo, ko je imela pljučnico pa ni pomagalo nič...


no saj tako sem mislila.prav je tako.ni pa za dajanje ker zavira kašelj in ga NE  pozdravi.revčki lahko malo spijo,se spočijejo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?