|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Teva sandali
24.5.2007 8:48:13   
caillou
http://www.superge.si/html/svn/2732140-AA.shtml

Dajte mi povedat, če je tole res vredno svojega denarja in zakaj? Meni so tako všeč, da sem jih danes ponoči imela že na nogah user posted image .



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Teva sandali
24.5.2007 8:52:55   
Taula
Meni so vizualno obupni.

Mogoče so pa udobni?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Teva sandali
24.5.2007 8:56:01   
caillou
Mogoče so pa udobni?


Zelo, tako v resnici kot v sanjah user posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Teva sandali
24.5.2007 9:36:37   
Spark
Moj mož si jih je lansko leto kupil. Ampak malo drugačen podplat. Bile pa so dražje, okrog 18.000SIT. So pa fenomenalne. On je z njimi full zadovoljen. Kupila sva tudi otroške Tevice. Mala je jih je imela celo poletje na nogah, pa je bila stra leto in pol. Svetovne so. Jaz bi jih tudi imela. Tako, da tudi razmišljam o nakupu.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Teva sandali
24.5.2007 9:41:46   
jaka3
 http://www.superge.si/html/svn/2732168-AA.shtml
Teva sandali so super. Če pa se boš odločala o nakupu najprej pomeri še te. Sicer so dražji vendar se splača, ker so res udobni.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Teva sandali
24.5.2007 11:05:49   
Mojca20
Vredni so, verjemi!

(odgovor članu jaka3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Teva sandali
24.5.2007 12:18:27   
Anonimen
Tudi pri nas so tevice zakon že dve poletji. Tavečja punca jih celo poletje ne da z noge. So fajn udobne, se hitro operejo, hitro posušijo...Midva jih tudi nosiva. Me je pa mikalo da jih kupimo tudi za tamalo čmrljico letos ki bo čez en mesec stara eno leto, so tak luštno zgledale te micene user posted image , samo smo zaradi opore nogice pol zbrisali to idejo mami iz glave. user posted image

(odgovor članu Mojca20)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Teva sandali
24.5.2007 14:09:41   
caillou
Te so mi super Jaka3. Sem jih tudi poskusila že na nogah imeti, vendar so me tiste moje za 50€ bolj navdušile. 

Samo pismo za otročke, ki jim tako hitro noga rase, so pa kar predrag špas (za eno sezono). So pa luškane ja, smo jih tudi gledali.

Kaj pa tisti plastični podplat, kaj peče, ker noga pa vseeno malo zašvica?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu jaka3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Teva sandali
24.5.2007 15:08:04   
živa
To so edini čevlji, ki jih imam (isti par) že 8 let, moj mož pa 6, pa še niso za v smeti. Nosiva jih pa celo poletje. Gumijasti podplat je čisto ok, sploh, ker greš potem z njimi lahko še vodo. Vredne svojega denarja, zagotovo.   

Lp,

živa

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Teva sandali
27.5.2007 9:05:28   
kaj@
Se ti sigurno splača kupit,meni in mojim so ful dobre,vsi jih nosimo,midva že več let,za otroke pa vsako leto nove,pa imaš mir za celo poletje,so res malo predrage,a če poiskusiš,kaj drugega potem sploh nočeš več kupiti in nositi

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Teva sandali
27.5.2007 9:48:32   
sayuri
Men so pa teva sandali takoooo grdi user posted image , da mi na misel ne pride, da bi jih kupila. Poletje preživim v japankah miljon vrst user posted image

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Teva sandali
27.5.2007 12:22:44   
kaj@
ljudje smo si pač različni...user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Teva sandali
28.5.2007 21:50:50   
mišk
Jst in moj fant jih imava od lani in so zakon. Sploh k greš lahk z njimi tud v vodo.
Tudi meni so drgač grdi ampak so pa res kvalitetni in praktični.
U lajf pa res ne bi šla glih v njih.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Teva sandali
28.5.2007 21:56:16   
Anonimen
Meni se pa v glavnem zdi neumno dajati toliko denarja, ker so kakšni ponaredki čisto enaki. Jaz sem letos npr. Tiborju kupila ene zelo podobne, po kvaliteti pa čisto enake, za 5 evrov. No, TO se pa meni zdi zakon.
20 tisoč pa ne bi dala za en plastičen poplat, nikoli več. Sem prerasla take stvari.

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Teva sandali
28.5.2007 23:26:41   
Pobalami
Tewe so nekaj boljšega. Za hodit.
poleti je v supergah prevroče, v japonkah ti pa noga stran pade.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Teva sandali
28.5.2007 23:30:20   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: caillou


Kaj pa tisti plastični podplat, kaj peče, ker noga pa vseeno malo zašvica?


Če hodiš imaš suho nogo, če si na miru pa zašvicaš ampak se švic hitro posuši.
Mene še nikoli niso pekli podplati.

S poanredki pa nimam izkušenj.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?