|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali se kdo spomni naslova pravljic
10.9.2010 18:02:46   
karin82
ze nekaj dni razmisljam onekih pravljicah ki sem jih brala kot otrok. Ne morem se spomniti naslova pa tako rada bi jih kje nasla in prebrala.
Vem samo to,da si bral zgodbo,potempa si prisel do dolocenega dela kjer si lahko izbral dve moznosti kako se bo zgodba nadaljevala in si branje nadaljeval na strani ki si si jo izbral Alise se katera spomne teh knjigic, oz zbirke.
Bila bi zelo vesela ce se kaksna spomne. Te knjige sem brala kaksnih 15 let nazaj. uf se dalec nazaj slis user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali se kdo spomni naslova pravljic
10.9.2010 18:12:14   
scorpiogirl
Časovni stroj?

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu karin82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali se kdo spomni naslova pravljic
10.9.2010 18:18:32   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

Časovni stroj?



Tudi jaz sem najprej pomislila na te knjigeuser posted image Ampak to niso pravljice, so že za malo večje. Nekje v ozadju spomina se spomnim tudi nekih pravljic, ampak se ne spomnim naslova.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali se kdo spomni naslova pravljic
10.9.2010 18:33:00   
karin82
hvala za odgovor, sam so bile pravljice pa jih imam tudi jaz zal samo nekje v ozadju user posted image user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali se kdo spomni naslova pravljic
10.9.2010 18:44:54   
Felicita
jest sem mela disneyjeve pravljice... mislim da je bil dumbo pa pepelka pa še 2... po dve pravljici na knjigo, pa isto to z izbirami.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu karin82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali se kdo spomni naslova pravljic
10.9.2010 20:15:01   
karin82

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

jest sem mela disneyjeve pravljice... mislim da je bil dumbo pa pepelka pa še 2... po dve pravljici na knjigo, pa isto to z izbirami.

tocno te sem mislilauser posted image user posted image user posted image . ali imajo kaksen poseben naslov?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali se kdo spomni naslova pravljic
10.9.2010 20:50:00   
karin82
super hvala vsem sem ze nasla in rezervirala cobbiss je najdu vseuser posted image
gre pa za zbirko izberi dogodivscino in res sta v vsakiknjigi po dve pravljici.

(odgovor članu karin82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali se kdo spomni naslova pravljic
13.9.2010 17:24:43   
pelin
Ima pa tudi naša Lila Prap eno svojo knjigo napisano na tak način...meni je zelo všeč, pa tudi otrokom...Naslova se trenutno ne spomnem, jo pa imajo definitivno v knjižnicah...

(odgovor članu karin82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kje naj kupim Balončico?
16.12.2010 13:44:52   
Tara13
Tudi jaz iščem.Pravljico, ki sem jo zasledila na letošnjem knjižnem sejmu.Drugačna, terapevtska pravljica. Za dvig otrokove samozavesti...,na koncu delovni zvezek za miselne čarovnije...Sem jo prelistala.Me je navdušila, a nisem imela gotovine, zdaj pa je ne zasledim nikjer. Mislim, da je bil naslov Balončica.Rešite "Božička".

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje naj kupim Balončico?
22.2.2011 23:14:22   
sabsa
Res ji je naslov BALONČICA. Odlična knjiga.

(odgovor članu Tara13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali se kdo spomni naslova pravljic
23.2.2011 7:53:50   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Ima pa tudi naša Lila Prap eno svojo knjigo napisano na tak način...meni je zelo všeč, pa tudi otrokom...Naslova se trenutno ne spomnem, jo pa imajo definitivno v knjižnicah...


1001 pravljica.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?