|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
6.1.2006 15:18:08   
Anonimen
Ok... nč takega ne bom povedala....
Sam to bi vam rada položila na srce, da prosim prosim prosim.....  redno hodite na preglede k zobozdravniku..... pa kakorkoli se ga že bojite.... al pa vaši otroci,......
SE splača..... pa fuuuuuul manj boli..... če hodiš redno na kontrole.

Da bo jasno zakaj to govorim... pravkar sem prišla od zobarja.. na stolu sem sedela  1uro in 45 minut....user posted image Pa nisem bila tam za okras.user posted image
pa me čakajo še seanse z mojim zobarjem....user posted image user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
6.1.2006 15:26:19   
taška30
Ja, maš prav.
Jaz sem par let špricala obiske pri zobarju, no, potem me je na začetku nosečnosti srečala pamet in sem začela redno hodit. Sem zdaj prav ponosna nase, ker drugače imam fobijo pred zobarjem. Največja ironija je pa to, da me v bistvu pri zobarju še nikoli ni kaj dost bolelo (in to brez injekcij), tako da ne vem odkor izvira ta strah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
6.1.2006 15:29:25   
eva1
Jst imam še vse zobe brez plombuser posted image -sem pa lani šla po ne vem kolkem času k zobarju(od Oš nisem bila), s takom strahom, ampak potem je bilo vse ok...tut jst ne vem, od kod ta strah, ampak vedno mi je zoprn k grem tja-lih drug teden mam kontrolo pa 1 letu!Upam, da bo vse ok!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
6.1.2006 15:37:57   
artista7
eva, ti si srečen človek. Jaz sem bila pred prazniki pred dežurnem, sicer zob močno zmatran, samo da prej tega nisem vedla, pa sem redno hodila na kontrole in niso vidli.. pa mi je vsaj dal injekcijo in ni tako bolelo - je bilo za preživet. Potem grem pa par dni nazaj k moji.. ma kaki injekcija, je treba šparat.. Bolelo me je tako, da sem se zjokala tam na stolu, je vidla, da grozno boli, pa mi ni dala injekcije.. Potem mi pa reče: gospa nehajte tako hitro dihat, mi lahko skupaj padete!user posted image babji... Kar nisem mogla nehat jokat, potem pa spet.. Jao, cela zgodba. Sicer sem naročena pri njej čez dva tedna, ampak hvala lepa, grem raje na stomatološko ali pa privat.. Njej pod roke ne več. Do nedavnega sem zaradi nje mislila, da je čiščenje zobnega kamna boleča stvar (ker so me zobje boleli še dva dni potem, ko mi je čistila).
Drgač pa ima motovilčica prav.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
6.1.2006 16:03:32   
taška30
Artista, injekcijo ti mora dati, če ne drugače, pa tako, da jo plačaš. Jaz na tvojem mestu vem, da ne bi šparala, če jo user posted image  zobarski ne bi hotel dat zastonj.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
6.1.2006 16:33:12   
artista7
jaz bi jo plačala - samo ko sem imela odprto gofljo nisem mogla nič več rečt - nisem mogla niti ust zapretuser posted image ! že na začetku sem ji pa rekla, da že v osnovi denar ni problem!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
6.1.2006 19:54:10   
Anonimen
Eva... bodi srečna da je tako... jaz sem šla po 5 letih... in to samo zato, ker se mi je zlomil zob... sred belega dne... brez da bi kaj trdega grizla....

Zdej je pa ugotovil, da imam cel zob uničen ( v bistvu mi ga četrt fali) da mi mora naredit plombo čez cel zob, pa nek obod, pa...
pa je vrtal, pa žagal (dobesedno) pa pilil, pa splakoval.... SEm ga sredi vsega prosila če mi lahk da injekcijo (pa mi je dal prej že 3 (eno na eno stran, pa 2 na drugo stran)... Pa mi jo je dal, sam men se zdi da ni nič primlauser posted image
Sej vse žaganje, pa pritiskanje, pa zbadanje sploh ni bolelo, sam VRTANJE.... pa spiranje z vodo....

Najhujš pa je ko vem, da bi blo vse vredu, če bi redno hodila na preglede.In sem si v bistvu sama kriva.
Od zdej naprej hodim redno na preglede. Pa kakorkoli že boli vso to vrtanje in vse.

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
6.1.2006 21:47:59   
Anonimen
In že grem hitro na drugo temo ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
7.1.2006 11:21:55   
Moyca_
jaz sem pa si v zadnjih 3 letih uničila vse zobe. niso mi morali nič delat ker sem bila ali noseča ali sem dojila in mi niso morali niti ozdravit dlesni ki so mi tako krvavela da sem vgriznila banano ali kruh pa vse krvavo.
Danes je že boljše, ampak so še vedno zelo občutljive in končno so mi zdravit začeli zobe- katastrofa. Kar je logično saj v treh letih sem si umivala zobe z otroško ščetko in preveč drgnila tudi nisem ker je se kri kar vsipavalauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
7.1.2006 22:37:57   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: artista7

jaz bi jo plačala - samo ko sem imela odprto gofljo nisem mogla nič več rečt - nisem mogla niti ust zapretuser posted image ! že na začetku sem ji pa rekla, da že v osnovi denar ni problem!


jzt sm slišala da so dodatne storitve kar zasoljene...kuk bi pa plačala?

jzt ne maram zobozdravnika... user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
9.1.2006 10:35:05   
tanikaa
Jaz pa redno hodim na preglede k zobozravniku user posted image in sicer na vsake pol leta. In splača se. To prakticiram že skoraj 10 let, odkar ima moj mulc zobeke. Sem ga že od malega hotela naučiti, da zobozdravnik ni noben bavbav in uspelo mi je. Nikoli nimamo problemov, kako ga spraviti k zobozdravniku. Ta obisk mu je čisto normalen. In nikoli ga še ni bolel zob, ker vse lepo sproti popravljamo.

Vsaj tu sem uspela kot mama user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
9.1.2006 10:41:42   
CIPRESA
Jaz pa redno obiskujem zobarja ga tudi plačujem ker hodim privat k zobarci in dela res izvrstno. Le eno stvar moram pošlihtat in to je kirurška odstranitev modrostnega zoba...pa da ne bo pomote se ne bojim le nevem ali katera mogoče ve kako je s tem??? Zobarca pravi da so čakalne vrste kar hude in če koga poznam naj kar sama zrihtam da bom čim prej na vrsti. Zdej pa nevem ...sama ne poznam nikogar a mogoče katera ve za kakega in kje se to opravi???? Ali je mogoče že katera bla pri kakem???

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
9.1.2006 11:57:33   
Skorpija
Jaz nisem bila že več kot dve leti. Ampak nimam nobenih plomb, samo parodontozo, kle pa ne morejo kaj preveč pomagat user posted image  Čeprav me je zdajle ratalo zelo sram in sveto prisegam, da se grem še ta teden naročit v naš zdravstveni dom. A kdo ve kako dolgo se čaka? Leto? Dve?

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
9.1.2006 12:14:58   
taška30
Cipresa, jaz sem bila pred kratkim pri oralnem kirurgu. Sicer mi ni dajal ven modrostnega, ampak mi je sedmico prežagal na pol, pa živec ven potegnil, pa to nima veze.
Ko sem ga prvič klicala, sem dobila datum čez 9 mesecev. No, vmes sem zanosila in ker pri 7 mesecih nosečnosti operacij ne izvajajo, se je vse skupaj prestavilo.
Bila sem pri dr. Borut Sotošek, Tbilisijska 57B, Lj 01/423-10-23 in ga lahko fuuuul pohvalim, žal pa nimam vez, da bi ti kaj zrihtala.
Vsak dan med 8-9 uro pa brez naročanja opravlja prve preglede (takrat tudi dobiš datum).

Aja, je bilo pa zastonj, na napotnico mojega zobarja. Če si pripravljena plačat, si pa itak na vrsti takoj. Me prav zanima kolk to stane.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
9.1.2006 12:17:18   
Pupica
Jaz hodim redno na pol leta. In sedaj že cca.9 let redno le pregled.5 min in fertikuser posted image
Nazadnje  so mi kot srednješolki izpulili modrostni zob, kaj večjih posegov pa moja čeljust še ni doživela.
Za to sme tudi pristaš tega, da tudi malčki morajo od vsega začetka hoditi na pregled. Naša je bila že pred časom na prvem pregleduuser posted image user posted image user posted image Marca imamo pa že 2.pregled.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
9.1.2006 13:02:26   
magnolija
Moyca full si me prestrašla, jaz sem dve leti odlašala, da grem k zobozdravniku, zaj ko pa sem zanosla, pa se je stvar full poslabšala.Tam kjer se mi je zlomil zob pred dvema letoma, mi je zaj začelo krvavet, pa sem v sredo naročena pri zobozdravniku, ampak ne vem kaj mi bo sploh lahk pomagal glede na to, da sem tretjem mesecu.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
9.1.2006 15:17:33   
Anonimen
Jaz pa hodim redno vsako leto že od osnovne šoleuser posted image

Aja, za vse ki se bojite zobozdravnika:

K nam v Terme 3000 bo zdaj prišel zobozdravnik, ki ne bo več za zdravljenje kariesa uporabljal  svedrov.user posted image Baje z nekim pošprica, in karies izgine. To že nekaj časa uporabljajo v Nemčiji, pri nas pa še tega baje ni. Sploh je zelo primerno za otroke, da se jih ne bodo več bali.user posted image

Zdaj pa hitro k nam na dopustuser posted image user posted image .

P.S. povejte pri nas, da sem naredila reklamo za Terme 3000, mogoče dobim kakšno nagrado user posted image


(odgovor članu magnolija)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
9.1.2006 15:25:37   
CIPRESA
O Taška hvala lepa bom poklicala in se naročila in vprašala tudi koliko stane. Če ne bo predrago potem adijo meseci čakanja ker jaz hočem moj zob zruvat takoj!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
9.1.2006 15:50:00   
Seven*
Hmm. V sloveniji je prodanih ze kar nekaj aparatov, kjer karies topi OZON. Torej nic vrtanja!! Vem pa to iz prve roke, ker poznam tistega, ki je te stroje prodal.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
13.1.2006 7:50:24   
NATAŠI
Tole je pa full dobr, ta stvar za pošpricat user posted image

Kako se pa pride do kakšnega takega zobozdravnika, tko v okolici Lj?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
13.1.2006 8:10:50   
dory
Jst hodim redno 1x letno in na par let se najde kaksen zob,ki je za popravt...mam to sreco ja..

Mam pa drug problem...kako bo nas tamal odprl usta na stoluuser posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
13.1.2006 10:01:59   
Anonimen
Vse je v tem, kako starši svoje otroke pripravijo na zobarja. Mene je mami vlekla od rojstva 1x-2x na leto, pa nisem nikoli imela večjih težav, razen plomb.

Tudi Ano, ki sem jo naročila na prvi pregled 25.1., že pripravljam na zobarja s polno mero optimizma, razlage ipd. Zelo pomembno je, da se mi sami ne bojimo zobarja.

In še to - meni se ne zdi prav, da jim kdo reče user posted image  zobarski. Če ti ni všeč, ga pač zamenjaj. Drugače je pa tam zato, da ti pomaga, ne zato, da bi rad afne guncal in se nad kom izživljal.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
13.1.2006 11:25:40   
Pia73
Jaz sem tudi imela rahlo fobijo pred zobozdravniki. Pa sem se jo prisilno znebila že v SŠ. Čeprav sem vedno s strahom šla.

Ko sem pa rodila pa ni bilo več problema. Če sem porod preživela me pa noben zobozdravnik ne prestraši več. Po drugem porodu pa itak,.... Čeprav moja mama še po treh porodih pravi, da gre raje rodit.

Tako, da imam sedaj pozitiven odnos do zobozravnika. Mož pa sploh, saj on tudi nima problemov ima kar v redu zobe za razliko od mene.

No in skušava to prenesti na sina. Bi mu mogli vrtati pri cca 4 letih (do takrat ni bilo problema, ko je bilo treba samo pogledat) In mu midva vse lepo razloživa saj je otrok, ki ponavadi ne dela problemov, če se z njim lepo pogovoriš in mu vse razložiš. ampak drage moje ni vedno tako. Tamal še ust ni odprl kaj šele, da bi mu vrtala,... user posted image Pol smo pa povedali zobozdravnici, da smo mu vse razložili pa je rekla, da ne bi smeli,... user posted image  Kolegica pa je isto staremu razložila pa ni bilo problema,...

Tak, da Meta. tule ti žal ne dam prav. Čeprav bi bila vesela, da bi bilo tako kot si napisala. Pa, žal ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
13.1.2006 11:28:24   
Pia73
Aja, samo še to naš dečko je bil prvič pri zobozdravniku, ko je bil star 2,5 meseca, ker je imel "biserčke". Tako, da smo kmalu začeli, bili pozitivno naravnani,... pa se ni izšlo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
13.1.2006 11:35:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?