|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zunanji obrat - izkušnje!?!?
5.7.2005 16:10:50   
Jessy
Jutri zjutraj grem na zunanji obrat otročička v Postojno.
Zanima me, če ima že katera s tem izkušnje, kako se je obneslo in predvsem, kako boleče je bilo vse skupaj.

HVALA!!!

lp, Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zunanji obrat - izkušnje!?!?
5.7.2005 17:09:17   
eva1
Jaz sem šla samo mi ga niso delali ker je bil :duda: prevelik in zasidran v kanal!
Veliko sreče!!!
A v Postojni delajo CR če je plod v med.vsavi ali poskušajo naravni porod?

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zunanji obrat - izkušnje!?!?
5.7.2005 17:39:38   
Jessy
Meni je rekel, da če nam ne uspe obrniti, da otrok ni tako zelo velik, da se ga ne bi dalo roditi kljub temu, da je v medenični.
Poznam kar nekaj punc, ki so rodile v medenični v PO.

Bom vidla, kaj me čaka.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zunanji obrat - izkušnje!?!?
5.7.2005 17:59:50   
Anonimen
A se niso pa ravno pred kratkim punce tule pogovarjale, da nekje pa sploh več ne delajo zunanjega obrata in da če je plod obrnjen kako drugače kot z glavo navzdol naredijo CR? Samo ne vem kje. Meni je to edino normalno.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zunanji obrat - izkušnje!?!?
6.7.2005 6:03:01   
mammy26
Meni so v Celju, rekli, da ne delajo več porodov z medenično vstavo ampak kar CR, in glej ga zlomka, res so mi naredili CR 27.5. zaradi medenične vstave moje pupike.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zunanji obrat - izkušnje!?!?
6.7.2005 15:14:56   
snorlax
Mojo kolegico je ginekologinja nafilala z Apaurinom:zmeden:, potem pa se je morala uležt na mizo in ji je gnetla trebuh na vse strani, da je mislila, da bo hin, pa ne od bolečin, ampak je bil grozen občutek, tako je rekla. Obrnila ga itak ni, potem pa so naredili CR.

Jaz na tvojem mestu, ne bi pustila tega. Mislim, da je tu prisoten tudi riziko za splav, poleg tega Apaurin, mislim...:zmeden:

Bolje, da ti naredijo CR, lahko ti ga naredijo z EA, tu v Celju ga delajo, sicer menda bolj redko, ampak se da zmenit, pa tudi mož je lahko zraven pri porodu.

L.p.:)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?