|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 11:26:31   
Petra P.
Najprej en prav lep sončen pozdrav uz Štajerske.

Imam eno vprašanje: ali ima slučano katera izkušnje s t.i. Au pair? Oziroma izkušnje z daljšim bivanjem v tujini? Namreč mi se selimo v Anglijo in nam je vse novo (le kdo bi si mislil user posted image ). Radi bi najeli varuško, ampak smo čisto izgubljeni.

Hvala,
Petra.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 11:35:47   
viv_
Verjeto se ti splača dobit kako slovenko. Pokliči na Erazem, tam vem, da so imeli te podatke...

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 12:46:08   
Petra P.
hvala viv. to sem najprej probala. pravijo, da posredujejo samo za slovenske punce, ki grejo delat k angleškim družinam user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 12:49:31   
viv_
Kam se pa selite? Mi kar pogosto hodimo gor, ker ima mož poslovne partnerje, pa ene ful dobre prijatelje imamo.

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 13:26:34   
Petra P.
kot kaže v Cambridge- mož bo delal malo stran, ampak meni ne pade na pamet, da bi živela sredi ničesar v hišici na samem... brrr. Cambridge pa je že kar lepo mesto, pa kaj za počet.

Kam pa vi hodite?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 13:29:02   
viv_
V London. Konec junija gremo spet gor.

A greste za stalno, ali za krajše obdobje? Sej bo fino... Meni je Anglija ful simpatična! Pa oblekce za otroke imajo ful luštne in še poceni so user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 13:33:26   
Petra P.
gremo za 3 leta. saj meni se tudi zdi, da bo fino. ampak - ja, vedno je kak ampak. maja dobimo še eno pikico , ta večji pa bo takrat star 18 mesecev. če bom cele dni sama z njima, bom po 2 mesecih za psihiatrijo. zato je nujo, da najdemo neko rešitev za Vida. varuška se mi zdi kar o.k. opcija. ali pa vrtec - vsaj za pol dneva.  Pa ne me narobe razumet - obožujem svojega otroka - ampak skoz zahteva 100% pozornosti in jaz sem samo človek. babic in dedkov pa ne bo blizu, da bi naju malo razbremenili.

a ti slučajno veš kaj o vrtcih v angliji? predvsem cenovno so mi uganka

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 13:35:47   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: viv

V London. Konec junija gremo spet gor.

A greste za stalno, ali za krajše obdobje? Sej bo fino... Meni je Anglija ful simpatična! Pa oblekce za otroke imajo ful luštne in še poceni so user posted image user posted image user posted image


jzt sm pa slišala da je anglija ful draga... user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 13:38:11   
Petra P.
saj mislim, da je. po moje je viv mislila zgolj za oblekce, da so poceni za dobit - v nekih trgovinah.
sicer je mene skoraj kap, ko sem izvedela, da bomo za najemnino (4 sobno stanovanje) dali 500.000 sit. to poceni ziher ni.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 13:47:09   
viv_
karmy - samo za oblekice sem mislila. da se dobit super stvari.

hm hm... za vrtce pa nimam pojma kako in kaj. žal.

(odgovor članu Petra P.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 13:54:52   
karmy
mogoče poleg tega da je visok standard tam, da so tud plače podobne, da lahko sploh ljudje živijo tam...  a ne? user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 13:57:41   
karmy
petra lej...

tukej mal poglej če boš kej našla zate: http://www.ukstudentlife.com/Travel/Tours/England/Cambridge.htm

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 14:10:28   
karmy
oj oj..najdla par strani namenjeno tvojemu vprašanju user posted image user posted image

http://www.cambridge-aupairs.co.uk/



_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali ima katera izkušnje - varstvo tujina...
27.2.2006 14:27:33   
Petra P.
opa, hvala.
pol se pa vedno znova počutim kot popolni amater :) :)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?