|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je lahko slepič
8.5.2007 11:05:14   
Anonimen
Moj 9 letni sin je danes ponoči kar naprej bruhal in še zjutraj, ko sem ga peljala k zdravniku, še v avtomobilu, pol se je pa umirilo. Trebuh ga še boli, vročine ni, sedaj je malo zaspal.
Zdravnica ga je pregledala in poslala v laboratorij.
Nekaj po moje sumi, ker je rekla, da moram pol z njim nazaj, ko bojo izvidi, da ga še enkrat pregledauser posted image
Ponavadi kar rečejo poklicat za izvide.
Sestra mi je rekla, da vse te preiskave, če bi bil mogoče slepičuser posted image
zelo me skrbi za izvide pa še moram počakati uro, dve ali triuser posted image , ker imajo gužvo
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je lahko slepič
8.5.2007 11:10:28   
ada2
hmmm, nekaj podobnega je bilo z mano ko sem bila stara 10 let. diagnoza Ileus- zaprtje črevesa. jaz sem tudi kar naprej bruhala, pa ko je bilo bolje sem takoj ko sem kaj pojedla ali spila spet takoj bruhala, pa močne krče v trebuhu sem imela.

upam, da ni to. držim pesti, da bo vse ok.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je lahko slepič
8.5.2007 13:32:51   
Anonimen
Še zdravnik težko postavi diagnozo,kkaj šele kdo od nas na daljavo.
Daj si malo preberi pod temi linki,morda ti bo v pomoč.Upam,da ni vnetje.

http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=teme&tema=slepic&pog=index

Ali pa:

Apendicitis (vnetje slepiča) je ena najpogostejših kirurških urgenc pri otrocih in mladostnikih, vendar pa kljub svoji pogostnosti mnogokrat predstavlja diagnostični problem. Pogosto se vnetje slepiča kaže z bolečino, navzejo in bruhanjem, mišičnim defansom, povišano telesno temperaturo in splošno prizadetostjo. Diagnozo apendicitisa postavimo s pomočjo anamneze in klinične preiskave bolnika, laboratorijski izvidi in radiološke slikovne preiskave nam služijo zgolj kot dopolnilno orodje. Kirurg se za operativni poseg odloči predvsem na podlagi svojih kliničnih izkušenj. Klinična slika je pogosto nespecifična, slikovne preiskave pa mnogokrat lažno negativne. Najpogosteje uporabljena kirurška tehnika je klasična odprta apendektomija.


http://sl.wikipedia.org/wiki/SlepiÄŤ

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je lahko slepič
8.5.2007 16:12:43   
Anonimen
Neva6 hvala. Izvidi so nekaj pokazali, zdravnica sumi na slepič.
Dala nama je napotnico in rekla naj še mal počakam, da bomo videli, če še bojo takšne bolečine.
Bruha ne več, boli ga še mal praviuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je lahko slepič
8.5.2007 20:50:57   
Anonimen
Kako je?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je lahko slepič
9.5.2007 7:14:02   
Anonimen
user posted image Učiri zvečer sva šla na UZ. Ni slepič, je pa zastrupitev zaradi hrane. V ponedeljek so v šoli jedli hrenovkeuser posted image user posted image user posted image
Se sprašujem, če so bile ravno sveže na ponedeljekuser posted image
še v trgovini ne dobiš svežih na ponedeljek, šele v torek,
doma je jedel testenine, tko, da nevemuser posted image
Je pa bolje bruha ne več, trebuh ga še boli

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je lahko slepič
9.5.2007 8:31:49   
Anonimen
user posted image Pa res nič ne razmišljajo v šolah!Ok,samo,da ni slepič in,da ni hujše zastrupitve.Ampak sprašujem se,kaj pa ostali,ki so jedli malico?
Kaj veš,če je še kdo buhal?Če je,se mora to narest prijavo,na šoli.
Je danes kaj bolje?Revček ubogi,kako je moral trpeti.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je lahko slepič
9.5.2007 10:29:04   
Anonimen
Ja danes je bolje. Nič nevem, če je še kdo bruhal.
Danes sem šla v šolo pa so na ekskurziji.
Bo pa tko zdravnica videla, če je še kdo imel takšne težave iz te šole.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je lahko slepič
9.5.2007 11:08:20   
Anonimen
No,samo,da je boljše.Moj sine mi je tudi naredil še dodaten šop sivih las,Včeraj pri nogometu dobil žogo v obraz,zadelo ga je v oko in mu je počila žilica v očesu,tako,da včeraj ni nič videl,Danes je boljše,že se mu počasi vrača vid,mora pa še ostati v bolnišnici.
Eh,ti naši otroci(moji že krepko polnoletni)nonstop delajo skrbi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je lahko slepič
9.5.2007 13:12:27   
Anonimen
Ja sem prebrala kaj se je zgodilo tvojemu sinu.
Samo, da je boljše in da bo čimprej domauser posted image
Ja same skrbi imamo, mene je včeraj zvečer zelo glava bolela od vsega tega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?