|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   abtronic x2
21.9.2009 10:29:49   
slutnja
mene zanima ce katera od mladih mamic uporablja abtronic x2? me zanika ce deluje..kajti misice trebuha so po rojstvu otroka dosti bolj ohlapne kot so bile, pa me zanima kaj je na tem, kajti sama sem s kilazo prisla na nivo ki sem ga zelela, a trebuscek je ostal... pa tudi malo celulita na stegnjih in riti.. no ce ima katera kaj izkusenj kako to popravit oz ce abtronic x2 pomaga... hvala ze v naprej...


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: abtronic x2
21.9.2009 11:07:03   
slutnja
???

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: abtronic x2
21.9.2009 11:07:15   
veronikab
slutnja - za ta nov abtronic ne vem, je pa moj bivši fant pred že kar nekaj leti nabavil abtronic, ki je takrat prišel na trg in ga uporabljal. Če je delovalo ne bi mogla ocenit, saj je že tako imel zelo lepo izoblikovano telo (mi ni bilo jasno zakaj ga uporabljauser posted image user posted image ), sem ga pa preizkusila tudi sama. GROZA!!!! Vse me je bolelo, pa še naslednje mesečno perilo je bilo zelo boleče. Pol sem naknadno v navodilih prebrala, da ga ženske ne smejo uporablja ne vem koliko dni pred menstro, po menstri, skratka bilo je naštetih kar nkaj omejitev, tako da je na koncu izgledalo, kot da ga lahko uporabljaš le kak dan v mesecuuser posted image user posted image user posted image .

Sama si ga več nikoli ne dam gor. Takratnega fanta pa je enkrat, ko je na pas nanesel premalo gela, tok stresla elektrika, da je imel živo rano na trebuhu.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: abtronic x2
21.9.2009 12:28:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: veronikab

slutnja - za ta nov abtronic ne vem, je pa moj bivši fant pred že kar nekaj leti nabavil abtronic, ki je takrat prišel na trg in ga uporabljal. Če je delovalo ne bi mogla ocenit, saj je že tako imel zelo lepo izoblikovano telo (mi ni bilo jasno zakaj ga uporabljauser posted image user posted image ), sem ga pa preizkusila tudi sama. GROZA!!!! Vse me je bolelo, pa še naslednje mesečno perilo je bilo zelo boleče. Pol sem naknadno v navodilih prebrala, da ga ženske ne smejo uporablja ne vem koliko dni pred menstro, po menstri, skratka bilo je naštetih kar nkaj omejitev, tako da je na koncu izgledalo, kot da ga lahko uporabljaš le kak dan v mesecuuser posted image user posted image user posted image .

Sama si ga več nikoli ne dam gor. Takratnega fanta pa je enkrat, ko je na pas nanesel premalo gela, tok stresla elektrika, da je imel živo rano na trebuhu.


A ni na baterije?

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: abtronic x2
21.9.2009 12:34:53   
ledenaa
MOj prijatelj ga je imel
ne tega novejšega ,ampak tistega prvega ki je prišel na tržišče
Bil je zelo zadovoljen ,in se je poznala razlika :))
Uporabljal ga je pa kar veliko
jaz sem ga probala,pa ni šans,me je bolelo

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: abtronic x2
21.9.2009 12:47:19   
slutnja
kaj potem to na nekaterih deluje nekje pa ne.. al kako? me zanima se kaka izkusnja???

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: abtronic x2
21.9.2009 12:55:09   
ledenaa
Deluje,ampak je treba redno uporabljat

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: abtronic x2
21.9.2009 13:04:42   
veronikab

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: veronikab

slutnja - za ta nov abtronic ne vem, je pa moj bivši fant pred že kar nekaj leti nabavil abtronic, ki je takrat prišel na trg in ga uporabljal. Če je delovalo ne bi mogla ocenit, saj je že tako imel zelo lepo izoblikovano telo (mi ni bilo jasno zakaj ga uporabljauser posted image user posted image ), sem ga pa preizkusila tudi sama. GROZA!!!! Vse me je bolelo, pa še naslednje mesečno perilo je bilo zelo boleče. Pol sem naknadno v navodilih prebrala, da ga ženske ne smejo uporablja ne vem koliko dni pred menstro, po menstri, skratka bilo je naštetih kar nkaj omejitev, tako da je na koncu izgledalo, kot da ga lahko uporabljaš le kak dan v mesecuuser posted image user posted image user posted image .

Sama si ga več nikoli ne dam gor. Takratnega fanta pa je enkrat, ko je na pas nanesel premalo gela, tok stresla elektrika, da je imel živo rano na trebuhu.


A ni na baterije?


Mogoče sem se malce nerodno izrazila - je na baterije, vendar, da naprva deluje, moreš zaradi prevodnosti trebuh namazati z gelom, ki temelji na vodni bazi (električni dražljaji mišic). Na enem mestu, kjer je bilo gela zelo malo ali pa nič, so mu pol kar iskrice preskakovale in mu je ranilo kožo.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: abtronic x2
21.9.2009 17:56:59   
slutnja
Sama si ga več nikoli ne dam gor. Takratnega fanta pa je enkrat, ko je na pas nanesel premalo gela, tok stresla elektrika, da je imel živo rano na trebuhu.





a je to mozno? ves kok je baterija tam not blaga? mislim da je on ze kaj od prej mela rano pa da se je pol to pripetil se bolj,... nevem no


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: abtronic x2
21.9.2009 19:56:28   
biba26
to z rano je možno - vem iz lastnih izkušenj.
Sem imela tega tastarega in je začel pebijat čez nekaj časa,
za novega pa ne vem kako je

lp

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: abtronic x2
23.9.2009 16:10:00   
slutnja
a res ni pozitivnih ucinkov ma skorajda nc....???

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: abtronic x2
23.9.2009 16:21:10   
zmajaz
To je samo zavajanje, od katerega imajo masten dobiček prodajalci, ki vedo, da naivneži, ki bi radi dosegli ful dobre rezultate brez vsakega truda, navalijo na vse, kar jim ponudiš.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: abtronic x2
24.9.2009 12:53:20   
Lenny

IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

a res ni pozitivnih ucinkov ma skorajda nc....???


Ne nasedi reklami! Ni realno, da bi dosegla take učinke. Če redno delaš vaje, bodo učinki tudi vidni. Sama se 2x zravnala trebuh z večernimi trebušnjaki.
Mene bi težko prepričali, da si kot laik nameščam elektrode okoli pasu in z el. impulzi delujem na mišice. Kje pa piše, da sem si jih prav namestila, da bodo delovale res prave mišice, pas je enak za ženske in moške, .... mah, čisto preveč nedoslednosti je. Že drži, da el. impulze uporabljajo v zdravstvu, ampak oni o tem nekaj več vedo, kot mi.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?