|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je mozno....
23.3.2008 14:00:00   
*erika*
da po porodu menstruacija ni redna.prva menstruacija je bila februarja,ta mesec mi pa zamuja,ne vem ali sem mogoce noseca,zelo me je strah saj imam puncko stro 4 mesece in se mi zdi prezgodaj za tretjega otroka.bila sva nezascitena tudi prej pa nikoli nisem zanosila samo ce sva delala na otroku.po prvem porodu je bila redna,zj pa bi mogla biti druga je pa ni.a je mozna tudi  .kaksne imate pa vi iskusnje


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je mozno....
23.3.2008 14:09:47   
biga
Jaz sem rodila maja lani in sem dobila prvo menstruacijo 5 mesecev po porodu, čeprav sem še vedno dojila. Prve tri so bile redne, nekako na 28 do 31 dni, zdaj tale zadnja mi je pa zamujala in sem tudi paničarila, ker si še nisem uredila zaščite (nekak odlašam obisk pri ginekologinji). Potem je pa prišla s tedensko zamudo. Pri meni bodo menstruacije vnaprej bržkone neredne, če ne bom spet začela jemat kontracepcijskih tabletk, saj sem imela pred jemanjem tabletk skoz neredne. Ko sem jih pred nosečnostjo jemala dolga leta, pa sem imela mentruacijo redno. Tako da bom najbrž spet začela jemat tabletke, da ne bom paničarila, če bo m. zamujala. Pa še zaščita bo. Če te skrbi, se da hitro preverit, sicer je pa bolje, da si v prihodnje urediš zaščito, pa ne boš vsakič zaskrbljena, če bo zamujala.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je mozno....
23.3.2008 20:01:06   
vaney
meni je ginekologinja prejšnji teden rekla, da se menstruacija ureja lahko tudi eno leto, tako da brez panike.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je mozno....
24.3.2008 9:22:22   
byanca
jaz imam znanko, ki je menstruacijo dobila po enem letu  po porodu, tako da se ni še za sekirat

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je mozno....
24.3.2008 11:34:59   
*erika*
jaz sem prejsni mesec imela menstro,in ce se ravnam po prejsnem ciklusu ki je bil najdalsi 30 dni to pomeni da bi mogla dobit menstro vceraj in danes sem nardila test in je bil negaviten.res pa je da sem imela prejsni mesec prvo menstro po porodu   ker sem tri mesce dojila je ni blo in ko sem nehala je prisla cez tri tedne.ta mesec je pa se ni. a je to ok?mogoce je pa se prepozno za test 

< Sporočilo je popravil *erika* -- 24.3.2008 11:35:44 >


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Kdaj mlečni izdelki dojenčku
aleksandra silvija



Pred 6-im mesecem (27%)

Po 6-em mesecu (73%)


Število vseh glasov: 219

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!