|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobobol-predlogi prosim
13.4.2006 12:21:07   
urška76
Punce sem v 11-t user posted image  in mi je danes začela ena osmica rovart, si očitno želi na dan pokukat. Vzela sem že lekadol, pa mi nič ne pomaga. Moja zobarca danes ne dela. Ima mogoče katera kak pameten nasvet, s čim naj omilim bolečino? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobobol-predlogi prosim
13.4.2006 12:34:08   
jasnika
v lekarni se dobilo ene zeliščne kapljice mogoče altalex-če se ne motim in si jih nakapljaš na vato in daš na zob in bo za silo!!!!!!!al pa pojdi k dežurni zdr
lp

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobobol-predlogi prosim
13.4.2006 12:53:10   
Anonimen
Mene so tudi v 1. nosečnosti bolele osmice kakšen dan, potem pa je vse skupaj ponehalo. Zato sem si jih pred 2. nosečnostjo rajš dala pometat ven user posted image

Urška, tebe se pa še tolk dobro spomnim, ko ste rojevali in je Miha bil glavna zvezda tukaj na RR user posted image

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobobol-predlogi prosim
13.4.2006 13:01:16   
bubče
kupijo se tudi ene kapljice, ki ti rahlo omrtvičijo predel, kateri je boleč....

menda pa tudi klinčki pomagajo, čeprav v to ne verjamem....glede na to, da znajo biti zelo močne bolečine to....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobobol-predlogi prosim
13.4.2006 13:08:26   
urška76
Hvala punce. Sem se zdele namazala z kremo za otroke (z dentinalom), pa za enkrat pomaga.
Meta. ti se pa spomniš Miha in Žiga. Mene takrat še ni blo tu gor. user posted image
Ja Vas je pa moj user posted image  res redno obveščal. Je bil tko bogi, k Miha ni in ni hotel ven.user posted image
Se enkrat hvala za vse nasvete. Jutr pa zobarco klicat.

(odgovor članu bubče)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobobol-predlogi prosim
13.4.2006 14:07:30   
KOZLEK
Urška 76

Men pomaga pol kisa in pol mlačne vode pol pa to držiš nekaj časa na zobu in izpljuneš pa še ene parkrat ponoviš. en dcl približno

Poskusi in lp

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobobol-predlogi prosim
13.4.2006 15:30:11   
Anonimen
ne mores kar Lekadola jemat!!user posted image

(odgovor članu KOZLEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobobol-predlogi prosim
13.4.2006 18:06:00   
urška76
Od enega lekadola ne bo nič narobe ne z mano ne z pikico. Preverjeno in tud g. ga priporoča ob kakih bolečinah. Problem je z aspirini, ki pospešujejo krvavitva. Sicer je bil pa to prvi lekodol po več kot pol leta, pa verjetno tudi zadnji do novembra. Drugače bi bilo, če bi jih zobala kot bonbončke.
Sicer sem pa zdej že skor čist ok. Se je očitno nehala duvat ta  presneta osmica in bo še malo pod kožo ostala.
Hvala vsem za nasvete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobobol-predlogi prosim
13.4.2006 21:44:37   
KODA
Mene je enkrat v prvi nosečnosti samo fajn skelel zob.Pa sem si fajn zmasirala z zobno pasto,večkrat,pa je počasi minilo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?