|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 9:06:02   
lelaval
Moja skoraj 3 letnica pravi, da jo peče, ko lula. Ko sem jo dala zunaj lulat, je kar jokala, ko je lulala. Sem rekla, da greva k zdravniku, da da kremico ali kaj potrebuje, pa od takrat pravi, da je nič več ne peče - se boji zdravnikov, pa sploh ni imela slabih izkušenj z njimi.
A je to vnetje, ali kaj - mora dat vodo na pregled? Z jogurtom je ne bi ravno zdravila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 9:08:01   
Lunc_a
Lahko ima pač navadno cnetje,ampak potem bi imela tudi izcedek. Mogoče ima vnetje mehurja,vsekakor k zdravniku,da se to izključi

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 9:10:07   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

. Mogoče ima vnetje mehurja,vsekakor k zdravniku,da se to izključi


Na to sem tudi jaz pomislila..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 9:12:29   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

. Mogoče ima vnetje mehurja,vsekakor k zdravniku,da se to izključi


Na to sem tudi jaz pomislila..


Saj to sva tudi midva pomislila ob njenih znakih.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 11:13:43   
kaj@
če jo pogosto tišči lulat,če je urin smrdeč,temen,če jo peče ko lula-to so vsi znaki za uroinfekt,jaz bi jo peljala k dr.da ji pregledajo urin

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 11:15:42   
kaj@
lunca kakšno vnetje in kakšen izcedek,saj nima 20 let,da bi imela pe že tako zgodaj gin.težave pa prvič slišimuser posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 11:22:33   
lelaval
Ne, izcedka nima. Lulat pa hodi čisto različno - kak dan čisto normalno, kak dan pa nonstop - takrat ji tudi v hlačke uide.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 12:03:38   
Kaliope
po mojem (samo nisem iz zdravniške stroke) ima res vnetje mehurja - poskusi ji skuhat urološki čaj in naj ga čim več spije, drugače pa vseeno pojdita k zdravniku, ker vnetje mehurja se hitro lahko razvije v kronično ponavljanje, če se ga ne pozdravi

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 12:08:28   
Pobalami
ima najbrž vnetje mehurja. Pojdita k zdravniku.

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 12:32:00   
lelaval
ker vnetje mehurja se hitro lahko razvije v kronično ponavljanje, če se ga ne pozdravi


Saj tega se najbolj bojim, da ima res vnetje, potem se bo pa ponavljalo. Greva jutri zjutraj k pediatrinji - ko še laboratorij dela, ker se mi zdi, da popoldne ne delajo več v laboratoriju.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 12:36:11   
Mišni
Saj ni treba punčke peljati, če se boji. Vsaj po moje naj bi bilo dovolj, če pokličeš pediatrnjo in se zmeniš, da prineseš urin na preiskavo. Potem bo pa videla, kako dalje.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 12:41:09   
Lunc_a
kaj@ a misliš da tako mahjni nimajo vnetij ali kaj

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je to vnetje ali kaj?
17.4.2008 16:58:52   
kaj@
če te peče ko greš na vodo oz.ko otrok lula pa res ni gin.vnetje,meni je to logično

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je to vnetje ali kaj?
18.4.2008 18:10:59   
staši
Kaj@  ,moja takrat triletnica je tudi imela pogosta vnetja in vsakokrat se je pojavil izcedek podoben belemu toku in je dobila vedno mazilo kanesten.Tudi sedaj ko ima devet let pa če se ne vsak dan umije so spodnje hlačke rumene ,tako da imajo tudi male deklice lahko izcedek.L.P.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a je to vnetje ali kaj?
19.4.2008 9:42:50   
kaj@
saj nisem rekla da to ni mogoče,jaz samo razlagam če greš na vodo in te ob tem peče,seveda ko uriniraš (v tem primeru je punčko peklo ko je lulala)to nima nobene povezave z gin.težavami,no ja brez veze razlagat laikom


(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?