|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a kera dela prmanentni makeup?
3.8.2010 22:21:38   
principessablu
ciao,ene 4 leta nazaj sem si dala obrvi nardit,pa je full zbledel,bi si naredila,pa ta oseba ne dela več...želele bi kakšno preverjeno,da dela dobr v Ljubljani ali pa če na dom pride...mi je vseen,pa da ni predrago seveda,,,no a pozna katera kakšno punco?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a kera dela prmanentni makeup?
4.8.2010 8:47:06   
zvezdan
Tudi mene to zanima. Sicer si nisem še nikoli dala obrvi permanentno narisat ampak glede na to da mi ne rastejo preveč oz. na vseh delih enakomerno razmišljam o tem. Strah me je da bi zgledalo ful umetno. Kako si bila ti zadovoljna s tem?

Oprosti vem da ni odgovor na tvoje vprašanje ampak me res zanima.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a kera dela prmanentni makeup?
4.8.2010 12:47:56   
Biba Buba
Zivjo!

Imam permanentni make-up obrvi. Nic ne zgleda umetno, vsaj pri meni ne. So dlacice cez in se ne opazi kar tako. Noben se ni opazil. Res pa je, da sem sla samo po liniji svojih, no, malenkost sem konec dvignila, nic pretirano. 

Delala mi jih je ena gospa, ki pride iz Beograda(poceni zelo). Full zadovoljna!
Lahko se pozanimam kdaj pride spet-ponavadi od septembra naprej.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a kera dela prmanentni makeup?
4.8.2010 13:04:08   
principessablu
no dej pozanimaj se please...sem že slišala za to gospo...jaz sem tud full zadovoljna...

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a kera dela prmanentni makeup?
4.8.2010 13:59:30   
zvezdan
enkrat sem se z neko kozmetičarko pogovarjala pa mi je rekla, da moraš to parkrat priti na "tole risanje". Ali je to res? Kako sploh to zgleda...koliko časa traja in kakšne so okvirne cene? Bi se tudi jaz priporočila za to gospo iz Beograda

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a kera dela prmanentni makeup?
4.8.2010 19:02:43   
principessablu
ja jaz sem šla 2 krat,plačala 200evrov in to je to...

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a kera dela prmanentni makeup?
6.8.2010 15:51:51   
Biba Buba
Jaz sem sla dva krat, naj bi drzalo do 3 let. Placala sem 180 eur lansko leto, mogoce je zdaj drazje. Trajalo je priblizno 30 min. Pa ne boli tok, ker ti nasprica z necemuser posted image .

No, gospa iz Beograda pride enkrat januarja. Lahko vam dam stevilko od njenega prijatelja. Javite na zs.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a kera dela prmanentni makeup?
6.8.2010 16:20:10   
blaža
A bo kaka slikica?user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a kera dela prmanentni makeup?
8.8.2010 21:45:36   
principessablu
ah do januarja je pa res dolga,jaz bi šla septembra...vseen hvala

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?