|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali so to mogoče zobki
12.7.2005 17:50:44   
pipica
Naš tamal sonček, že dva dni tako joka. Krčkov se mi zdi da nima, nonstop pa si daje rokice v usta, kot bi ga že dlesni srbele. Mažem mu dlesni s kremco, ki je prav zato, vendar nič ne pomaga. Ali obstaja kakšna taka reč, razen kremic in pa tiste gume za v usta, ki ga lahko pomiri,mogoče kakšne kapljice?

Hvala za nasvete punce, čao.

lp sabina & ti.

TIM (3 mesece):duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ali so to mogoče zobki
12.7.2005 17:59:15   
corfu
Mi se že od tretjega meseca, kadar je mali tečko tolažimo, da so zobje, pa jih še sedaj ni!!!

Moj nečak jih še sedaj nima, pa je star deset mesecev, kadar je slabe volje, je to zaradi zob, kakšna tolažba.

Saj bo minilo.

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ali so to mogoče zobki
12.7.2005 18:12:48   
dory
Oi...tud pr nas so se travme z zobki zacele po treh mesecih..najprej so minili preklemani krci,zarad kerih je krical ponoc in podnev..pol je blo clo en teden mal miru,ko so ga zaceli dajat zobki...pri petih mesecih smo se ze povaznal s prvim a ne tudi s koncem joka :zmeden:

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ali so to mogoče zobki
12.7.2005 19:06:48   
sminc
Te cist razumem.Moj bo 15 star 3 mesce in je zadnje dni tecen kot driska. Cez dan NOČEspat, joka in ne neha tudi ce ga nosim.Seveda je zaspan, mane si očke, joške noče za tolažbo, če mu dam prst ga žuli... postal je prava tečka. Ponoč mi je včasih že spal po 5 ur skupaj, zdaj se mi spet zbuja na 3. Mleka mam dovolj, bolan ni.Mislila sem da je vreme krivo. Da bi bili že zobki... ni se prehitro zanje:zmeden:

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ali so to mogoče zobki
12.7.2005 20:28:32   
Suzi*
Sminc, nič ni prehitro za zobke. Naš se je tudi od 2,5 meseca slinil za znoret, pa roke so bile non-stop v ustih, no pa je pri dobrih 3m pokukal ven prvi zobek, čez 14 dni pa še drugi.
Mi imamo tiste obročke, ki se dajo v hladilnik in jih gricka, kaj drugega pa ne.

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?