|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kja za Božička
8.12.2010 11:19:48   
Anonimen
Kaj kupiti punčki stari 2leti za Božička?Nimam pojma kaj naj ji kupim,kakšno igračo...?
Prosim za kakšne predlogeuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kja za Božička
8.12.2010 11:23:37   
blemma
Mogoče kuhinja s setom posod, magnetno tablo, dojenčka in vse kar zraven paše, plastelin, kako knjigico, naša obožuje sestavljanke. Hit Miklavža je bila likalna deska in likalnik, da pomaga mamici user posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kja za Božička
8.12.2010 11:26:57   
mate0ja
naša mala je stara 2,5 in kadar greva v knjižnico jo vedno težko odlepim od http://www.otroskisvet.si/index.php?cPath=19_43. Zato dobi letos nekaj iz tega seta

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kja za Božička
8.12.2010 13:05:30   
kristinaj
naša je za 2 roj dan dobila kuhinjo in jo imam na balkonu,ker samo razmetavajo, najbolj se je odnesla magnetna tabla in še danes oba rada gor rišeta....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kja za Božička
9.12.2010 13:29:01   
motika
Vprašaj jo kaj si želi imeti. Mogoče kak katalog baby centra, pikapolonice preglejta.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kja za Božička
9.12.2010 14:19:08   
deveta
Pomisli na to, kaj si želi oz, nad kakšnimi stvarmi se najbolj navdušuje (so to knjigice, morda rada riše, ima rada kakšne posebne kocke...). Malo se o tem "pomenita", kolikor se s tako velikim otrokom da. Ko se bo navdušila nad to stvarjo, pa ji povej, da boste pisali Božičku in on bo to prinesel. Poskusi ustvarit občutek hrepenenja, saj tako se darila najbolj razveseliš. Moji starši so tako delali z nama od samega začetka. Spomnem se, da se je moj brat, ravno, ko je bil okoli dve leti star vedno ustavljal ob žogah (jaz sem svojo imela in on je tudi želel svojouser posted image user posted image ). Malo pred novim letom, ga je mama vprašala če si želi žogo in tako sta "pisala" Dedku mrazu. Pričakovanje je bilo veliko in ko je nekega dne bila posd smrečico žoga je pa bilo veselje še večje. Je pa res, da se mu je žoga obljubila le nekaj dni prej, ker predolgo čakanje tudi ni primerno za tako majhne. Igrače pa smo mi dobivali skoraj izključno za roj. dan in novo leto.
V kolikor pa ji tmaterialne stvari še nič ne pomenijo, kupi nekaj kar bo tebi prišlo prav. Mi smo letos kupili stolček za hranjenje, saj ima 6 mesecev in ji je itak vseeno, stolček pa smo rabiliuser posted image user posted image .

(odgovor članu motika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kja za Božička
14.12.2010 22:01:23   
mišk
Voziček za punčke, če ga še nima. Pri nas ga 3-letnica in 1,5 letnica drajsata do onemoglosti. Ker imamo samo enega in posledično nenehni kreg, bo božiček pri nas prinesel še en voziček, isti model samo v drugi barvi (baby born marelo).
Sicer pa pri nas so zanimivi še:
-kuhinja
-lego kocke
-kovček za zdravnika
-dojenčki
-plastelin

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kja za Božička
15.12.2010 22:00:19   
Urska09
Iz izkušenj: bolj je igrača kompleksna, manj je zanimiva. Naša najraje riše in se igra z navadnimi kockami. In te bo dobila za božička. Vse ostalo, vključno s kuhinjo, jo zanima le občasno in za kratek čas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
15.12.2010 22:14:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urska09)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kja za Božička
16.12.2010 13:08:29   
hillmagic
Tuki se malo poglej
http://www.rajarija.si/OpenCart/index.php?route=product/category&path=41
Meni je uni polžek všeč pa tole sem ji lansko leto kupila za božička Je imela 2 leti: Tak čevelj na kateren šiva pa pol kasneje se na njemu uči zavezati vezalke pa še kot avto je lahko http://www.rajarija.si/OpenCart/index.php?route=product/category&path=40&page=2
user posted image


< Sporočilo je popravil hillmagic -- 16.12.2010 13:11:36 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kja za Božička
18.12.2010 13:52:26   
suzanica
Oj. Naš dveltnik se ful rad igra z lego kockami, leseno železnico, lokomotivčkom, lesenimi kockami, avtomobilčki, puzzle, garaža za avte je aktualna, pikice zlaga, domino, spomin zlaga po svoje. Knjige so pa obvezne pred spanjem. Ful ima igrač in mu jih menjavam. Aja, pa golf set uporablja pogosto, pa žoga je zakon. Sigurno boš kaj našla.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?