|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kozje mleko
18.4.2007 14:15:52   
NIN@
Jz spet preverjam pri mamicih, ki nudijo svojim najmlajšim kozje mleko? Koliko na dan jim ga ponudijo? Jim tudi drugo hrano ( čokolino ) mešate z mlekom? A je preveč, če spije otrok star 2 leti 1/2 litra domačega kozjega mleka. Kako dolgo mu ga lahko dajem? A je potrebno, narediti vmes kakšen premoruser posted image

Mene skrbi da ni to mleko premočno in ga nebi smel sin vsak dan piti.

Kakšne iskušnje imate ve pri tej stvari?


Hvala za odgovore.


lp
nin@ 

XXXX
Uporabljamo majhne črke in (če ni potrebe) ne kričimo.

< Sporočilo je popravil primoza -- 18.4.2007 18:56:31 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kozje mleko
18.4.2007 15:52:26   
April
Moj ga pije skoraj vsak dan. Tudi čokolino mu delam s kozjim mlekom, ali pa kakav. Jaz nisem opazila, da bi bilo kaj drugače odkar pije kozje mleko. Prej pa mleka ni pil, razen primešanega v kakšni hrani, ker se je do 22 mesca dojil.

< Sporočilo je popravil primoza -- 18.4.2007 18:58:07 >

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kozje mleko
20.4.2007 19:07:29   
lojzika
Našemu ga občasno daje tašča. baje da je bolj zdravo kot kravje. Rekla pa je da ga včasih tudi zmeša s kravjim

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kozje mleko
20.4.2007 22:51:18   
Anonimen
Oboževalka kozjega mleka sem pri naši hiši še najbolj jaz, ampak ker zadnje čase hodim v trgovino 1x na teden user posted image , ga tudi samo 1x na teden kupim. Liter v tetrapaku in popijemo ga isti dan - jaz in Jan po cca. 2 skodelici, Robert pa eno stekleničko.
O kakšni škodljivosti ali čemerkoli podobnem nisem niti razmišljala.

(odgovor članu NIN@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kozje mleko
23.4.2007 23:25:08   
petra81
Mislim, da je bolj koristno kot pa škodljivo!! Nečaknjama je pomgalalo pri alergijah in suhi koži!! Pijeta ga pa vsak dan in ni nobenega slabega stranskega učinka, kvečjemu korist!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kozje mleko
25.4.2007 19:45:38   
petarda
A mi lahko kera pove kdo pakira kozje mlekouser posted image ? Jaz sem ga že parkrat iskala v Mercatorju, pa ga nisem zasledilauser posted image  Kako pa zgleda pakunga? Je sveže....v hladilniku?user posted image

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kozje mleko
25.4.2007 19:51:51   
April
Sirarstvo Čepon, imajo tudi jgurte iz kozjega mleka. Mleko je sveže, hranjeno v hladilnikih.
Večinoma pa prodajajo Vindija, imaš pakirano po pol litra ali 2 dcl v tetrapaku s slamico.user posted image  Mleko je obdelano in ga najdeš na policah zraven alpskega mleka. Na tetrapaku je narisana okrašena kozja glava, slogan pa je  "za zdravje i ljepotu".

Drgač pa imamo mi koze doma.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
26.4.2007 9:42:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kozje mleko
26.4.2007 21:29:32   
petarda
April hvala za odgovor, bom poskusila najt tega od Vindijeuser posted image ...drgač bi ga pa še najraj pri tebi vzela...Kje si pa doma?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kozje mleko
26.4.2007 22:22:06   
klaja
Mene pa zanima kje kupujete kozje mleko, v katerih trgovinah?

Sem ga že iskala v Tušu, pa Interšparu, pa ga nisem našla.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kozje mleko
4.5.2007 10:21:31   
April
sanjab, mi smo iz lj. Komot lahko prideš na kakšen dcl.user posted image

klaja v večjih supermarketih ga zagotovo imajo. Včasih se celo zgodi, da se znajde v kakšnih zakotnih trgovinah, kot v našem tušu.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kozje mleko
4.5.2007 11:59:03   
marli
V Intersparu ga imajo na oddelku zraven npr.smetane, otroških jogurtov - imajo 2 dcl in 0,5 l od Vindije (Z´bregov).
Jaz mojemu tamalemu dajem izključno to mleko (OK, razen v hratni ki je namenjena celi družini, npr.pire krompir) in mu ne škodi, tudi bolan ni bil nič od kar ga pije (2 meseca). Neželjenih stranskih učinkov (driska, alergija) mu ne povzroča, zato tudi nimam nobenih zadržkov, ker če pravijo da je zdravo, mu raje dam kozjega kot kravjega.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kozje mleko
4.5.2007 12:37:29   
Anonimen
V Mercatorju ga imajo v vitrini z njihovo linijo Zdravo življenje, pa tudi pri navadnih, nehomogeniziranih mlekih ga najdeš. Govorim o Mercator centru.

(odgovor članu marli)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kozje mleko
7.5.2007 13:34:03   
NIN@
Da se še jz pojavim, odkar pijemo kozje mleko od 20.03.07 ni bilo ne duha in ne sluha o prehladu. Meseca januarja pa feb. pa smo komi folgal vročino zbijatuser posted image  dva meseca je bil durh bolan, gripa, angina, virus, pa gnojna angina.....Kozje mleko mi je svetovala homeopatka in res sem zadovolna upam da bo dolgo tako in da bomo zdravi. Pijemo oa domače kozje mleko, prej sem ga pa kupovala v tušu ali šparu


lp
nin@

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kozje mleko
7.5.2007 20:37:03   
petarda
Jaz sem ga tudi našla v Tušu...tega z bregov...ampak v trgovini pri moju službi (Mercator) ga pa nimajo...pa tudi navadnega nehomogeniziranega ne...user posted image ...prodajajo samo alpsko, pa Mercatorjevo trajnouser posted image

So pa res same pohvale...ga bomo mogli kar na zalogo kupituser posted image

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kozje mleko
7.5.2007 21:15:11   
mojčika
Kozje mleko je precej podobno materinemu mleku, svetujejo ga precej bolj kot kravje, je pa kar drago... Sama sem ga kupovala pred časom v MC 1/2litra, pa je bila cena višja kot liter kravjega mleka

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kozje mleko
9.5.2007 14:45:11   
NIN@
men je včeri soseda povedala da ga deva kr surovega hčerkici, ki je stara 4 leta in je asmatik......od lani še ni imela nobenega napa da in tudi na vpihe ne hodita več, se pravi da ne potrebuje več ventolinauser posted image

SM se kr mal začudla, da surovega pšije ...pa očitni res pomaga...soseda pravi da je to čudežni napitel, pije pa mleko zjutraj na tešče.....bljek


lp
nin@

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?