|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergolog Novo Mesto
12.6.2010 10:51:11   
petrolejka
Živjo,

je katera šla k alergologu v Novo Mesto. H kateremu, kam? Baje si na vrsti prej kot v LJ. Je to res?

_____________________________

Se spomniš, čigave so b'le tiste krave?
Zjutraj so tebi pojedle klobuk...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.6.2010 11:32:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrolejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergolog Novo Mesto
12.6.2010 13:04:50   
petrolejka
Po moje je zdravnica mislila na alergologa v splošni bolnišnici. Sem gledala na internetu, pa tega oddelka sploh ni v NM...user posted image  Mi katera ve povedati ali je alergolog tam ali ni?

_____________________________

Se spomniš, čigave so b'le tiste krave?
Zjutraj so tebi pojedle klobuk...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergolog Novo Mesto
12.6.2010 14:04:59   
ledenaa
Petrolejka delajo teste za slergijo ja.
greš na zadnji vhod(-namesto da greš gor do porodne )je takoj pri vratarju desno

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergolog Novo Mesto
12.6.2010 14:15:27   
biga
Ja, mi imamo izkušnje z NM bolnišnico. Sem pred enim mesecem bila v otroški ambulanti z dvomesečno deklico, so ji naredili krvne in kožne teste. Kot pravi moja predhodnica, greš na vhod porodnišnice in potem pri vratarju desno v pritličju. Samo ne vem pa, če dela posebej alergolog. Mi smo že parkrat imeli testiranje (oba moja otroka), pa je bila vsakič druga pediatrinja, tista, ki je pač delala po razporedu. Ne vem pa, če je katera specializirana za alergije, po moje ne. Tako da tudi nisem dobila vedno vseh odgovorov ali nasvetov. Kar se tiče alergologa za odrasle, sem pa sama imela testiranje pred leti v NM bolnišnici. Kožne teste so mi naredil, takrat je parkrat tedensko delala alergologinja in dermatologinja (ena oseba), ki ima zdaj zasebno ambulanto na Košenicah v Šmihelu. Nisem pa prepričana, če še kaj dela tudi v bolnišnici.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.6.2010 14:52:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alergolog Novo Mesto
12.6.2010 20:24:54   
petrolejka
Biga kakšne izkušnje imate? Kje ste se naročili? Si klicala v centrala in prosila za alergološko (na seznamu je ni)?

Živka hvala za naslov privat dermatologinje. Sem videla na internetu, da dela tudi na napotnico.

_____________________________

Se spomniš, čigave so b'le tiste krave?
Zjutraj so tebi pojedle klobuk...

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alergolog Novo Mesto
12.6.2010 20:52:53   
ledenaa
Tatjana PAVLIN, dr.med., spec.pediatrije
Tel.: 07/39-16-302
E-pošta:tatjana.pavlin@sb-nm.si

Smo bili pa tudi pri Dermisu.Zelo prijazni

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alergolog Novo Mesto
13.6.2010 10:35:31   
biga
petrolejka, jaz sem zaradi suma na alergijo dobila napotnico od pediatra, ki ga imamo v Krškem, potem sem šla direktno v otroško ambulanto v bolnišnici, kjer zdravniki pač delajo po razporedu. Lahko pa prej pokličeš in se naročiš, ne čakaš dolgo. Naslednjič, ko bom poklicala, bom tudi povedala, pri kateri zdravnici bi se rada naročila, sem slišala zadnjič, da tako delajo. Ker jih je več različnih in je fino, da otroka, če se le da, obravnava isti zdravnik. Izkušnje pa, kot sem rekla - nič kaj veliko mi niso povedali, le da gre za alergijo, naj bom na strogi dieti, dali so mi list s prepovedanimi in dovoljenimi živili in to je to. Pa da se moram naslednjič naročiti za provokacijo na otroškem oddelku.

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: alergolog Novo Mesto
13.6.2010 10:51:49   
Anonimen
Jaz oz. tamala je tut dobila napotnico za alergologa (fleki po telesu, 2x koprivnica, solzenje oči, ...) pa smo iz Domžal in mi je P rekel, da če nam ni predaleč, naj jo raje naročim k alergologu v SB Trbovlje, ker se ponavadi bol potrudijo, kot v Ljubljani pa še čakalna doba je ful krajša (v LJ par mesecev, v Trbovljah smo pa dobili datum v manj kot mesecu dni) ... bomo pa še videli, al se dejansko fajn potrudijo ...

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: alergolog Novo Mesto
13.6.2010 13:24:23   
ledenaa
Da se v Lj ne potrudijo?Takšnega dobrega odnosa,ljubeznivega v glavnem vse naj naj nisem še nikjer videla.No razen na urgentni v Novem mestuuser posted image
sestre v Lj so  super,ne samo prijazne,ampak polne topline...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: alergolog Novo Mesto
13.6.2010 14:05:19   
Anonimen
Nisem rekla, da so neprijazne ... P je sam rekel, da se v Trbovljah mogoče mal bol potrudijo, ke nimajo take gužve kot v LJ ... kako je pa res, bomo pa itak še videli ...

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?