|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je to faza v razvoju al ...
28.3.2008 8:34:06   
BarbaraE
Ma, saj vem, gotovo je faza v razvoju otroka. Naša kmalu 3-letnica je očitno odkrila svojo lu... In pa seveda je očitno ugotovila, da je fajn, če se tam boža. Kaj naj naredim? Ji prepovem? Se o tem pogovorim z njo? Naj ne delam prevelike panike? user posted image  Ne morem verjet, da se je že začelo. Jaz ji sedaj rečem, da naj pusti lu... pri miru, pa da če jo lulat, al kaj. No, pol mi pa kar sama reče, da se bo mal pobožala. Jao user posted image

Kako ste ve ukrepale oz. kakšne so vaše izkušnje z vašimi malimi raziskovalci.

Hvala vam za vaše odgovore in upam, da me boste malo pomirile.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je to faza v razvoju al ...
28.3.2008 8:40:11   
Anonimen
nikakor prepovedovat, grozir in ne vem kaj. to je pač normalno. povedat ji je treba le to, da se lahko po luliki šlata v svoji sobi, ko je sama in ne pred drugimi ljudmi.

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je to faza v razvoju al ...
28.3.2008 8:46:00   
lex
poznam deklico, ki je bila potna tako se je po ležalniku v vrtcu drgnila, potem je pa samo po sebi izvenelo. Ja faza je. In to naj dela v svoji sobi kot je že Lara napisala. Tud fantki to delajo. Moj je kaj hitro ugotovil, da ima nekaj med nogami.
In zadnjič je prišel z izjavo: "Fantek sem ko mam malega luleka, moški pa ko imam velikega." Od kot mu to nimam pojmauser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je to faza v razvoju al ...
28.3.2008 9:50:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

nikakor prepovedovat, grozir in ne vem kaj. to je pač normalno. povedat ji je treba le to, da se lahko po luliki šlata v svoji sobi, ko je sama in ne pred drugimi ljudmi.


Se strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je to faza v razvoju al ...
28.3.2008 10:24:02   
kristinaj
se strinjam z laro.... v eni knjigi, stari a zelo poučni, iz l. 67 sem brala, da je to normalna faza v razvoju in bog ne daj to preprečevat, govorit, da je to nekaj grdega, ker to ni itn....

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je to faza v razvoju al ...
28.3.2008 20:20:32   
Rubin.
Vse je normalno, le v primeru, ko bi jo to toliko zaposlovalo, da se ne bi več igrala z ničemer drugim, potem nastane problem, ampak mislim, da sta vidve še daleč od tega.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je to faza v razvoju al ...
28.3.2008 22:34:55   
luc24
Moja hčera se je tudi drgnla po vsaki stvari pa je govorila,da ji paše,
tko da sem kr mal čuden gledalauser posted image .Pa menda morajo pri 3 letih odkriti svojo
stvar in
se tudi z njo poigrati.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je to faza v razvoju al ...
17.5.2008 12:59:13   
zinkazi
Pozdravljeni! Moje priporočilo je, da sprejmite to kot del otroka, kajti vsi ljudje imamo radi tisto, ob čemer nam je prijetno. Kadar nas otrok objame, to ne komentiramo, sprejmemo kot nekaj običajnega, ali pa povemo otroku, da ga imamo radi in mu objem vrnemo.  Če boste njeno božanje sprejeli brez komentarjev, še bolje pa bo, če jo boste zaposlili, se z njo poigrali. Med igro se verjetno ne boža. Mogoče pa si želi tudi nekaj vaše pozornosti. Vem, da vsem mamam primanjkuje časa, pa je prav, da so otroci pomembnejši od gospodinjskih opravil. Lepo pozdravljeni!

(odgovor članu luc24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?