|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:21:16   
žirafica
...če imate na sebi nederček in oprijeto majčko, skozi katero se vidi obris bradavicuser posted image user posted image
Ali se s tem sploh ne obremenjujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:26:39   
Maxica
Ne, s tem se sploh ne obremenjujem. Zdaj itak že tolk časa dojim, da imam dojke tolk velike, da so bradavice bogsigavedi kje pri popku.user posted image  Ne, hec, res mi to ne predstavlja kakšnega problema.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:28:46   
fusia
Hja... v kakšni situaciji bi mogoče bilo nerodno. Večinoma pa ne. Se ne sekiram zaradi tega, saj izgleda seksi

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:31:05   
Anonimen
Ne, ni mi nerodno. Zdaj ko dojim pa se čez majice lepo vidijo blazinice za prsi, pa se tud ne sekiram. Kaj pa čem, drugače bi pa fleke od mleka mela. user posted image

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:35:43   
Felicity
Meni se to ne more zgoditi, ker imam vedno podložen modrc.user posted image

Preventivauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:36:04   
srki
Ja, mi je bedno, čeprav je baje za moške seksi, ampak jaz kupujem podložene modrce ravno iz tega razloga.

Ne morem pozabit nekega dne, ko sem šla na BS, zjutaj, trapa sem si pozabila dat modrc gor. Itak, da so bile vse bradavičke pokonciuser posted image , ni mi bilo pa jasno, kaj me un prodajalec tok buli, šele doma mi je poštekalouser posted image user posted image

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:38:03   
Mina1
...če imate na sebi nederček in oprijeto majčko, skozi katero se vidi obris bradavic
Ali se s tem sploh ne obremenjujete?


user posted image  ne, to se mi zadnje čase vsak dan dogaja, neglede na barvo majice ali modrčka. Moški pa kot moški, ful smešno, že na vse zgodajuser posted image user posted image user posted image .

Enim je to grdo, meni ni, moškim niuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:38:59   
Taula
Mene to ful moti, tako da se temu izogibam. Čeprav je to kar popularno..samo ene ženske, ki so brez modrca imajo bradavice tam pri popku že skorej..to je čisti kontra učinek kot sexy.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:44:45   
Špacka
 
Mene moti, sicer pa nosim podložene modrce, tako da se mi to ne more zgodit.


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:55:36   
Anonimen
meni se to ne zgodi, ker imam podložene modrčke! je pa seksi ja!

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 8:57:48   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Meni se to ne more zgoditi, ker imam vedno podložen modrc.user posted image

Preventivauser posted image



Enako. Ni mi ravno prijetno, če vidijo moje bradavice skoz majčko. No če pa ni podloženega modrca, pa tudi v modrc ni kaj za dat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 9:03:22   
CatJa
Mi ni nerodno, ker ne prakticiram tega. Večinoma sem v službi in ne vem, kako bi si lahko privoščla kaj takega.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 11:29:28   
elizabeta p
Jaz mam podložen modrc glih zaradi tega. Me moti, če se vidi.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 11:43:34   
filipinka
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Meni se to ne more zgoditi, ker imam vedno podložen modrc.user posted image

Preventivauser posted image


Isto! Mi je pa ful grdo, ce vidim kero z prozornim modrcom in se prozorno majcko!user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 11:53:05   
lemavrica
Nosim podložen moderc in nimam teh "problemov". Mi je sexi če ima to oblečeno ženska z majhnimi, pokončnimi joškami. Na povešenih mi je pa to blajk.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 13:03:04   
Anonimen
Zdej bi mi že bilo, ker so moji joški od prve nosečnosti dalje čist adijo, tako da se tako več ne oblečem (ok, v tej hudi pasji vročini se tudi to zgodi in se trudim ne mislit na to), včasih pa sploh modrca nisem nosila, ker so ble moje joške ko slivce in kaj čem modrc na to natikat? Tko da se mi je pač skozi majčko kdaj tudi kaj videlo, odvisno od majčke. No, v bistvu se nisem obremenjevala, a je komu všeč al ne. Jaz modrcev nisem prenesla nosit in pika. Zdaj sem se morala navadit.user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 13:42:42   
skuštrana
Jaz ne nosim modrcev (nimam kaj not dat, pa še prenesem jih glih ne) - razen v nosečnosti, pa še to ne vedno- pa sem se pač navadla, da se vidi..Pa kaj, se ne sekiram. Če pa je majčka res full prozorna, si dam pa spodaj mordc od kopalk (bikini, tisti trikotniki, nepodloženi) in full fora izgleda.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 13:47:27   
anabanana
Meni se zdi to neokusno, prav tako kot se mi zdi nagravžno, da imaš toliko ozke hlače, da se ti vidi obris ta maleuser posted image

Jaz vedno nosim krepko podložene modrce, ker si že od nekdaj želim imeti večje joškeuser posted image , tako, da nimam teh problemov.


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 13:54:30   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Meni se zdi to neokusno, prav tako kot se mi zdi nagravžno, da imaš toliko ozke hlače, da se ti vidi obris ta maleuser posted image



Se čisto strinjam s temi ozkimi hlačami, pa madona kam si jih ene potegnejo user posted image . Drugače pa meni osebno je nerodno, če se kdaj (redkokdaj) zgodi, da se mi bradavičke vidijo, če se le da jih skrijem in ta malo tud user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 16:27:30   
muška
me moti, nerodno mi pa ni. Sicer pa itak nimam več kaj za dat v modrc tako da nosim samo podložene user posted image

mi je pa tako kot Anibanani nagravžno, ko ene kažejo celo šjoro skoz preozke hlačeuser posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 19:49:04   
sayuri
JA, me moti. Ne maram podloženih modrcev in zato kupujem takšne, ki orng pokrijejo bradavičke.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 21:00:43   
rainbow
pri meni ni temu ni variante, nujni podloženi modrci.



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 21:45:38   
HuAnita
Prej - ja, zdaj pa, ko so menda že vsi župani Savinjsko-štajerske regije videli moj zizaland, mi je pa ravno do Bagdada.

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 21:48:43   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Meni se zdi to neokusno, prav tako kot se mi zdi nagravžno, da imaš toliko ozke hlače, da se ti vidi obris ta maleuser posted image



Se čisto strinjam s temi ozkimi hlačami, pa madona kam si jih ene potegnejo user posted image . Drugače pa meni osebno je nerodno, če se kdaj (redkokdaj) zgodi, da se mi bradavičke vidijo, če se le da jih skrijem in ta malo tud user posted image .


temu se strokovno reče "kamelja taca"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali vas moti/vam je nerodno, če...
25.5.2007 21:52:15   
Magi*
pa še to. lani sem na eni konferenci poslušala zelo dobro ameriško predavateljico. sam je imela majčko pa nč modrca spod. pa so se ji zgleda zaradi adrenalina ali kaj bradavice pokonci postavle. je bilo vsem v dvorani ful neugodno. smo sam gledali tiste njene bradojle. pol, ko je k sebi prišla revica in so bradojle zginle, smo jo šele začeli poslušati. res je imela super predavanje, ampak si sploh nisem zapomnila o čem je govorilauser posted image . bradavice smo si pa verjetno vsi zapomniliuser posted image  

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?