|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je velikost normalna?!
14.4.2006 14:43:22   
afna
pozdravljene,

ravno sem s prvega pregleda in me je kar malo strah. glede na zadnjo M (25.2.) sem konec sedmega tedna. G je naredil UZ in je videl srčni utrip, a je pikica še zelo majhna- samo 6,5 mm. a je to normalno? če je bila katera v tem času na pregledu, kakšne so vaše izkušnje? G je sicer rekel, da naj se ne sekiram, da pa bi lahko bila večja, če bi res zanosila takrat, kot sem predvidevala (pravi pa tudi, da je možno, da sem kasneje). ker grem drug teden na daljše potovanje, me je še enkrat naročil za sredo. kaj mislite, se naj sekiram? itak se, samo če ima katera podobno izkušnjo, se bom poskusila vsaj malo potolažiti. pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je velikost normalna?!
14.4.2006 15:06:21   
Anonimen
Jaz sem imela konec 7. tedna 1,4cm user posted image
Vendar pa bi vsekakor verjela G. Če bi bilo resno narobe, bi brez skrbi drugače odreagiral.

(odgovor članu afna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je velikost normalna?!
14.4.2006 17:07:53   
pika_b
Pri 8t 6mm, sedaj pa imamo 8mesečnega user posted image - pravega korenjaka. Meni je rekla, da sem mogoče kasneje zanosila, kot je po datumih, ker eni pač imamo ovulacije malce pomešane (sem imela neredne M).

Rodila točno na rok.

Nič se bat, če srček bije je vredu, na naslednjem pregledu bo že večje.

lp

(odgovor članu afna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je velikost normalna?!
14.4.2006 22:13:03   
sjug
Nič bat, vse je OK. Če je rekel G, da je vse v najlepšem redu, tudi je! Ne se sekirat, ker to lahko škodi. Moji obe pikici sta bili nekaj takega, kot opisuješ, obe sta bili dejansko mlajši in rojeni čez rok. Zato le pogum in uživaj v praznikih. Aja, s šunko in potico pa res ne pretiravat, ker metabolni produkti niso najboljša stvar za mali zarodek. LPS

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je velikost normalna?!
14.4.2006 22:50:00   
Anonimen
Pozdravljena, nič se ne sikiraj verjetno si zanosila kasneje!  Lepo uživaj v nosečnosti in nič se ne boj! Lep pozdrav

(odgovor članu afna)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je velikost normalna?!
15.4.2006 8:43:44   
dory
Moj je  imel v 6.tednu 10mm...pa je rekla,da je bolj velik...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je velikost normalna?!
17.4.2006 7:27:27   
SaaS
Jaz se ne spomnim številk, ampak vem, da je tudi meni rekel g, da je pikica manjša, kot naj bi po tednih bila, kakšen teden manj. Ampak, da to verjetno zato, ker je bila dejanska oploditev malo kasneje. Menstruacije nisem imela na 28 dni ampak na 32 (tam nekje).. Tudi na naslednjem ultrazvoku, ni čisto ustrezal tistim meram iz razpredelnic, za teden dni manjši. Zdaj imam doma leto in pol starega sina, ki je pokukal na svet celo pred rokom 3kg težek.
Zdaj v drugi nosečnosti, je bila situacija podobna in mi je zato prestavil rok na teden dni kasneje. Pri prvem je rekel le, da bom verjetno rodila po roku.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?