|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spletna "lekarna"
20.1.2006 12:18:54   
Anonimen
Evo, tale:
http://www.naravna.si/
Lastnik je podjetje GAM, d.o.o., nekje iz tel. omrežne skupine 05, natančneje GAM, d.o.o., Kavaličiči 12, Pobegi, Sv. Anton.
A katera to pozna? Kao je vse nekaj naravno. Sem naročila eno kremo za rane in me zdaj čaka na pošti. Pa sem začela malo premišklevat. Zadeva stane nekaj čez 3.000 SIT, kaj če kdo prodaja margarino z dišavami ali kaj takega?A ve zaupate takim stvarem?
if (!document.phpAds_used) document.phpAds_used = ',';
phpAds_random = new String (Math.random()); phpAds_random = phpAds_random.substring(2,11);
document.write ("");









if (!document.phpAds_used) document.phpAds_used = ',';
phpAds_random = new String (Math.random()); phpAds_random = phpAds_random.substring(2,11);
document.write ("");









if (!document.phpAds_used) document.phpAds_used = ',';
phpAds_random = new String (Math.random()); phpAds_random = phpAds_random.substring(2,11);
document.write ("");







  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 12:21:46   
ona
Jaz sem nekje slišala,da so dobri izdelkiuser posted image ,vsekakor pa moraš provat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 12:26:00   
Anonimen
Vsekakor firma ni od včeraj, obstajajo že cela desetletja. Nisem pa nikoli nobenega izdelka preizkusila.
Kaj vem, 3 jurje za kremo za rane se mi zdi najmanj 1x previsoka cena, tam nekje za jurja dobiš kaj tudi v lekarni. Pa itak je za na rane najboljše razkužilo v spraju in flajšter čez. Po moje tu ni neke znanosti za odkrivat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 12:28:01   
Annny
Si hotela reči, da še razmišljaš, ali bi jo plačala ali ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 12:29:37   
Anonimen
Probaj, pa boš videla in nam po možnosti priporočila. Najslabše je spraševati za mnenje ljudi, ki o tem pojma nimajo samo zato, da se potem bolje počutišuser posted image

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 12:31:27   
Anonimen
Ja, Anny, točno to. Najprej sem bila ful navdušena, zdaj pa sem začela premišljevat.
No, saj to mi je zdaj že zadosten podatek, da so poznani, da niso kr neki.
Mazilo za rane pa rabim bolj "ornk", kot je lekarniško. Tukaj na tem piše, da je fuuuuul, fuuuuuul dobro. Ker sem si oktobra del prsta odrezala, pa se mi ne celi. Tako da samo flajšter ne pride v poštev, kvečjemu kakšen kirurg (njamiuser posted image ).

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 12:33:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Probaj, pa boš videla in nam po možnosti priporočila. Najslabše je spraševati za mnenje ljudi, ki o tem pojma nimajo samo zato, da se potem bolje počutišuser posted image


Đizus. Jaz ne sprašujem za mnenje ljudi zato, da se potem bolje počutim, ampak zato, da izvem, če kdo to podjetje pozna in če ve, da niso kr neki. No, tako, zdaj vem.
Hvala, Selena in Elis.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 12:37:43   
Annny
Uf, odrezati si prst- to pa ni kar tako..in verjetno zelo boleče tudiuser posted image
Jaz pravim, da če ti bo krema za 3 jurje to pozdravila, je vredna še več, kot toliko, če pa ne bo, bo pa to samo še ena izkušnja več. Kar pomisli, kako hitro grejo 3 jurji na kaki razprodaji za kaj brezveznega. Jaz bi za svoje zdravje bila pripravljena plačati karkoli- no, kdo pa ne?
V končni fazi gre pa tudi za poštenost...če nekaj naročiš, prevzemi za to odgovornost in plačaj- ni prav, da si neko podjetje dela stroške s poštnino zaradi neresnega kupca. user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 12:38:59   
Anonimen
Ne, niso krneki. So dokaj znani - tako da, če je krema ornk user posted image , preizkusi pa poročaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 12:43:43   
Anonimen
V končni fazi gre pa tudi za poštenost...če nekaj naročiš, prevzemi za to odgovornost in plačaj- ni prav, da si neko podjetje dela stroške s poštnino zaradi neresnega kupca.


Ja, O.K., to je res. Samo danes je toliko tega nategovanja kupcev, po moje več kot v obratni smeri. O.K., bom šla iskat.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 13:16:39   
Annny
Ja, tu se pa strinjam..nategovanja kolikor hočešuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 20:40:05   
golob
Ker sem ravno iz te stroke, bi ti priporočila oz. dala nasvet, da edino stvari, ki jih kupiš v lekarni so res tisto kar na njih piše. Namreč preden, se znajdejo na lekarniški polici, je potrebno narediti kar nekaj testiranj in dokazov o delovanju.
Drugače pa v Sloveniji obstaja veliko "zdravilcev", ki, ne vem kako si upajo, velikokrat prodajajo mačka v žaklju.
Tako, da ne vem, če boš probavala na sebi je to pač na tvojo lastno odgovornost, samo nikar takih stvari ne probavaj na otročku.
To je pač moje mnenje.
Lepo se imej.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spletna "lekarna"
20.1.2006 20:42:09   
Anonimen
Ja, golob, saj to mi je jasno, na to sem pomislila in prav zato sem spraševala.

(odgovor članu golob)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?