|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 15:42:55   
*alja*
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igra-na-prostem/poganjalci-tricikli/smoby-poganjalec--in-gugalnik-z-roCko-initio/4418073032164418077

Danes sem kupila ta poganjalec fantku za 1 rojstni dan, pa mi je moj rekel da to ni primerno za 1 leto starega otroka da je to za manjše.

Je še to za 1 leto starega fantka, ali naj grem zamenjam pa kaj drugo vzamem?



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 15:45:13   
botrca
Eh, kje pa za manjše čist vredu je za 1 leto starega, jaz bom nekaj podobnega mojemu sinu kupila ko bo decembra napolnil 2 leti.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 15:52:20   
*alja*
A res?

Moj je rekel da bi morala onega vzet brez varovala pa tega za gugat, sam poganjalec.

Meni pa je ta res všeč


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 15:55:35   
Kliki
Pa sej spodaj vse lepo piše. Za moje pojme je čisto Ok za 1leto starega.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 15:56:47   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Pa sej spodaj vse lepo piše. Za moje pojme je čisto Ok za 1leto starega.


Ja saj piše sam piše od 6 mesca naprej, zato sem mislila da je že "prerasel" to igračo


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 17:41:07   
K_a_t_i
Dejansko pri enem letu ne rabi nobenih dodatkov tipa "ograjica", ampak samo poganjalca. Maš 2 opciji - ali starši dajo stran ograjico in ima mulc samo poganjalca user posted image , ali pa se sekiraš in greš menjat.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 17:48:08   
Katjusa
res je tole že od 6 mesecev dalje tako da bi lahko vzela takega ki nima nobenih obročev in naslona za noge.... če se ti da pojdi zamenjat drgač pa ga seveda bodo lahko še dolgo uporabljali (do 3-4 let) pač bodo odstrani kar ne rabijo..... škoda je edino ker so poganjalčki primerni za 1 leto že dosti cenejši....

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 17:51:32   
*alja*
Hvala bom šla zamenjala pa vzamem brez ograjice, tist še ma neke zvočne finte gor in je res cenejši pa za tisti dnar še kaj drugega dokupim, ker dnara itak ne vrnejo.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 18:02:42   
Žaži
Ja, ta je bolj primeren za mlajše otroke, ker lahko kar prvi dan 3/4 stvari dol pobereš, ker se bo sedaj lahko že sam poganjal in mu kupiš raje takšnega za večje otroke.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 18:36:25   
Solero
Jaz bi ga vzela v trgovino in probala z njim. Našega pri enem letu namreč sploh nisem dobila v take igrače, ker je bil prevelik.

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 21:54:19   
pinkiponki
mi imamo takega zelo podobnega, samo brez vseh dodatkov, ki je tudi skoraj pol cenejši in pri nas je aktualen še danes, ko je star 3 leta sestrica pa 5 let, kupili smo ga pa dve leti nazaj!

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
30.9.2009 22:14:43   
Lolek in Bolek
definitivno zamenjaj za  poganjalca brez ograjic. Motorično mora napredovati ne nazadovati!

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je ta poganjalec primeren za 1 letnika
2.10.2009 15:07:15   
asra
mi smo ga dobili pri 6 mesecih. najprej smo se samo gugali. potem smo ga poganjali mi in pri letu se vozimo okrog brez varovala. nam je zakon

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?